Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Yüzmeye çalışıyorum devamlı canım. İnşallah düzelir en kısa zamanda ya ama her türlü pilatese başlamak vardı aklımda ya onu ayarlamaya çalışacağım haftada iki gün en azından, diğer günlerde evde bir şeyler yapsam yürüyüş falan başka türlü olacak gibi değil. Doğuma daha çok var bir şekilde iyi olmak zorundayız
Doğuma daha çok var derken Ekim annelerinden doğuranlar olmuş yaaa 29+2 falan gördüm içimden bir ses ben de erken doğurcam diyor

Park yatak için; Prego maimi ve elele madre mi? Elele alan arkadaşları biliyorum. Prego alan var mı? Farkı var mı acaba. İkisinden birini alacağım ama hangisi karar veremiyorum
Ben ahşap park yatak alıcam canım üç kademeli falan her şeyi diğeriyle aynı olup ahşap olanı

bizim aldıklarımiz da çekiyor ama hastane pompasinin gücü muhteşem. Resmen açıyor bütün süt kanallarını. Sezaryendı dogumum ve hemen süt geldi. Kesinlikle kendi pompalarinizi yük etmeyin hastaneden ısrarla pompa isteyin

Tracy Hogg benim favorimdir kızımda uyguladım birçok öneriyi. Her önemli dönemi de sıkıntısız atlattık çok şükür

Kızlar kimler gardrop almıştı çok büyük olmayanları merak ediyorum özellikle 3 kapaklı ya da o ebatlarda sürgülü falan olanlar ??
Ben aldım canım ama sürgülü değil 3 kapaklı, önümüzdeki ptesi salı gelir atarım. Bu modeli seçtik ama değiştirdim kulplarını ölçülerini vs.

Eklentiler

• IMG_4441.jpeg
    127,4 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar kimler gardrop almıştı çok büyük olmayanları merak ediyorum özellikle 3 kapaklı ya da o ebatlarda sürgülü falan olanlar ??

Ben bu ikisini aldım Ankara-Sitelerden. Oldukça uyguna geldi, farklı modeller de vardı 4 kapaklı 2 kapaklı olacak şekilde. Sen de Ankaradaydın sanırım bakabilirsin sitelere. 120 bine dolap da gördüm 10 bine oda takımı da

Park yatak için; Prego maimi ve elele madre mi? Elele alan arkadaşları biliyorum. Prego alan var mı? Farkı var mı acaba. İkisinden birini alacağım ama hangisi karar veremiyorum
Ben elele aldım ya. Çok baktım park yatak için ama çok fark bulamadım aralarında. Elele madre de baya güzel bence park yatak düşünenler için. Yatak hediyesi de vardı ben alırken, yatağı aman aman değil ama idare eder

İçimi rahatlattın çok teşekkür ederim çok haklısın ama benim kuzenim 3 yaşındaki bebesi için hala bu çantaları yanında taşıyor yedek kıyafet vs gerekli bence çantasız da çıkılmaz ayol

Ben de bundan aldim alip kullananlar asiri memnun . Sonrasinda bile kullanilir bence .

biz daha yeni ikeadan aldik memnun kaldim 2. cocuk odası için. sağlam geldi bir de cok fazla gözü var sevdim ben link atayım ordaki ikeada da vardır aynısı

Eklentiler

• IMG_3023.png
    91,6 KB · Görüntüleme: 69
Ben de bunu begendim . Yorumlari da cok guzel

Ocean Home Textile 6'lı Çocuk Odası Deniz Kızı Valiz Düzenleyici Bavul İçi Organizer Set

Ocean Home Textile 6'lı Çocuk Odası Deniz Kızı Valiz Düzenleyici Bavul İçi Organizer Set
English home kumaş gibi değil de böyle daha naylonumsu ondan çok sevdim. Bendeki kumaştı deformasyonu kolay oldu. Bu attığın tarzlara ben de baktım da çok kararsız kaldım. Bi de erkek olunca dümdüz daha iyi oluyor

Ben 3 senedir bunları kullanıyorum her seyahatte taş gibiler valla. Bir tık daha görsel olarak güzelini aldım mı tamamdır

Kızlar ben de dün tetanoz aşısı oldum, bugün grip gibiyim kemiklerim , kolum, başım her yanım ağrıyor. Tavuk çorbası yapıyorum şimdi iyi gelir umarım .

0-36 kilo olanlara Adac çok yapılmıyor diye biliyorum. Adac o kadar uzun süre kullanımda ben riske alamam çarpışma testleri güvenli olmaz diyordu. Araştırmak lazım yapılmış mı adac

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…