2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

ben hiçbir adetimde göğüs hassasiyeti yaşamıyorum. adetten sonraki günlerde yumurtlama tarihimde ve adet öncesinde çok yoğun akıntı yaşıyorum ama ovulasyon testi yapmama rağmen hiç pik göremiyorum. dr 2 yumurtan var biri 20 biri 17 dediğinde ki hatta 3. yumurtamda 15 mm civarıyken yine de pik göremiyordum. bendemi sorun testte anlamadım. 2 3 farklı testte bile pik yok bende. böyle olan oldu mu

15 mm de pik görmek biraz zor zaten

Normalde 3 yumurta aynı anda bu büyüklüğe gelmez acaba pcos olabilir mi? Çünkü öyle olduğunda sürekli lh yüksek görürsün ve yumurtalar gelişmiş görünür overda ama çatlayamaz. Kan testi ver doktora gidip bir FSH/lh ve amh baktırmak istiyorum de bence.

yok tatlım 3 yumurtam vardı 20 17 ve 15 mm şeklinde. pcos değilim letu kullandırıyordu doktorum ardından çatlatma iğnesi yaptırıyordu 6 ay bu şekilde devam ettim. tüm değerlerim normal yoksa. arı bal polen içtiğim ay 3 yumurtam olmuştu yoksa tek yumurta oluyordu hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…