Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ah ya, allah sabır versin. Öncesinde öğrenmen elbette çok daha iyi, kendini tanıyan araştıran bilinçli bir kadınsın zaten bu kadar anomali ile sonrası çok daha zor olacaktı senin için. En kısa sürede sağlıklı bir gebelik yaşamanı diliyorum

Allah sabır versin canım, erken öğrenmen dediğin gibi daha iyi oldu, çok zor tahmin edebiliyorum ama daha iyi oldu. En kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip eylesin rabbim size

Allah sabrınızı arttırsın, kalbinize ferahlık versin canım Şuan yaşadığın çok zor ama sonrası çok çok daha zor olacaktı.. bunların hepsi geçecek ve sağlıkla kucağına alacağın bebişlerin olacak inşallah inancını asla kaybetme

Canım benım sana kocaman sarılıyorum ve çok ıyı anlıyorum hayat bu ınan buradaki çoğu insan sağlıksız gebelik yaşamıştır çok zor bılıyorum benım basımdan da çok kötü şeyler geçti çok zor süreçler gercekten eşim ben bırbırımıze destek olduk hep ve bırdaha çocuğum olmayacagını düşündüm şuan yaşadıklarımı anlatıp sana kötü etki bırakmak istemiyorum ama inan bana geçecek biz senin yanındayız ne zaman ıhtıyacın olursa konuşmak ıstersen yazabılırsın

Benim ki 22+4 de gittim 600 gr çıktı kilolu Bi bebek dedi bende gebelik şekerinden korktum kendimde hiç kilo almadım aksine Bi kilo verdim umarım kötü birşey değildir
Normal değil mı ya benım ıkız gebelıgımde 24. Haftada bebekler 1 kiloydu erkektıler ama suan bebişim kız daha mı zayıf olur bilmem

Ayy şey geldi aklıma birde komşu teyze gelmişti dün bana diyor ki benım büyük oğlan 5 kilo 55 cm doğdu iştahım yerındeydı kekin üstüne reçel döküp yiyordum diyorsen ye bebek beslenmez zayıf kalır dedibende dedım ki 5 kilo bebek normal değil ki muhtemelen şekerin vardır sağlıklı bır gebelık olmamış suanda olsa doktor dıyet programı uygular bir şey demedi

Normal değil mı ya benım ıkız gebelıgımde 24. Haftada bebekler 1 kiloydu erkektıler ama suan bebişim kız daha mı zayıf olur bilmem
Bilmem doktorum herşey yolunda bebekte 600gr olmuş kilolu Bi bebek olacak dedi o kadar demesi tehlikeli normal değil vs sormadım bende ama burda okumuştum diyorlar şekerden dolayı kilolu olabilirmiş o aklıma takıldı. Evet benim ki erkek, erkek bebekler de genel de kilolu olabiliyormuş

Doğru şekerden şişmiş o bebek

Erkekler bır tık daha fazla oluyor haftasına benım suan kız bebek bakıcam cuma günü kaç olmuş ama bir hafta önden gitmesinde vs sorun olmuyor

Erkenden öğrenmek şuan için çok zor bile olsa uzun vadede daha iyi, haftalarca daha hiçbir şey bilmeden devam edip daha zor bir durumla karşı karşıya kalabilirdin. İnşallah bundan sonra her şey çok daha güzel olacak senin için, Allah yardımcın olsun

Allah sabrınızı artırsın canım yerini tez vakitte doldursun inşallah Ne desem teselli olmayacak biliyorum dualarımdasın

Canım Allah yardımcın olsun, sana kolaylıklar sabırlar versin yapılan testler sonucunda sorun tespit edilsin sağlıklı evlatlar nasip olsun size

cok gecmis olsun, bundan sonraki yolculugunuz guzel olsun umarim

Allah yardımcınız olsun, sabırlar versin. Allahım kendinizi toparladıktan sonra en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.
Ben de daha önce 20.haftada suni sancı ile tıbbi tahliye işlemi yaşadım sizi anlıyorum.Sormak istediğiniz bişey olursa sorabilirsiniz.

Kızlar ya bugün bebek tek tarafa toplandı göbeğim bildiğiniz sağ tarafa havaya doğru şişti gibi oldu ağrım falan oldu sizde öyle olan var mı sorun yok sağlık açısından yarın tekrar kontrolüm var ama çok korkunç oluyor valla öyle olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…