Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bir şey mi oldu sosyalim neden canın sıkkın
Mutlu hiç değilim. İşte bi yandan diyet bi yandan ders takılıyorum başka hiçbir şey yok.
Şükür tabi bugünümüze de.
Ders dışında araya başka şeyler çıkıyor kuzu canım sıkılıyor ya,biz gençler gibi değiliz. Sadece ders çalışamıyoruz sinir oluyorum daha matematik içinde sürünüyorum zaten, diğer dersler solda sıfır kaldı inş ramazanı çok güzel geçiririm diye umut ediyorum

Sabah gördüm ben de haberlerde. 6069 hemşire sayısı verilmiş.Ösymye gönderdik kılavuzu yazmışlar. İçerisinde lise mezunları da var tabi. Lisansa kaç ayırdıkları henüz belli değil. Bakalım hayırlısı olsun. Emek veren herkes atansın. Sizlerin de atandım yazdığı günü inşallah göreceğiz burada hep birlikte. Gençlerden daha bilinçlisiniz canım. Daha hem vakit çok. Şu anda arada bazı pürüzler çıksa da süreci nasıl yöneteceğinizi biliyorsunuz. İnşallah alnınızın akıyla çıkacaksınız.

Sakin olan ben,araya bir şey girince mod olarak düşüyorum canım hep beraber yaşayıp göreceğiz inşallah

Sakin olan ben,araya bir şey girince mod olarak düşüyorum canım hep beraber yaşayıp göreceğiz inşallah
Canım benim araya giren bir şeyleri sen sokmadın böyle düşün. Yani senin elinde değildi. İnşallah hemen hallolur da moda girersin. İnan ki kpss çalışma süreci daha keyifliymiş. Benim puan 72.04 strese girdim kılavuz gelmeden. Gelecek mi gelmeyecek mi. Beklemek zormuş. Puanın hazırda olunca kafa da çok rahat oluyormuş.

Bence atanacaksin kuzu bana öyle geliyor atanalım sonra yine özleriz dersi

Canim bunlar hep olacak. Her şeyi kontrol etmek imkansız. Elimizden geleni yapmak önemli olan..

Sena616 redappleee ikiniz de inşallah atanirsiniz kizlar
Atanın da sayfa biraz daha şenlensin

Sonra da biz ASSOSyal inşallah bir dahaki sinavda
Canım inşallah ama atanırsam değişik zamanlama olacak 5 aylık hamileyim 4 yıl sonunda güzel haberi aldık ama atanırsam ne olacak bakalım
İnşallah sizler de atanırsınız hepimiz çok emek verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…