Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Benimkiler hep sınava az bi zaman kala gelesi tutuyor valla cinnet geçiriyorum ya. Tam kamp yapcam bir şey yapcam. Allah anlayışsız insanı uzak tutsun gercekten (pek mümkün olmuyor tabi eş ailesi olunca🤦🏼‍♀️)
Bir de birsuru laf söz sınava çalışıyorum diye bıktım artık .
Al benden de o kadar canım. Herkesten bir laf. Kimseye söylemek istemiyorum. Daha çok benim inancımı öldürüyorlar 🥺

Neler aldın canim?
Ben artık iyice alıştım pdf den çözüyorum hep. Uygulamanın kalemiyle yapamadıklarımi isaretliyorum ya da not alıyorum.
Öbür türlü ev kitap dolu bir de çok pahalı ya.
Gerçekten çok pahalı kuzu, ins faydası olur ya olmazsa🥺

İsmail Adıgüzel, Birol yetim9glu, hoca kafası dilbilgisi,soyut paragraf ,yargi paragraf, çıkmış soru paragraf, 100 soruda Türkçe tarih coğrafya vatandaşlık ,atölye cografya
Birol yetimoglunun soru bankası🤌
Çok beğeneceksin.
Al benden de o kadar canım. Herkesten bir laf. Kimseye söylemek istemiyorum. Daha çok benim inancımı öldürüyorlar 🥺
Ben de valla cok bunaldım oturup aglicam gerçekten zaten bizim yorgunlugumuz bize yetiyor.
Allaha havale ediyorum kötü niyetli insanlari.

Birol yetimoglunun soru bankası🤌
Çok beğeneceksin.

Ben de valla cok bunaldım oturup aglicam gerçekten zaten bizim yorgunlugumuz bize yetiyor.
Allaha havale ediyorum kötü niyetli insanlari.
Eşim bile bana inanmıyor canım, kazanamazsin diyor🥺 öyle moralim düşüyor ki,allahim diyorum herkese inat bana da nasip et😢🥺🤲 herkese göstereyim 🥺

Benimkiler hep sınava az bi zaman kala gelesi tutuyor valla cinnet geçiriyorum ya. Tam kamp yapcam bir şey yapcam. Allah anlayışsız insanı uzak tutsun gercekten (pek mümkün olmuyor tabi eş ailesi olunca🤦🏼‍♀️)
Bir de birsuru laf söz sınava çalışıyorum diye bıktım artık .

Kızlar benim 5. Hazirlanisimda nasip oldu biliyorsunuz.
Kaynanam hep tıp mi kazanacan bu yaştan sonra diyordu, anlamıyor sınavlardan felan.
Ki ben ,27 de evlendim, 27 den aonra sınava hazırlanmaya başladım.
1. Girişimde çevrem eşim desteklese de 2-3-4 derken kimsenin bir inancı kalmamıştı bana.
Ondan eşim bir yere gidelim dediğinde ders çalışacağım diyemiyordum artık, yıllık izne memlekete gittiğimizde, yada bayramda memlekete gittiğimizde, yatılı misafir geldiğinde hayır sınava hazırlanacam ben diyemiyordum. Çünkü 5 te artık kimsenin inancı kalmamıştı.

Sınav 2 saatlik uzaklıkta bir ilçede olduğu için, ve benim uzun yolda midem bulandigi için bir gün önce gidip otelde kalıyorduk hep, artık bu son sınavda sınav sabahi gidelim, otel masraflı oluyor dedi hatta eşim, bir sürü midem bulanmamasi için ilaç aldım, sınav sabahı onkadar yola gitmek stres yaptı baş ağrısı yüzünden 2 kez ağrı kesici aldım sınavdan önce, sınavdan çıktığımda da ilk yaptığım şey yine ağrı kesici içmek oldu.

Yani kızlar bu işte baskalarin desteği tabiki önemli ama olmasa da oluyor.

Kaynanam hep tıp mi kazanacan bu yaştan sonra diyordu, anlamıyor sınavlardan felan.
1. Girişimde çevrem eşim desteklese de 2-3-4 derken kimsenin bir inancı kalmamıştı bana.
Ondan eşim bir yere gidelim dediğinde ders çalışacağım diyemiyordum artık, yıllık izne memlekete gittiğimizde, yada bayramda memlekete gittiğimizde, yatılı misafir geldiğinde hayır sınava hazırlanacam ben diyemiyordum. Çünkü 5 te artık kimsenin inancı kalmamıştı.

Sınav 2 saatlik uzaklıkta bir ilçede olduğu için, ve benim uzun yolda midem bulandigi için bir gün önce gidip otelde kalıyorduk hep, artık bu son sınavda sınav sabahi gidelim, otel masraflı oluyor dedi hatta eşim, bir sürü midem bulanmamasi için ilaç aldım, sınav sabahı onkadar yola gitmek stres yaptı baş ağrısı yüzünden 2 kez ağrı kesici aldım sınavdan önce, sınavdan çıktığımda da ilk yaptığım şey yine ağrı kesici içmek oldu.

Ah kuzum şükür bizi anlayanlar var,biz birbirimizi anlıyoruz 🥺🤲 en çokta bu destek olmayanlar icin başarmak ıstıyorum 🤲🥺 şu hayatta herkesin bir isteği olabilir. Bizde bunu isteyebiliriz ama nedene insanlara tuhaf geliyor. Sanki sadece 20 li yaşlarda olurmusta sonra olmazmış gibi düşünüyorlar 🥺 iste bunu kirmak paha biçilemez olacak. Ben başardım demeyi çok istiyorum 🥺🤲💜

Ahh safran bu nasıl mesaj ağlayasım geldi 💚
Ne güzel yazmışsın.
Ekran resmi alıp okumalık tam ya.
Çok teşekkürler çok iyi geldi özellikle bugün bu ruh halindeyken🥹
İnşallah bizim de olur olacak 🤲

X