Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Ben zeytinyağı ve ayva çekirdeği jeli görmüştüm birebir deniyor hiç gerek kalmıyormuş kapağa kreme vs onu da denebilirsin doğurunca belki hiç gerek kalmaz kapağa
EMzirme hemsiresi zeytinyagini onermiyo ph uygun olmayabilir diye ama ilk etapta kendi sutunuzu emzirmeden once ve sonra surun ve havalandirin diyo. Ayva cekirdegi jelinide oneriyo.

Benim özeldeki doktorum da tekrardan baktı kalbine. Her gittiğimde detaylı bakıyor zaten görebildiği kadarıyla. Bebeğin pozisyonuna göre. İki, üç doktor görmüş iyi demiş daha da bir şey çıkmaz inşallah

hellooooo biz detaylıdan çıktık her şey yolundaymış. kafa kasıklarda bacaklar göbek deliğimin oralardaydı doktor dışardan bastırıyor bebe içerden tekmeliyor yarım saat sürdü. sadece rahimi besleyen iki taraftan sağ taraftakinde direnç varmış. bir sorun oluşturacağını düşünmüyorum ama haftalık tansiyon takibi yapalım dedi

Benim de Eylülde şeker yüklemem gebeliğin başında kesin vardır diyodum ama bebe önden gitmediği için belki diyorum şu an.
Şeker olunca su da çok mu oluyordu? Detaylıya salı gittim 21+4 çıktı (normalde tam 21dim) Bugün cuma, 3 gün geçmiş sadece 22+6 çıktı. 3 günde 1 hafta ileri atmaz herhalde şeker ya bilemedim ölçümden de olabilir dedi doktor

Bence 1 haftadan bir şey olmaz, şeker için belirleyici değildir yani. Evet su fazla oluyor şeker olduğunda okumuştum onu

Benim de aynen bu şekilde çıkmıştı, kendi doktorum perinatolog ama o doğumda olduğu için başka normal bir kadın doğum doktoruna yönlendirmişlerdi, 15 gün ilerde çıkmıştı bebek. Sonra dün kendi doktorum bakınca 8 gün ileride çıktı sadece, ölçüm hatası olmuştur o zaman biz daha hassas ölçüyoruz dedi. 3 günde 1 hafta ileri gitmesi zor sanki bilemedim

Yani milim kaydırsa değişiyor zaten. Fl'den boy hesapladım detaylıda yani salı günü 24 cm bugün 30 cm. Boyu da 6 cm atmış 3 günde

Kızlar siz demir hapı ne içiyorsunuz, bana feramat başladı doktor ama şuanlık 2 günde bir içeceğim. Acayip bulantı yaptı bende, demir haplarının böyle bir etkisi var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…