Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bi de sünnet konusu açıldı, kayınvalideme dedim biz istemiyoruz sünnet düğünü diye. Şey dedi İLERDE ÖZENİR mskfkd yav bi erkek niye özenir sünnet düğününe
ben sünnet bile ettirmedim düşünmüyorum da burda bir kez urolog doktor gordu pipi ucı dar değil tibbi hicbir gereklilik yok dedi tamamen kültürel kendiniz istiyorsanız yaptırırsınız ama gerek yok dedi bize. babam ve kayinvalidem (onlara noliyorsa) her gittigimizde soyluyorlar biz sunnet ettircez senin hberin olmaz falan filan. Annem ve kayınpederim kararlarımoza daha saygılı sizin cocugunuz sizin kararınız diyor. babam ve kv bir sussa bana yeter
Eşim de kararı bana bıraktı ona göre istersek sünnet olur çok karsı cıkınca sesini cıkarmıyor, doktor da gerek yok deyince üstelemedi hiç

Beb
Bizimki en çok beyime tekmeliyor. Sabah o yoksa daha sakin mesela ama evdeyse pat küt
Yaa canım sen de hissetmeye başlamışsın ne güzell detaylı ultrasona gitdin mi? Biz 21+1 ken gitmiştik elini yüzünden hiç ayırmadı ya ağzı da açıktı bir türlü bakamadık bi de plasentanın arkasına girmiş

Eklentiler

• IMG_5614.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 78
Ben yararlı olduğunu düşünüyorum ya erkek için. Bi erkek değilim tabii hani diğer türlüsü daha mı iyi olur deneyimleyemem dnnf ama araştırdığım kadarıyla daha hijyenik geliyor. Dediğin gibi kültürel biraz da, sizin oralarda yaptıran tek tüktür bence de

Yaa maşallah ne kadar net göstermiş sizinki kendini, 21+1e göre çok net yani gittik canım biz de

evet burda zaten isteğe baglı yapmıyorlar ancak tibbi gereklilik varsa pipi ucu darsa falan ama tr ye gelince yaptırcaz diyor babamla kv her seferinde aynı konusmalar. Ne meraklılar cocugun pipisine siz kendiniz cocuk yapın onunkini kesersiniz baştan diyorum bende

Öff onlara ne? Annem olsa "karışma insanların işine" derdi gerçi nsmffm hayret bişi asla unutamıcam bu dediğini herhalde şok sen annesiysen o da babaannesi dedi püü. Neysem ana babası sizsiniz böyle temel bi kararı siz verirsiniz diğerleri az sussun

Toplamda 6 kilo bebek hariç alacağız demek mi oluyor daha hiç almamışız o zaman. Az önce arkadaşla konuşurken doğumda 8 kilosunun gittiğini söyledi. Yiyin bacılarım yiyin
Kağan Kocatepe'nin kitabında okumuştum, bi anne nasıl 8-10 kg alıp 2.5 kg bebek doğuruyor kalanı nerde diye aynen bunları açıklıyor kitapta ndfn o biraz daha fazla yazmıştı sayıları hatta

Toplamda 6 kilo bebek hariç alacağız demek mi oluyor daha hiç almamışız o zaman. Az önce arkadaşla konuşurken doğumda 8 kilosunun gittiğini söyledi. Yiyin bacılarım yiyin
Ben 48 le hamile kaldım şuan 54.750 olmuşum ben hayatım boyunca 49 u geçemememiştim ben kendime hiç almıyorum hep bebiş bu bence çünkü sadece karnım büyüdü

Haftamız aynıymis canım benim de 25+6 bugün itibari ile

Hayatım boyunca kilo alamayan ben 49 kiloyla hamile kaldım şu an 61 kiloyum 24+6 yız en son detaylı usg için gittiğimde 58 kiloydum kızım 1 hafta geriden geliyordu ama doktor normal dedi 1hafta 10 gün oynama olabiliyormuş. Sizin aldığınız kiloları okuyunca ben şok hanımlar

Benim esim sunnet ilerde erken bosalmaya sebebiyet verebiliyor diyorNeyse Allahtan kiz

Bende gardrop olarak şunu aldım Romantica 2 Kapılı Pencereli Dolap gittik beğendik içide oldukça geniş diğer 3 kapılılar en olarak yapacağımız odayı baya daraltırdı küçük oda çünkü ilerde de şifonyerini alırım dedim takımın satıcıda bunun yatak takımıda var ilerde onunlada tamamlayabilirsiniz dedi bakalım ay bu arada bugün doğum paketi yapmaya gittik demesinler mi sizin doktor doğum paketini kapatmış hastaneden ayrılabilir diye aaa dedim nasıl olacak süreç şimdilik bilgi yok dedi ama kapatmış sizin doktor dedi başka hastane ve doktor araştırmasına girdik fiyat falan aldık bakalım doktor içime sinerse değiştircem mecbur doktoru

Aynısını ben de yaşadım değerleriniz kaç çıktı acaba,bu bebeği etkileyen bir durum mu doktorunuz ne dedi ve düzeldi mi değerleriniz dünden beri çok kötüyüm
benim de tatil sonrası bir anda 100 ve 60’a çıktı. bi 10 gün- 2 hafta kadar düzeldi beslendim, meyveyi azalttım, hemen indi eski haline. muhtemelen son yeme düzeninizdendir ve düzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…