Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
merhaba kızlar . cuma gunu doktro gıttık 20 haftalktı tam kilo 286 gr boy 22 cm di. ama bebek asagıda plesanta 24 haftaya kadar cıkmazsa erken dogum dedı . seezryan olack 38+5 kadar doktrmz beklyr ama 37 haftada alırız eger cıkmazsa yukarı diye . dünde dugunumuz vardı . bebişimiz bıız korkuttu camasırım a bı baktım ıslak yanı avuc ıcı kadar ıslaklık korktm . dktr aradık hemen cagrdı gttık bebek ıı dedı baskı yaptgı ıcın sıvı gelr dedı sanrm sıvı dedıgı ıdrar . bole duurm yasayan varmı . bırde cok harketlı maslah ama bende daha smdıden nefes nefese kalyrm . ve asagıya cok vuryr korkyrm erken bısey olucak dıye

Kumral banlanmış ben atayım canım Luvmabelly Maternity 8028 Pamuklu Hamile Åort Tayt Fiyatı, Yorumları - Trendyol bence m al zaten çok bol, belinde ayarlama yeri var, ben de 160-63üm beli baya daraltıyorum şu an ilerleyen aylarda o daraltmayı az açıp kullanırsın bacaklar yine bol

haklisin ben cok abartttim bu ara. elimden geldigince iyisinden almaya calisiyorum katkisiz elde kizartilmis falan ama iyi degil. trans yag ve glutensiz yaziyor elinden gelseler sagliga cok yararli damgasi vuracaklar

Benım duzenlı hissediyorum çok kımıldak bir bebiş masallaheşime diyorum bana benzıyor bu kız yerınde durmuyor hiç

Ben hıc olmamıştım o yüzden olucam tek doz ol dedı doktorum birde 30 haftalıkken boğmaca varmış hıc duymadım

ben dışarda olunca yürüyünce iç çamaşırım sırılsıklam oluyor. sanırım sıvı sızdırıyoruz bir problem olmaz canım benimki 21. haftada yukarı çıktı umarım seninki de bir an önce çıkar. sadece çok hareket etmemeye bak sen

canım ben de hep böyle oluyordu. ilk hamileliğimde. o zaman şeker falan da çıkmamıştı. şimdi daha az oluyor. çok aç kalmamaya dikkat ediyorum ve bir anda çok fazla yemiyorum. az az sağlıklı beslenme şeklinde ilerlemeye çalışıyorum. belki seni stres de etkiliyordur. geçici bir durumdur umarım

Ayy ben zararlı hıcbır şey yememeye çalışıyorum sadece şu süt burger var ya ona bayılıyorumhamılleıkten önce de severdim eşim alırdı sürekli simdi de yiyorum arada
Ben normalde de sağlıklı beslenen biri değilim, yani hamburger mi güzel bi salata mı dersen salatayı tercih ederim, abidik gubidik şeyleri severim dolabımda hep beluga mercimeği olur ne bileyim kepekli pirinci olur dkfk ama abur cubur da çok tüketirim onu kesemedim maalesef

Aynen banada ondan olduher an hareket etsin istiyorum

ya aslında benim de bugün tetanoz olmam gerekiyordu. ebe bana 22sinde gelirsin demişti şimdi hatırladım mesaj attım dönmedi de. hiç gidesim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…