Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Kiz hala mi gerci bende cok karistirinca hala bi gidip kusuyorum ama artik prilami biraktim 1 hafta oldu sadece yola cikarken onlem olsun diye icmistim. Az kaldi az . Insallah gececek seninde daha cikip alisveris yapip kahve iccez dur
Prilam’ı üç tane içmezsem tuvaletten çıkmam mümkün değil tşkler ajfkskdkd ben kabullendim artık ya böyle gidecek belli aile hekimine 6 kutu Prilam yazdırdım bebe alışverişine her zaman varım aksini hakaret sayarımajfkdkd

Bende 9 ay kusucam diyodum ama geciyo max 2-3 haftan var insallah guzel dusunelim rica edicim

Bende senle ayni kaderi paylasiyorum suan seni cok iyi anliyorum ay ama senin az kalmis benim eşime gorev cikdi 1 hafta oldu gideli 6 ay yok bende kv lerdeyim cok zor cok
Benim ki normal askerlik 21 gün ama benim için çok zor yani senin ki daha zor 6 ay çok uzun Bi süre ben dayanamazdım sanırım Allah, kavuştursun Allah yardımcın olsun

Bebeto yine önde çıktı ya, suyum falan normal kiloyu da normal almışsın o yüzden yediklerinden olduğunu sanmıyorum ama yine de çok hamur işi falan yeme dedi doktor. Magnezyum verdi, demire hala iyi dedi multivitamindeki demir yeter dedi vermedi. Bebiş çok hareketliydi en son kordonu tutup önüne çekti öyle bi hareketlilik dkgkfk doktor diyor ki anne karnında hareketli bebek severiz doğduktan sonrası beni ilgilendirmez çünkü dngkgm

eneee askere mi gitti yaa o daha zormuş. allah kavuştursun

Şükür doktorlarımdan çok memnunum detaylıya recep has’ a gittim inanılmaz sakin ve işine odaklı biriymiş. Muayene doktorum da medipolde elif çiler o da çok ilgili hemşiresini aradığımda doktor yoğun bile olsa bikaç saat sonra doktorla beni görüştürüyor. İkisinden de memnunum umarım böyle devam eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…