Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kızlar bugün bebek hiç hareket etmedi ya, çok geç kalktım dışardaydım hep kahve falan içtim tık yok. 18+2’yim, geçen haftadan beri hissediyorum bebeği. Size de oluyor mu böyle? Dün de çok hareketli değildi ama hissediyordum.
Oluyor canim bazen o gun hic hissetmedigim oluyor.endise etme surekli hissedicez diye bisey yok daha cok erken o durum icin. Bugun de hic durmadi kipir kipirdi. Anasi gibi uzakdogu yemekleri seviyo sanirim noodle yedim delirdi😂

Oluyor canim bazen o gun hic hissetmedigim oluyor.endise etme surekli hissedicez diye bisey yok daha cok erken o durum icin. Bugun de hic durmadi kipir kipirdi. Anasi gibi uzakdogu yemekleri seviyo sanirim noodle yedim delirdi😂
Djdlfjdldkdk benimkinin şekeri düştü herhalde bugün biraz fazla aç kaldım uykularım çok dengesiz bu ara. 2 gibi yattım 6-8 arası uyanıktım sonra 12ye kadar uyumuşum dana gibi. İçi geçti zaar ajfkdk

22+3 suan.
Diğer gebeliklerim kendiliğinden sonlanmıstı. Biri kendi düştü diğerinin kalbi durdu diye alınmıstı.
Bende takip eden doktorunuzun bu kadar ciddi bir şey varsa gözden kaçırmış olabileceğini düşünmüyorum mutlaka fark ederdi şüphelenirdi durumdan. Şuan çok zordur eminim ama içinizi ferah tutmaya çalışın inşallah güzel aydınlık haberler alırsınız dualarım sizinle 🤍

Kızlar bugün bebek hiç hareket etmedi ya, çok geç kalktım dışardaydım hep kahve falan içtim tık yok. 18+2’yim, geçen haftadan beri hissediyorum bebeği. Size de oluyor mu böyle? Dün de çok hareketli değildi ama hissediyordum.
20den sonra coşuyorlar. Sabah uyandırır, gece uyuyacakken kıpır kıpır döner durur. Babaları ya da bir başkası izlerken ve detaylı ultrasona girince asla kımıldamazlar 😂 Bizim her gün yerinde durmayan çocuk detaylıya gitmeden pasta yedik çikolata yedik kımıldamam da kımıldamam dedi 😂 Neyse ki durduğu pozisyon iyiydi de her şeyine bakabildi doktor. Yoksa hiç kımıldamadı yani. Pardon kımıldamadı demek yanlış olur. Eliyle yüzünü kapatmaya çalışması da bir kımıldamaktır di mi 😂😂
Güzel kızlar eklesin pozumuz ektedir bu arada 😂

Eklentiler

• IMG_2953.jpeg
    IMG_2953.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 98
kızlar sabah detaylı ultrasonum vadı. her şey yolunda herhangi bir sorun yok dedi. ama rahim ağzı uzunluğu 25mm çıktı ama ondada sorun yok dedi. sonra doktoruma attım her şey yolunda dedi. anlamadım . geçenki kontrolde 45mm di. cumartesi kendi doktoruma kontrolüm var bakalım tekrar ölçtüreceğim . bir de bebeğim kesin kız :) ayrıca ters duruyormuş doğuma kadar düzelir dedi ayakları kasıklarıma baskı yapıyor o yüzden tekmeleri o kadar aşağıda hissediyormuşum . ve bu yüzden de kasıkta ağrılarım oluyor. ama en azından organları yerinde ve şimdilik sağlam çok şükür.. :nazar:
Canım detaylı ultrasonda vajinal mi bakıyor nu rahim ağzı uzunluğuna

Yalnız değilsin bebiş. Ben zeytin peynirle kahvaltı yaptığım gün kendimi çok duyarlı ve bilinçli bir anne gibi hissediyorum 😂 Aksi takdirde kahvaltımız simit 😂
Pazarlık yaptıysak taze iken yeşillik koyuyorum ama saati saatine takip edemiyorum birde bir süre sonra aynı şeylerden tiksinme geliyor bunalıyorum 😃

Siz Instagram kullanıp nasıl delirmiyosunuz ya, youtubeda bi kız çıktı karşıma o da 22 haftalık hamile, her gün yediklerini görünce psikolojim bozuldu😅

