Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benim de kaşınıyor çok yaaa ve ben biooil'i iki aydır sürüyorum aslında göğüslerime de ama şu an bile öyle tatlı tatlı kaşınıyor ki yara etmekten korkuyorum
Kasima kasima benim kadinmiyo da pul pul dokuluyo bi de yariklar var o korkutuyo beni ama artik gercekten her aksam suruyorum yagi yoksa asiri gergin hissediyorum . Sanki derimi biri tutup geriyo gibi .

Benim de öyle, göbek deliğim hep içeri göçüktü çıktı şimdi. Eşim göbeğindeki pamukçukları temizlemiyo musun dedi geçen dalgaya vurup, hee temizlemiyorum dedim snfkfk rengi değişti

Gogus uclarim kasinmaya ve soyulmaya basladi acaba bu kremleri ne zaman surmeye baslamak lazim henuz erken ama .
benim göğüs uçlarım bayaa karardı ve büyüdü. Artık uçları yarılmaya başlamıştı. biodermanın vücut losyonunu aldım göğüslerime her gün yatmadan sürüyorum. Her gün duştan sonra da bebek yağıyla yağlanıyorum. Şu an göğüs ucu yarılmayalarım geçti. Çatlağim da yok henüz.

Bioderma iyidir ya bende de var tum vucuduma suruyorum benim vucudum zaten kuru musait yani oyuzden surmem lazim.hayatimda ilk defa varis gordum bacagimda .

Bioderma iyidir ya bende de var tum vucuduma suruyorum benim vucudum zaten kuru musait yani oyuzden surmem lazim.hayatimda ilk defa varis gordum bacagimda .
daha neler görcez bakalım ben hayatımda ilk kez ellerimin ayaklarımın şiştiğini gördüm. bu gidişle yüzüklerimi bile çıkarıcam ühühühühüh

Bugun çapadan aradılar. Yola cıktık. 13:00 de burada olacak şekilde gelin işlemleri ve yatışınızı yapıp doğumu başlatacağız dediler işlem çapada olacağı için ayrı bi tedirginim. Ayrı bi saçma duygusallık bastı günlerdir. Sanki bana birşey olacakmış gibi duygusal bi moda girip cıkıyorum sürekli dua eder misiniz kızlar kolaylıkla sağlıcakla geçmesi için

Canim benim su gibi aksin gitsin , kotu seyler dusunmemeye calis cok zordur eminim tahmin bile edemem . Ama moralinin kotu olmasi kadar normal birsey yok . Dualarim seninle

Her şey yolunda gidecek içini ferah tut. dua edeceğim sana . allah kolaylık versin

Hiçbir şey olmayacak canım sana Allah'ın izniyle öyle düşünme. Rabbim feraha çıkarsın, kolay geçen bi süreç olur inşallah senin için

Canım ne kadar kolay olur bilmiyorum ama olabilecek en kolay şekilde bitsin inşallah. Tahmin bile edemiyorum ruh halini ama tedirgin olmandan daha normal bir şey yok. Ama hiçbir şey olmayacak sana, allah kalbine ferahlık versin ne zaman konuşmak istersen yaz buraya ama bitince en azından bitti iyiyim yaz olur mu dualarımız seninle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…