2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Çünkü bende bıraktım ovülasyon yapmıyorum artık hesaplamıyorum hiç bişey canım Eylül de test falan yaptırıcam hsg de çektiricem ona adapteyim artık
Ovülasyon testinden gına geliyor bi yerden sonra dimi Eylül grubumuzun kutsal ayı hadi bakalım uğurlu gelsin

Canim caniiim sakin geciyor benim, daha ilk ultrasonuma girmedim. Apzartesi gunu aksam gidicem insallah, dualarinizi bekliyorum Sen nasilsiiin?
Ay hadi bakalım çok heyecanlı, umarım böyle rahat geçer devamı da, heppp güzel şeyler diliyorum burdaki herkes için güzel haberlerle ilerlesin muhabbetimiz
İyiyim ben de bu ay tatildeyim hiçbişeyi takip de etmedim dikkat de etmedim arada size bakmak için giriyorum

Cok tesekkur ederim caniim ben de hem heyecanli hem tedirginim insallah cok guzel olsun hersey haber vericem insallah guzel haberleri geldigim gibii

Oh iyi yaptin kuzum ben de temmuzda ayni oyle tatildeydiim bak ne oldu insallah darisi sana olsun bol bol dua ediyoruum. Neredesiniz tatildee

Aynen bekliyoruz çıkar çıkmaz yaz Muğladayız alkol konusunda hiç kendimi frenlemediğim için tatil bebişi gelir diye düşünmüyorum dikkat ettiğim ayların acısını çıkardım da biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…