2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Bomba bir soru daha soruyorum o halde toplu cevap olsun Ayaklarımı uzun bir süre havada tutarsam ayağa kalktığımda içimden pek sıvı gelmiyor. Onlar nereye gidiyor regl le ya da idrar la mı atıcam noldu o yavrucaklara şimdi

Bunlarla ilgili doktor Banu Çiftçi’nin animasyonlu video anlatımı vardı onları izlesene canım ben de ilk gebelik düşündüğümde hepsini kırk kere izlemiştim Belki o zamansan bu zamana başka videolar çıkmıştır daha güzel anlatan:) Tüplere ulaşan sperm sayısı az oluyor ulaşanlar da orada yumurtanın gelmesini bekliyor. Yumurta tüpe geçtiğinde canı isterse birini seçiyor:)

Yok izledim zaten her videoyu hatmettim ben Ama ölü ya diri içine giren sıvıların atımı hakkında bir bilgiye denk gelmedim doğrusu

Merve açıkla ben bilmiyorum

Yok izledim zaten her videoyu hatmettim ben Ama ölü ya diri içine giren sıvıların atımı hakkında bir bilgiye denk gelmedim doğrusu
Muhtemelen tuvalete gittiğinde çıkıyordur onlar meninin orada kalması mümkün değil zaten. Akıntıyla mı karıştırıyorsun acaba geliyor da?

Muhtemelen tuvalete gittiğinde çıkıyordur onlar meninin orada kalması mümkün değil zaten. Akıntıyla mı karıştırıyorsun acaba geliyor da?
Yok akıntım normal zamandaki ile aynı. İdrarla geliyor olabilir ama ikisi farklı kanallar bilemiyorum. Regl ile atılacak olabilir

Yok akıntım normal zamandaki ile aynı. İdrarla geliyor olabilir ama ikisi farklı kanallar bilemiyorum. Regl ile atılacak olabilir
Hayır o kadar durmaz kalktığın an yerçekiminin etkisiyle akar aslında. Tuvalete gittiğinde dememin sebebi de yerçekimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…