Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Safran bu arada çok dua alıyorsun bil bacım bilgi sarmalı çözüyorum çözerken şok oluyorum onlar nasıl güzel sorular öyle ya. Tam kararında bayildim iyi ki söylemişsin cidden
Bende israrla çözün diyorum size. Acil matematikte şiddetle tavsiye ediyorum

Senin sıralaman kaç canim ?
Canım puan 72 sıralamam 19144. Ama şöyle bir şey var ilk alımda 4998 lisans hemşire önümden gitti. 14144 kişi var. Geçen atamada İstanbul 74 küsürle kapattı. Bu kişi 13 bin küsürlerdeymiş. Yaklaşık 500 kişi de üniversite hastanelerine gitti diyorlar. Hala da bazı üniversiteler alım yapıyor. Onu da çıksam 13500 kalıyor. Okuyan 4. sınıf ve 3. sınıflar tercih veremiyorlar. Onlardan dolayı sapma olacak illa ki. Tekrar sınava hazırlanmak gibi bir şansım yok. Bana İstanbul gelir bir de deprem bölgesinde şansınızı deneyin gelirse orası gelir yazmışlar telegramda . Bilmiyorum sence gelir mi? Kafam karıştı iyice.

Her olumsuzlukla ben geleyim aklıniza.
37 yaşıma 4 gün kala, 5. Siniva girişimde kısmet oldu bakın bana

Vazgeçmeyen başaracak inşallah. Dualarım sizinle.
İnş kuzucum yaa, onumuzde iyi ki cok güzel örnekler var. Yoksa nasıl dayanılır allahim şu matematiği hslletsem

Canim benim atandigim bölüm 5 bölüm ortak alım oldu. Benim kendi Birans sıralamam 980 di ama ortak sıralamam 2100 du.

300+ 680 kişilik alım oldu atandım. Beklemiyordum aslında.
Yani atanacagimi biliyordum ama ilk alımda değil, sonlara doğru diye düşünüyordum.

Ama bizim 4 kez merkezi alım oluyor bu sınav puanıyla, çoğu 2-3-4. Alımlarda istediği ile atanmak için tercih vermemiş.ve mutlaka mezun olmayanlar da vardı arada. Bende 1000 kişi kaydı.

Senin siralamanda 13 bin kayma ihtimali bana zor gibi geldi. Ama bundan sonra mutlaka bir iki alım daha olur. Onlarda olabilir gibi geldi bana.
Yine tercihini yap tabi.

Ben temel kavramlar bölümünün instagram derslerindeyim . Yalnız değilsin dersleri de var. İyice ilerleyip öyle geçeyim diyordum. Yanlış mı düşünüyorum kuzu
Evet canim iyice ilerle. Konuları bitir. Bunlar kaliteli yayınlar. Öğrenmek için değil pekiştirmek icin sonra cozersin

Benimkiler hep sınava az bi zaman kala gelesi tutuyor valla cinnet geçiriyorum ya. Tam kamp yapcam bir şey yapcam. Allah anlayışsız insanı uzak tutsun gercekten (pek mümkün olmuyor tabi eş ailesi olunca)
Bir de birsuru laf söz sınava çalışıyorum diye bıktım artık .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…