Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bugün eşimle biraz bebek arabalarına baktık travel sistemler güzel ama ileride sanki ağırlık olacak gibi geliyo. Kraftın york kabin model arabası güzeldi. Katlanması çok rahat tek dezavantajı tek yönlü olması sadece birlikte verdikleri pusetle çift yönlü olabiliyor o da belli bir yaştan sonra kullanılmadığı için tek yönlü düşünme konusunda kararsız kaldım açıkçası.

Çift yön olayı önemli bence, güneş gelme yönünü değiştirme için özellikle. Bir de oturma ünitesinden veya koldan yön değiştirilen modelleri tavsiye ederim, diğer türlü oturma ünitesini söküp o şekilde yönünü değiştirmeniz gerekiyor. Cybex eezy s twist, prego mios, kraft napoli, kraft tokyo, easywalker modellerine bakabilirsiniz.

Teşekkür ederim bu modelleri detaylı inceleyeceğim

Ay dışarıdan gördüm ilk defa hareketini yani bi el ayak hareketi değil tabii de o pıt'ı oradan da gördüm çok değişikti
Bende cumartesi kahvaltıda ilk kez dışardan gördüm pıt diye artık daha net hissediyorum eşimde eliyle hissetti genelde sabah uyanınca ve sola dönük yatınca hareket ediyorben göbeğim var zaten bide plesanta ön duvarda diye dışardan göremem sanıyordum çok sevindim o yüzden

28 cm olmus bebiskom hersey yolunda ama kilosunu sormayi unuttum o da neredeyse yarim kiloya yakindir heralde 2 hafta once 395 falandi. Suyum falan iyiymis . Tahmini dogum tarihini sordum 4-5 aralik gibi dedi cok kotu olursan kasim sonu bile olabilir dedi adet tarihine gore 21 i yani dusunun . Demir verdi gazam mubarek olsun insallah sezeryan normal kisminda da istersen normalde yapariz ama bence sezeryan yapalim degerli cocuk bu cocuk dedi riske atmayalim ben de sezeryan dusunuyorum gerci zamanla karar veririm artik . Devlet bunlari normale zorluyormus oyle didi benden havadisler bu kadar .

Gogus uclarim kasinmaya ve soyulmaya basladi acaba bu kremleri ne zaman surmeye baslamak lazim henuz erken ama .
Benim de kaşınıyor çok yaaa ve ben biooil'i iki aydır sürüyorum aslında göğüslerime de ama şu an bile öyle tatlı tatlı kaşınıyor ki yara etmekten korkuyorum

Maşallah, vaktinde, kolaylıkla, sağlıkla gelsin inşallahh

Kızlar benim göbek deliği dışına çıkıyor gibi yaa normalde içteydi, görünmeyen bir yapıda. Hafta sonu fark ettim fırtlamış yuvasından ve böyle hafiften siyah lekeler oluşmuş, başta tişört mü boyadı acaba falan dedim sildim sildim geçmedi rengi değişiyormuşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…