Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Eşim bile bana inanmıyor canım, kazanamazsin diyor öyle moralim düşüyor ki,allahim diyorum herkese inat bana da nasip et herkese göstereyim
Zaten bu kpss süreci stresli bir süreç birde bu tarz konuşup moralinizi niye bozuyor kpss için en çok matematiğe yüklenin matematiği halladenin sınavı bir şekilde iyi geçiyor başarılar dilerim herkese

Zaten bu kpss süreci stresli bir süreç birde bu tarz konuşup moralinizi niye bozuyor kpss için en çok matematiğe yüklenin matematiği halladenin sınavı bir şekilde iyi geçiyor başarılar dilerim herkese
Evet canim aslında insan destek bekliyor, inanmayan Bile yaparsın de be olacak sanki ben matematiği yapınca yaparım bende böyle düşünüyorum canım, çok teşekkür ederim hepimizin yolu açık olsun inşallah

Amin inşallah çok tatlısın o güzel enerjin geçti bana insanların moralini bozmasına izin verme enerjini yüksek tut

Matematiği öğrendikten sonra çözdukce cozesin geliyor. İnslalah sende o aşamaya geleceksin.

Canlar napiyorsunuz
Ben Malatya'ya döndüm. Kızım okula başladı.
Geçen hafta mazeret tayinleri aciklandi. Eşim de yanıma gelmek için tayin istemisti. %98 i açıklandı. %2 si açıklanmadı. Eşiminki de bu 2 kim aciklanmayan dilimde.
Çok çok üzüldüm. Neden açıklanmadı hiçbir fikrimiz yok. Önümüzde de seçim olduğu için seçimden sonraya bırakırlar diye telasliyiz.

Bir kaç ay ayrı kalmak çok zor. Deprem bölgesi,gece gündüz artcillaroluyir, dışarı kacmamiz gerekiyor, kimseyi tanımıyoruz, soğukta araba yok girecek vs

Bir de bu süreçte babam ameliyat olduğu için kaynanam yanımda, onun da ayriaikintisini yaşıyorum. İnşallah eşimin tayini çabucak açıklanır.

Aayy canım bende bunu merak ediyordum. Allah yardımcın olsun. Neden açıklanmadı acaba cook üzücü, ins geçe bırakmazlar. Birakmamalari lazım. Eşin olsa sana çok güzel destek olur,ins hemen gelir. Babacigina çok geçmiş olsun. İnş istediğiniz gibi sonuçlanır yaa ah ah alanında da herşey bitmiyor demek ki başka şeyler çıkıyor kuzu sen işe gitmeye başladın mı

Haftaya gitmeye baslayacam sanirim.
İnşallah uzun sürmez eşimin hemen gelmesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…