Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ay benim kızlar oyle tembeldi ki bir de tosbiklerdi 2.si 6 aydan sonra döndü bildiğin. O yüzden biraz kendime göre yorumladım sanırımBu erkek ama nasıl olcak bilmiyorum. Alayım bari bu tarz bir sey

Ultrasonda bebeklerin burnu büyük duruyor ama ya doğunca o kadar değil bide çok değişiyo burun ergenliğe kadar Ama babaya benziyosa öyle gider zaten en çok babalara benziyorlar
evet doktorda kızlar hep babaya benziyor dedi orda bi yıktı beni. tek bana benzesin istediğim kısmı burnuydu onu da tutturamamışım kldjdflj

aynı olay işte ben eve girdiğim an çığlık çığlığa yanıma geliyor sürtünüyor ve bir daha da rahat yüzü göremiyorum kldfjklfj inşallah bebek doğunca azcık uzaklaşır benden

Bizim gebelik kapsamlı sigorta yok. Kadın doguma her gittiğimizde ücret ödüyoruz. Özel saglık sigortamızdan dahiliyeci bakıyor. Özel saglık sigortasından düşüyorlar yani.

Bizim gebelik kapsamlı sigorta yok. Kadın doguma her gittiğimizde ücret ödüyoruz. Özel saglık sigortamızdan dahiliyeci bakıyor. Özel saglık sigortasından düşüyorlar yani.
Ben tiroid için gittiğimde hamilelik kaynaklı tiroid dersek sigorta karşılamaz demişti, ondan dedim canım. Tansiyonum düştü diye gittim serum falan yedim hamilelik kaydı açıldığı için karşılamamıştı mesela

Burun en çok değişen şey ya bence şişiyo mu anne karnında noluyo hep kocaman ama doğunca hiç öyle olmuyor
Kiz 9 ay suyun icinde sen de dursan sen de sisersin benim son ultrasonu goren herkes esime benzetiyor erkek suratli bi kizim olacak sanirim. Ama gozu saci benzerse sari sacli yesil gozlu bi bebik olabilir o kismi da benzer umarim

Kiz 9 ay suyun icinde sen de dursan sen de sisersin benim son ultrasonu goren herkes esime benzetiyor erkek suratli bi kizim olacak sanirim. Ama gozu saci benzerse sari sacli yesil gozlu bi bebik olabilir o kismi da benzer umarim
He öyle dedim ya az bile şişik duruyolar snfkf bizimki esmer olcakmış dedi kaynım, bakcaz

Kızlar geçen bebeğin haftasının ilerde olmasından dolayı şekerden şüphelenmiştim ya baktırdım şekere. Şeker çıkmadı şükür. Zaten bebek biraz daha ileri haftalarda şekerden dolayı kilo alıyormuş, 350 gramın neyi şeker olacak dedi jfjfjf Ben şeker çıkacağına emin gibiydim uykudan dolayı ama demek ki sadece yorgunum

Şeker yüklememi yaptırdın

Anladım canım detaylıya gittiğim doktor bana gerek yok falan demişti değerlerimi hiç görmedi ama öyle dedi benimde değerlerimde sıkıntı yok ama kendi doktorum ne derse onu yaptırırım ben de bakalım

Hangi memorial o fiyatı verdi büyük ihtimal bahcelievler memorialda olacak dogumum ama doktorumla henüz secenekleri konuşmadık dogal dogum yanlısı doktorum ebesi duşa sokuyor masajlar falan yapıyor ama direk suda dogum ister miyim cok emin diilim

Bahçelievler memorialdan aldım o fiyatı. Sadece bir doktor yaptırıyormus bahcelievlerde. Orda suda dogum oldugunu duydugum icin direk orayı aradım. Yoksa istanbul anadolu yakası bizim icin daha mantıklıydı. Ama o bile mantıksız aslında izmitte oturuyorum ben. Oraya gelişim 2 saat. Arabada dogururum gelesiye izmittede suda dogum yaptırıyorlar. Ama bazıları fiyat vermiyor telefonda oyuzden istanbuldan bi arayıp fiyat alayım dedim. Ucuk kacıkta değil ücretler

Anladım canım detaylıya gittiğim doktor bana gerek yok falan demişti değerlerimi hiç görmedi ama öyle dedi benimde değerlerimde sıkıntı yok ama kendi doktorum ne derse onu yaptırırım ben de bakalım
Yaptırmanın çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum ben, ben çok zayıf değilim maalesef ondan da korkuyorum biraz. En iyisi doktor ne derse onu yaptırmak bence de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…