Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Öyle yap canim.
Ben 17 deneme aldım, 34 güne. Her gün cozmeyecegim yani.

Canlar bir şey soracağım. Ramazan hocanın videolarini izleyen var mı? Ben yarın başlayayım diyorum. Izledikten sonra napilir?
Ben de demin birazcık izledim de. İzleyip arkasına hızlıca notlarımdan kendime anlatıyorum öyle çok kalıcı oluyo bende.
Üstüne soru cozcem bu kampta. Ama eğer konu oturduysa çok hakimsem branş deneme çözerim o gün direkt.

Deneme konusunda da ben sürekli deneme çözmekten hicbi zaman verim almadım zaten. Onu yapmaktansa branş denemesi ya da mesela matematikten bi oturuşta bol soru daha faydalı oldu bana. Daha ayarlamadm ama 1 gun arayla çözerim eğer çok unuttuysam konulari daha az çözerim. Bu hafta bi durumuma bakcam..

Enes hocanın kampında da son 10 günde kararsız kaldım ben de. İlk iki gün tarih mesela 2 günde genel tekrar biter mi ben de süpheli ben çünkü pimpirikleniyorum ayrıntılı tekrar yapıyorum. Olmazsa oraya bi düzenleme yapcam ama nasıl bilmiyorum..
Diğer 3 haftayi beğendim programda.

Kızlar cografi konum videosunu izlemek istiyorum. Kimi dinleyeyim, engin hoca ve hakan hoca dinledim. Bayram hoca bana hitap etmiyo
Onay cephe canim
İlk videosu konuşma tarzı değişik gelebilir, ama iyi bir hoca ve alışıyorsun tarzına
Bebem felan diye anlatıyor dersi
Esprileri De cok kaliteli

Kızlar cografi konum videosunu izlemek istiyorum. Kimi dinleyeyim, engin hoca ve hakan hoca dinledim. Bayram hoca bana hitap etmiyo
Off valla hoca da kalmadı izleye izleye ya.
Ben vatandaşlıktan izlemem yine ezber yaparm. Coğrafyadan da hızlı bi göz atma üstüne bol soru duruma göre branş deneme seklinde giderim belki. Video konusunda kararsizim sürekli aynı şeyler zaten tarihte de izlemezdim de hadi dedm zaten 7 videoymus

Mehmet eğit e herkes çok iyi diyo ama çok nadir bi konuya falan bakmisimdir. Bir de bordo denemesi var elimde. Yani ders anlatmasiyla ben bi türlü uyusamadim nedensiz. Çok kişi memnun ama.
Turgay kocakayadan da soru çözümü izledim güzel anlatıyor. Biri daha vardı çok bilinmeyen aklıma gelince söylüyüm

Evet canim illa hep deneme çözmek gerekmiyor. Birde degistirmek lazım. Bu haftada farklı olsun, bakalım özellikle matematikte belki faydam olur. Heyecanliyim illa tam uymak şart degil, kendine göre uyarla kuzum

Mehmet Egitte dinledim canım ama bu aralar cografi konum sorularim yanlış çıkıyor unutmuşum. Bi tekrar yapmam lazım. Offf hiç hata yapma şansım yok

Mehmet Egitte dinledim canım ama bu aralar cografi konum sorularim yanlış çıkıyor unutmuşum. Bi tekrar yapmam lazım. Offf hiç hata yapma şansım yok
Valla sosyalim evet çok zor ama biz de kolay değiliz (der gri koc) bence çok da haklı yani çalışıyoruz. Çalışmayanlar düşünsün biz elimizden geleni yapıyoruz napalim.
Eski tempomu yakalayamadım ama artık bastircam ben de..

Mehmet egite bende ısınamadım

Evet kuzum 27 gün az değil,buradan yürürüz. Elimizden geleni yapıyoruz. Bizde az degiliz evet

Kızlar ben girdiğimiz sınavı çözdüm.
8 Türkçe yanlışım var
Ders çalışmaya başladığım günden beri günlük Türkçe cozuyorum.
Demekki pratiklikle ben halledemiyorum bu konuyu.
Bana ne tavsiye edersiniz?
Bir hocanin taktik videoları feln?

+1

Sen sayisalcisin ben sözelci, bende aynıyım kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…