Benimde öyle olmuştu birkaç gün aşırı hissetmiştim hareketini sonrasında bir iki gün hiç hissetmedim çok endişelenmiştim ertesi gün kontrolüm vardı çok şükür bir sıkıntı yoktu. Şuanda 20+6dayım bazen hiç hissetmediğim oluyor bazen çok hareket ediyor değişebiliyor

20den sonra coşuyorlar. Sabah uyandırır, gece uyuyacakken kıpır kıpır döner durur. Babaları ya da bir başkası izlerken ve detaylı ultrasona girince asla kımıldamazlar 😂 Bizim her gün yerinde durmayan çocuk detaylıya gitmeden pasta yedik çikolata yedik kımıldamam da kımıldamam dedi 😂 Neyse ki durduğu pozisyon iyiydi de her şeyine bakabildi doktor. Yoksa hiç kımıldamadı yani. Pardon kımıldamadı demek yanlış olur. Eliyle yüzünü kapatmaya çalışması da bir kımıldamaktır di mi 😂😂
Ay kız maşallah ne kadar belirgin hatları 🧿❤ dik burunlu maşallah 🧿 benimki çok minnak kaldı seninkinin yanında. Seninki kaç haftalık oldu kuzum. Benim 20. Hafta ilk 3 boyutlu ultrason görüntümüz bu ❤🧿🧿🧿

Eklentiler

• IMG_20240808_180744.jpg
    IMG_20240808_180744.jpg
    98,4 KB · Görüntüleme: 93
kızlar sabah detaylı ultrasonum vadı. her şey yolunda herhangi bir sorun yok dedi. ama rahim ağzı uzunluğu 25mm çıktı ama ondada sorun yok dedi. sonra doktoruma attım her şey yolunda dedi. anlamadım . geçenki kontrolde 45mm di. cumartesi kendi doktoruma kontrolüm var bakalım tekrar ölçtüreceğim . bir de bebeğim kesin kız :) ayrıca ters duruyormuş doğuma kadar düzelir dedi ayakları kasıklarıma baskı yapıyor o yüzden tekmeleri o kadar aşağıda hissediyormuşum . ve bu yüzden de kasıkta ağrılarım oluyor. ama en azından organları yerinde ve şimdilik sağlam çok şükür.. :nazar:
Bana rahim ağzı uzunluğu ile ilgili yine bir şey söylemedi ya ben de sormayı unuttum 😅 Bizim bebek de tersti kuzum. Ayakları aşağıdaydı. Bence iyi bu ya kafası aşağıda demesi doğum vibe’ı gibi geliyor bana heyecanlanmakkk 😂

Şefim bugün salıya 3 saatlik toplantı ayarla bize X konusunu konuşalım dedi. Ayarladım sonra aklıma geldi dedim ben izinliyim. Niye izinlisin ki dedi, detaylı ultrasona gidicem dedim. Üzgün emoji koymuş. Az daha devam etse sohbet cumaya (izin günüm) niye almadın ki dicekti öff

Ay kız maşallah ne kadar belirgin hatları 🧿❤ dik burunlu maşallah 🧿 benimki çok minnak kaldı seninkinin yanında. Seninki kaç haftalık oldu kuzum. Benim 20. Hafta ilk 3 boyutlu ultrason görüntümüz bu ❤🧿🧿🧿
Oyy yerim 😍🧿 Yoo seninki de gayet belirgin kuzum içerisi vıcık vıcık olduğu için ultrason görüntüsünde böyle oluyor işte ya yoksa belirginler bence hep 🥰🫠🙏 22+0 bizimki. Ultrason 22+4 falan çıktı hatta. Yarım kilo geldi ağırlığı. İki hafta sonra seninki de çok daha netleşir 🥰

Ay maşallah ne kadar belirgin çok tatlı görünüyor ama mıncıklayasım geldi😂

Oyy yerim 😍🧿 Yoo seninki de gayet belirgin kuzum içerisi vıcık vıcık olduğu için ultrason görüntüsünde böyle oluyor işte ya yoksa belirginler bence hep 🥰🫠🙏 22+0 bizimki. Ultrason 22+4 falan çıktı hatta. Yarım kilo geldi ağırlığı. İki hafta sonra seninki de çok daha netleşir 🥰
Oyy yarım kilo 😍🧿 benimki 340 gram 😍❤ ay bugünleri de gördük çok şükür yaa. Aynen netleşir bir sonraki kontrole

X