Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Merhaba kızlar öncelikle iyi dilekleriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim 🙏 ben ilçede oturuyorum bugün ilde aldıgım randevuya gittim buradaki gibi bana düşük başlamış kelimelerini kullanmadı hatta söyleyen dokturuda kınadı benm rahim agzında ödem oluşmuş ve kalınlaşmış bunu diger doktorlar görememiş rahmin kalınlıgından düşük başlamış dediler herhalde. Doktor bebegin iyi oldugunu ilaçlarımı kullanıp istirahat önerdi. Bi de plasenta rahime yakınmiş şuan için Bi sorun teşkil etmiyormuş. Vajinamdaki kasılmalar kramplarve kasıklarımda sancı hep rahmimdeki ödemden dolayıymiş inşallah zamanla geçer bebegim iyi olsun bunların hepsi geçer inşallah🙏ayrıntılılı ultrasonda her iki böbrekte su toplanmış belkı doguma kadar kendılıgınden gecer geçmezse hep doktorlara hatırlat dedi
Benimde haftasıyla uyumlu çıktı

Merhaba kızlar öncelikle iyi dilekleriniz için hepinize tek tek teşekkür ederim 🙏 ben ilçede oturuyorum bugün ilde aldıgım randevuya gittim buradaki gibi bana düşük başlamış kelimelerini kullanmadı hatta söyleyen dokturuda kınadı benm rahim agzında ödem oluşmuş ve kalınlaşmış bunu diger doktorlar görememiş rahmin kalınlıgından düşük başlamış dediler herhalde. Doktor bebegin iyi oldugunu ilaçlarımı kullanıp istirahat önerdi. Bi de plasenta rahime yakınmiş şuan için Bi sorun teşkil etmiyormuş. Vajinamdaki kasılmalar kramplarve kasıklarımda sancı hep rahmimdeki ödemden dolayıymiş inşallah zamanla geçer bebegim iyi olsun bunların hepsi geçer inşallah🙏ayrıntılılı ultrasonda her iki böbrekte su toplanmış belkı doguma kadar kendılıgınden gecer geçmezse hep doktorlara hatırlat dedi
Ya cok sevindim gercekden cnm gozun aydin sag saglim yavrularima kavusalim inslh kucaklarimiza alalim 🤲

Nasil anladi kuzum rahimde odem oldunu altdanmi muayne etti birde neden odem olmus rahimde kendilindenmi geccekmis zarari varmiymis bunun

Kızlarr çarşamba gününden beri bazen kasıklarımda bazen göbek deliği çevremde pıt pıt bir şey atıyor günde 6-7 kere. Genelde akşamları daha fazla. Bebedir herhalde değil mi? His hep aynı çünkü
Bebişdir kuzum kacinci haftaydin ayirt ediliyor bariz bi sekilde ya zaten bagirsak hareketi farkli oluyor bebitondur o 😊

Nasil anladim kuzum rahimde odem oldunu altdanmi muayne etti birde neden odem olmus rahimde kendilindenmi geccekmis zarari varmiymis bunun
Doktorun ultrason cihazı digerlerinden farklıymış ödem oldugunu ultrasondan anladı ben 5 tanee kürtaj ve 3 dogum um oldu bunlardan dolayı olabileceğini söyledi progestan devam et dedi bebege zararı yokmuş takip altında olmalıymışım

Bebişdir kuzum kacinci haftaydin ayirt ediliyor bariz bi sekilde ya zaten bagirsak hareketi farkli oluyor bebitondur o 😊
17.haftadayım ❤️ benim ilk gebeliğim hiç emin olamadım ama bebek gibi sanki. Bir yandan da bi sağda bi solda bi göbek deliğinin oralarda, doktor hep kasık bölgesinden bakıyor ultrasonla bilemedim. Pıt pıt yapıyor, böyle baloncuk patlıyor gibi, dışardan görünmüyor ama

17.haftadayım ❤️ benim ilk gebeliğim hiç emin olamadım ama bebek gibi sanki. Bir yandan da bi sağda bi solda bi göbek deliğinin oralarda, doktor hep kasık bölgesinden bakıyor ultrasonla bilemedim. Pıt pıt yapıyor, böyle baloncuk patlıyor gibi, dışardan görünmüyor ama
Disardan gorunmez kuzum da erken benimki 21 haftalik ben bile disardahenuz goremedim😃 benim beyefendi zaten kibarcik bi tekmesi var belli belirsiz 🤭

Çok sevindim. Geçmiş olsun. Bol bol dinlenin inşallah. Bebeğiniz ve siz iyi olun🙏🙏

Kızlarr çarşamba gününden beri bazen kasıklarımda bazen göbek deliği çevremde pıt pıt bir şey atıyor günde 6-7 kere. Genelde akşamları daha fazla. Bebedir herhalde değil mi? His hep aynı çünkü
Aynen bebiş🧿 benim de öyle başlamıştı. Herkes bebek hareket edince anlıyorsun diyordu ama ben uzun bi süre emin olamadım ☺️ bir de bi pıt pıt atıyor bir daha olmuyordu o yüzden de hiç emin olamıyordum. Zamanla güçlendi vuruşları belli oldu maşallah 🧿 şimdi şüphe duymuyorum. 1-2 haftaya siz de şüphe duymazsınız🙏💞

Aynen bebiş🧿 benim de öyle başlamıştı. Herkes bebek hareket edince anlıyorsun diyordu ama ben uzun bi süre emin olamadım ☺️ bir de bi pıt pıt atıyor bir daha olmuyordu o yüzden de hiç emin olamıyordum. Zamanla güçlendi vuruşları belli oldu maşallah 🧿 şimdi şüphe duymuyorum. 1-2 haftaya siz de şüphe duymazsınız🙏💞
Hıuhuuu yaşasın 🥰❤️

Benim ilk gebeligim cikmadi yukari ama kanamasiz sorunsuz hamilelik gecirdim cok sukur
Aa ne güzel oldu söylediğiniz, içim rahatladı çok teşekkür ediyorum 🥰 İnternete takılmak istemiyorum ama gerçekten çok olumsuz şeyler yazıyordu kanama vs. 26.haftadan 36.haftaya kadar çalışmak istiyorum bir de istirahat gerekir mi diye düşünüyordum. Artık akışına bıraktım ya hayırlısı neyse o olsun inşallah.

4 yasında cocugum su çiçeği geçiriyor olabilir daha dokuntuler baslamadı ama hafif atesi var, sınıfında salgın vardı zaten su aralar. bana da geçer mi kendim geçirdim mi hiç bilmiyorum cocukken

X