Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ay benim kızlar oyle tembeldi ki bir de tosbiklerdi 2.si 6 aydan sonra döndü bildiğin. O yüzden biraz kendime göre yorumladım sanırımBu erkek ama nasıl olcak bilmiyorum. Alayım bari bu tarz bir sey
Aa ben ilk cocuk sandım.tecrubeye göre konuştum benbenim oğlum çok hareketliydi eli ayağı hiç durmazdi.6 ci ayda bizimki beşikten tutup kalkma seviyesindeydi ya o yüzden şimdi de erkek hiç sakin bı çocuk beklemiyorum

Vizesi olan kosarak gitsin

herkeste kalp böbrekte bir şey çıkıyor şekerim ama doğuma kadar hepsi tamamlanıyor. bizde de kalpte ARSA teşhisi koydular ama muhtemelen doğana kadar kaybolacak dedi. hemen modunu düşürme şu an bize en lazım olan şey o.

Canını sıkma canım önemli bir şey değildir belki ya da basit tedaviyle hallolucak şeydir benim arkadaşımın bebeğin böbrekleri süzmüyor demişlerdi çişini yapamıyor o yüzden sıkıntı gözüküyor dediler anne karnında işlem yaptılar mı hatırlamıyorum ama doğunca ameliyat olmuştu şuan hiçbir sıkıntısı yok maşallahı var 3 yaşında yani canını sıkma yaşamsal anomili değildir o Allahın izniyle iyi haber al inşallah

kızlar sabah detaylı ultrasonum vadı. her şey yolunda herhangi bir sorun yok dedi. ama rahim ağzı uzunluğu 25mm çıktı ama ondada sorun yok dedi. sonra doktoruma attım her şey yolunda dedi. anlamadım . geçenki kontrolde 45mm di. cumartesi kendi doktoruma kontrolüm var bakalım tekrar ölçtüreceğim . bir de bebeğim kesin kız :) ayrıca ters duruyormuş doğuma kadar düzelir dedi ayakları kasıklarıma baskı yapıyor o yüzden tekmeleri o kadar aşağıda hissediyormuşum . ve bu yüzden de kasıkta ağrılarım oluyor. ama en azından organları yerinde ve şimdilik sağlam çok şükür..

Benim doktorum zaten dışardan gelcek de onun için ayrıca fiyat almam lazım daha vakit var diye yeltenmedim. İzmit belki bi tık daha uygundur yine tabi en mantıklısı yakın hastane olur senin için de

Kızlarrrr Ankara’da olanlar hangi hastane ve hangi doktora gidiyorsunuz memnun musunuz ? Ailem ankarada olduğu için ben de orada düşünüyorum doğumu ama doktor bulamadım henüz 21. Haftadayım bu hafta ayarlamam lazım

Bebisten önce benim oğlusun halleri bebek için küvet aldik en önce kendi girdi. Beşikte de sıra değişmedi bu iş oyun halısı ana kucagi puset bebek Arabası hatta emzige kadar gider
Amanin şimdiden desene kıskançlık başlıyor Allah sana kolaylık versin canım zordur

Detaylıya girdim çıktım. Tekrar baska güne randevu verecekler. Hic iyi seyler söylemedi. Pediatri kardiyolojiyede yönlendirdi. Şimdi onu bekliyorum. Ek kan vermemi istedi tekrardan. O ksdar olumsuz seyler soyledi ki kardiyoloji ve kandan sonra bana gel dedi. Bebege genetik test yapmamız gerekebilir. Amniyosentrzde gerekebilir. Gerekirse gebeliği sonlandırmamız gerekecek acilen dedi

Amanin şimdiden desene kıskançlık başlıyor Allah sana kolaylık versin canım zordur
Ya aslında çok seviyor karnımı gelip konuşuyor kardeşim seni çok seviyorum seni bekliyorum ne zaman geleceksin falan yapiyo bazen kendi kendine gelip karnımı öpüyor falan. Dışarda bebek görse gidip sevmek istiyor. Yeni şeyler görünce değişik mi geliyor artık içten içe benim mi olsun istiyor bakalım doğunca nasıl olacak

Neden peki ne sorun görmüş

Ben Fatma Yazıcı'nın özel muayenehanesine gidiyorum, arada A Life Khayala hocaya gidiyorum ikisi de cici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…