Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ene içinde perdesi de mi var

Ay benim hastaneye gitmeme sebeplerimden biri oydu ya alışırım sonra o ayrılır ben başka doktora geçerim korkusu. Değişime olan açıklığım ben

24+3üm ben de ama ölçümlere göre önde gidiyordum 3-4 gün bu cuma kontrolüm var. Her gün az da olsa cips yer oldum ben canım cok çekiyor
Onun dısında sağlıklı beslenmeye calısıyorum her gun bir bardak taze sıkılmıs portakal suyu, kefir aksatmamaya calısıyorum bir yumurta yiyorum mutlaka,sarımsaklı ekmek yapıyorum kendime genelde tuzlu sarımsaklı seyler istiyor canım tatlı hiç aramıyorum

öğretmen arkadaşlarım bir sorum olacak. haftaya okullar açılıyor malum. ben 24 haftalık olacağım. nöbet tutmuyoruz diye biliyorum da ayrıca ek ders almama hakkımız var mı biliyor musunuZ

Cok ciciymis cileke benim de bakasim var .

Ben mesela bugun dolu dolu yemek yedim ama bi yuruyus yapayim dedim . Bi restoran gordum ne yedigimi soylemiyim caniniz cekmesin pturdum soyledim sonra da nasil kilo almicaz

Cook gecmiş olsuun bu ara cidden salgın cok yolda yakalaması kötü olmuş hemencik toparlanırsın inş
Amin canım inşallah Ya bulantım var da o hep var olduğu için ayırt edemem kusma da bir süredir yoktu daha dün de olmadı Allahtan.

Bu sıvı geçirmez önlüklerden ve penye yelekten aldım kalitesi çok iyi

Senin hiç toparlanmadı mı kabızlığın ya, doktor bişi vermiyor mu onun için
Dün başka bir doktora başladım ben, en son ne zaman çıktın dedi 4-5 gün oldu dedim nasıl yani dedi ajfksjdks duphalac kullanıyorum ama faydası olmuyor dedim niye çare bulunmadı gibisinden kal geldi adama. Değişik bir ilaç verdi her gün çıkman gerekiyor dedi, bakalım

öğretmen arkadaşlarım bir sorum olacak. haftaya okullar açılıyor malum. ben 24 haftalık olacağım. nöbet tutmuyoruz diye biliyorum da ayrıca ek ders almama hakkımız var mı biliyor musunuZ
Sanırım branş öğretmenisiniz siz de, bu sene 21 saatin altında dersi olan öğretmenler başka okullarda görevlendirilecek, o yüzden 21 saatin altında alamazsınız. Ben geçen gün nöbet tutamaz raporunu götürdüm. Zümredeki herkesin 21 saatken geçen sene atamasıyım diye bana 26 saat vermişler. Durumumu görünce 21 saate düşürdüler sınıf rehberliği vermişlerdi onu da aldılar. Ama bu konuda bir yaptırımınız yok tamamen idare ve zümrenin anlayışına bağlı malesef.

Nöbet tutamaz raporumu almak lazım doktordan yoksa dilekçe mi vereceğiz? 21 saat kuralı yeni mi gelmiş ya ne güzel 15 saat alırım diye düşünüyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…