Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Su uyku tulumlari iyi guzel de 0-6 ay demis ama cocuk bunda o kadar uzun yatmak istermi ? Gorunce bana bile afaganlar basiyo ama boyle ustunu ortmeyecegim icin de boyle bisey gerekiyor sanki valla daraldim bu arada kendi sitesinde daha uygun .

Ben ıkızler benım esımde yay bebişte yay olacak genel olarak yay burcu bıraz üsengec olur ama gezmeyi eğlenmeyi sever anlayışlıdır

Hanımlar prizden bi şeyi çekerken bi elektrik çarptı. Adına elektrik çarpması mı denir bilmiyorum ama anladınız ne olduğunu yani, öyle kısa süreli bi akım şeoldu. Bebeğe bi zararı var mıdır araştırdım fetüse zararı olur yazıyor internette hep ama öyle beni krize sokacak bi elektrik değildi neticede emin olamadım

Çok geçmiş olsun. Sanırım panik atak kirizi gibi bişey oldu. Zaten kafası çok karışıktı eşinizin. Belki bir süre ertelemek ve bu aşamada destek almak sizin için daha iyi olacaktır. Ankarada olması elzem değil dediğiniz için söylüyorum Eskişehirde Serhat Türktan var. Online görüşür mü bilmiyorum ama ben kendisinden memnun kalmıştım.

Çok geçmiş olsun. Bebişi etkileyeceğini sanmıyorum ama doktora sormakta fayda var yine de. Ben herşeyi sorduğum için bunu da sorardım kesin

Geçmiş olsun canım akım gelmıstır bebege bir şey olacağını sanmıyorum

enee geçmiş olsun ufak bişeyse etkilemez inşallah stres yapma canım. ne diyor doktor

Geçmiş olsun canım akım gelmıstır bebege bir şey olacağını sanmıyorum

enee geçmiş olsun ufak bişeyse etkilemez inşallah stres yapma canım. ne diyor doktor
Bi şey olacağını sanmıyorum ama telaşlandıysan gel bi kalp atışına bakalım dedi. Çıktım gidiyorum eşim de bu çıcuk ne zaman doğacak diyo, analık evham yapmaktır yapacak bi şey yok doğunca da düzelecek bi şey değil

Günaydın kızlarr ay bu gece ilk kez sağ bacağıma ağrı girdi uyku sersemliğinde yastık aklıma gelmedi kocam işe gitmek için kalktığı gibi yastığı aldım napıyosun sabah sabah diyo

Doktorun muayenehanesinde şöyle bi kitap gördüm, eğlenceliymiş :)) Şermin Yaşar 3 çocuğuyla kendi deneyimlerini anlatıyor, bakmak isterseniz hoşuma gitti benim. Okuduğumuz kitaplar nasıl olması gerektiğini anlatıyor her şeyin ama bebek çok da kitaba göre büyümüyor, olmayabilecekleri de öğrenmek açısından cici olabilir

Geçmis olsun yavrum bundan sonra tüm hayatımız bu delilik halinde gececek

İyiymiş bebito sorun yok canımlar
Çok şükür çok sevindim içiniz rahatlamıştır. Ben de ufacık telaşlansam aile hekimliğine gidiyorum kalp atışını dinleyip çıkıyorum iyi geliyor

aslında ebeveyn olunca cocuk size kendi ihtiyaçlarını öğretiyor biraz onu dinleyip ilerlemekte fayda var aslında. Kitaplarda emzik iyi der kötü der kimisi blw der kimisi uyku eğitimi vs vs. Birsey okumasanız dahi zamanla cocuk büyürken sizde onunla birlikte öğreniyorsunuz. Biz emzik verdik örneğin bizim için kurtarıcı oldu. ağız yapısına uygun damaklı kaucuk aldık kreşe başlayınca gün içi bıraktı 2 yasına gelmeden. 3 bucuk yasında da tamamen bıraktı ama her cocuk ve ihtiyacları ayrı tabiki
uyku eğitimi de vermedik zamana düzene girdi uyku süreleri uzadı kendi yatagına kendisi gitmek istedi odasını sevince ama hep zaman işte hersey.
biz blw yapamadık yogun calısıyorduk eşim de ben de en temiz sekilde yedirmeye calıstık ama tabi meyve sebzeleri eliyle yedi sadece mıncıklayıp doküp saçmasına izin vermedik sonradan cok fazla temizlik işi cıkıyor yardım edenimizde yoktu ailelerden uzak yurt dısındaydık. ben doktoramı bitirmek üzereydim o süreç cok cok yogundu hele benim için.
kreşle birlikte herseyi öğrendi yası da ilerledikçe.
onem verdiğimiz sey düzenli beslenmesi, mutlu büyümesi evdeki huzur ortamı oldu. Onun dısında 2. el giysi giymiş, emmiş emmemiş mama yemiş, blw yapmıs emzik almıs almamıs, can rende kullanmısız, soyle pişirmişiz böyle yapmısız, cok ekstra detaylar bunlar.
Annelik babalık da zamanla öğreniliyor hem bebek büyüdükçe sizi tanıyor hem siz onu.

Happy mom diye bi uygulama var ben de 3 tane var gerci bu bitanesi yani Allah affetsin bu nasil bebek insan soyle guzel bir gorsel koyar da icimiz aciliri . Dedem gibi
Bu uygulama da form kısmı var ben cevap yazacak bazen veya soru soracağım olmuyor insanlar nasıl konuşuyor oradan Bi bilgin var mı bu konu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…