2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Hoşgeldin canım ümidini kesmeni istemem ama o bende hep oluyor hatta bu ay da oldu çok net seyirme şeklinde.
Çok normal bu hislerin ama çok da kasmamaya çalış daha çok yeni başlamışsınız olmazsa da modunu sakın düşürme

Ya aslında araştırdım o pıt pıt hissi gebelikte oluyormuş ama benimki gibi ilk günden hissedilmiyordur herhalde
Şaka bi yana neden olması böyle hissedenler de olmuş o kadar çok okudum ki garip garip belirtilerle gebeliğini öğreneni
Rabbim en hayırlısını en güzelini nasip etsin
Bi şey sorabilir miyim

Allah tan ümit kesilmez Bende hiç olmuyordu denemeye karar verdiğimiz gün başladı ve hala devam ediyor. Kim bilir belkide vücudum dışarıdan gelen canlı organizmalara tepki veriyor adapte olmaya çalışıyordur bilemiyorum

Bende de olmuyordu korunmayı ne zaman bıraktık her ay başka başka belirtiler olmaya başladı. Muhtemelen öyledir ama belli de olmaz belki de bebiştendir

Ahaha hayır kız benim nick yazma hatırlama sorunum var tabloyu bile oluştururken nicki ezberliyorum koşa koşa gidip yazıyorum bu kez de Bat Sat unutup geri geliyorum bakıyorum gidip yazıyorum
Evet benim bat ve ovülasyonda bir karışıklık olmuş benden mi kaynaklı sizden mi bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…