Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım inşallah ama atanırsam değişik zamanlama olacak 5 aylık hamileyim 4 yıl sonunda güzel haberi aldık ama atanırsam ne olacak bakalım 🙈
İnşallah sizler de atanırsınız 💕 hepimiz çok emek verdik
Bence tam zamanında geliyor iki kısmet birden🙂
Aman canım atanınca öyle bir sorun kalmıyor özel sektördeki gibi.. nasılsa her türlü izin hakkını sonuna kadar kullanıyorsun. Annelik iznine çıkarsın öyle oluyor bildiğim kadariyla😊

Aman canım atanınca öyle bir sorun kalmıyor özel sektördeki gibi.. nasılsa her türlü izin hakkını sonuna kadar kullanıyorsun. Annelik iznine çıkarsın öyle oluyor bildiğim kadariyla😊
Evet ben de öyle yapacağım 2 yaşına kadar çalışmayı düşünmüyorum zaten zar zor kavuştum kızıma 🥰

Ben de kimse gelmesin kimseye gitmiyim istiyorum ama özellikle yazın durmuyorlar insanlar çok anlayışsız ne yazikki.
Aynen öyle insanlar çok bencil. Ben sınava çalışırken de misafir gelmek için kendi ağzıyla söylüyordu. Ya da bizi çağırıyorlardı. Tekrar sınava girmeyi bu yüzden istemiyorum. Bıktım gelenden gidenden ev işlerinden. Neresi olursa olsun gideyim diyorum. İstanbul gelir yazmışlar telegramda. İstanbul pahalı biraz ama ne yapayım düzenimi kurmak istiyorum artık. Bir şekilde adapte olmaya gayret ederim.

Aynen öyle insanlar çok bencil. Ben sınava çalışırken de misafir gelmek için kendi ağzıyla söylüyordu. Ya da bizi çağırıyorlardı. Tekrar sınava girmeyi bu yüzden istemiyorum. Bıktım gelenden gidenden ev işlerinden. Neresi olursa olsun gideyim diyorum. İstanbul gelir yazmışlar telegramda. İstanbul pahalı biraz ama ne yapayım düzenimi kurmak istiyorum artık. Bir şekilde adapte olmaya gayret ederim.
Daha küçük yerlere bak kuzu, Çanakkale, Yalova,Bilecik,bolu,Kastamonu,kutahya🤲🥺

Sabah gördüm ben de haberlerde. 6069 hemşire sayısı verilmiş.Ösymye gönderdik kılavuzu yazmışlar. İçerisinde lise mezunları da var tabi. Lisansa kaç ayırdıkları henüz belli değil. Bakalım hayırlısı olsun. Emek veren herkes atansın. Sizlerin de atandım yazdığı günü inşallah göreceğiz burada hep birlikte. Gençlerden daha bilinçlisiniz canım. Daha hem vakit çok. Şu anda arada bazı pürüzler çıksa da süreci nasıl yöneteceğinizi biliyorsunuz. İnşallah alnınızın akıyla çıkacaksınız.
Senin sıralaman kaç canim ?

Kızlar napıyosunuz geçen seneden hatırlayanlarınız var mı 😄
Dün atama sayısı geldi malum 45 bin
Bende okulöncesi 8.000 sıralamam
Sizce atanma şansım var mı ?
Ya bende senin için baktım dün sayılara belli olmamış. Yorumları okudum memurlar.nette felan kimse tahmin bir sayıda bulunmamış.
Enes hocaya baktım onun tahmini var mı diye o da bir yorum yapmamış nedense.
Bir kaç güne belli olur canim.
Sayı 8 bin olur bence. Çünkü okul öncesine önem veriyorlar. Şu anda deprem bölgesinde bile 8. Ve 12. Sınıfların yanında anasınıfları açıldı sadece.

Sen bebise odaklan, keyfini çıkar :anneadayı:

Ya bende senin için baktım dün sayılara belli olmamış. Yorumları okudum memurlar.nette felan kimse tahmin bir sayıda bulunmamış.
Enes hocaya baktım onun tahmini var mı diye o da bir yorum yapmamış nedense.
Bir kaç güne belli olur canim.
Sayı 8 bin olur bence. Çünkü okul öncesine önem veriyorlar. Şu anda deprem bölgesinde bile 8. Ve 12. Sınıfların yanında anasınıfları açıldı sadece.

Sen bebise odaklan, keyfini çıkar :anneadayı:
İnşallah abla yine de bi ümidim var ☺️ bana da en az 8 bin olur gibi geliyo

Edemiyoruz ya valla geliyorlar bana, boş bir eve kapanıp tvsiz arada yemek yiyip ders çalışmak istiyorum kuzu sadede🥺

Ben de kimse gelmesin kimseye gitmiyim istiyorum ama özellikle yazın durmuyorlar insanlar çok anlayışsız ne yazikki.
Kızlar kimse vaktini yüze yüz verimli kullanamıyor. Bekarlarin da böyle zamansız araları oluyor. Evli olanların bir tık fazla.

Benim de her sınav dönemi kaynanamın 1 aylık kışlık ziyareti, 15 günlük yazlık ziyareti olur bu dönemde kalem alamazdim elime. O süreçler sinir içinde geçerdi. Çünkü belirli bir hız tutturunca, böyle şeylerle hızın kesilmesi çok sinir bozucu oluyor. Ama önemli olan sonrasında ara vermeden başlamak.

Kimse yılın 365 günü çalışmıyor emin olun.
Erken başlamakta bu aradaki açıklari kapatıyor.

Kızlar kimse vaktini yüze yüz verimli kullanamıyor. Bekarlarin da böyle zamansız araları oluyor. Evli olanların bir tık fazla.

Benim de her sınav dönemi kaynanamın 1 aylık kışlık ziyareti, 15 günlük yazlık ziyareti olur bu dönemde kalem alamazdim elime. O süreçler sinir içinde geçerdi. Çünkü belirli bir hız tutturunca, böyle şeylerle hızın kesilmesi çok sinir bozucu oluyor. Ama önemli olan sonrasında ara vermeden başlamak.

Kimse yılın 365 günü çalışmıyor emin olun.
Erken başlamakta bu aradaki açıklari kapatıyor.
Sanki herkes hayatını istediği gibi yaşıyor da bi biz yaşamıyoruz gibi geliyor kuzu 🥺

Her olumsuzlukla ben geleyim aklıniza.
37 yaşıma 4 gün kala, 5. Siniva girişimde kısmet oldu bakın bana 😁

Vazgeçmeyen başaracak inşallah. Dualarım sizinle.
Safran bu arada çok dua alıyorsun bil bacım🤣 bilgi sarmalı çözüyorum çözerken şok oluyorum onlar nasıl güzel sorular öyle ya. Tam kararında bayildim🤣 iyi ki söylemişsin cidden

X