Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Maşallah canım çok sevindim oh için rahatlaması kadar güzel bişey yok. Artık düşünmeden tadını çıkar.

kızlarııım keyifleriniz nasıl
karınlarımız büyüdü, midelerimiz bir nebze daha rahatladı
ama hala eskisi gibi değilim, ağzımın tam tadı yok gibi ya sonuna kadar böyle gidecek sanırım

kızlarııım keyifleriniz nasıl
karınlarımız büyüdü, midelerimiz bir nebze daha rahatladı
ama hala eskisi gibi değilim, ağzımın tam tadı yok gibi ya sonuna kadar böyle gidecek sanırım
Çok şükür iyiyim doktor bulantı için yeni bir ilaç verdi yarım iç dedi bu sabah başladım 2-3 saattir istifra ediyorum yine. Bir tane de Prilam içtim şimdi, valla hep kusacağım ben herhalde

Sonuçlar böyle kızlar acaba 2. Saat neden düşmemiş ki. Bu şeker riski var demek olabilir mi. Hiç bi fikrim yok. Sizinkilet nasıldı

Benim kine nazaran hiçbirsey yok maşallah ki ben diyetisyen ile takipteyim ve her gün açlık tokluk şekeri ölçüyorum içini ferah tut senin adına çok sevindim

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-28-19-30-13-397-edit_com.miui.gallery.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 34
Benim kine nazaran hiçbirsey yok maşallah ki ben diyetisyen ile takipteyim ve her gün açlık tokluk şekeri ölçüyorum içini ferah tut senin adına çok sevindim
Benimde çıktı gebelik şekerim. Bugün de şeker ölçüm cihazı falan aldım. Değerlerimiz benzer doğuma kadar ölçecek miyiz bilginiz var mı acaba

Çok tesşekkür ederim. Siz 100 lük yaptırmışsınız ondan biraz daha yüksek seyretmiş olabilir. Eminim ki daha da zor olmuştur. Bebekler sağlıklı olsum da tek. Sudan kaynaklı bende diyetisyen ile devam etmeyi düşünüyorum. Pazartesi doktorum ne yorum yapacak bakalım. Gebelik şekeri çıkmasa da dişkat edeceksin demişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…