Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim son 1 ay ise son 10 gün de vardır içinde
Bende heyecanla bekliyorum videoyu
Canimlar detayları buraya da yazar mısınız videonun piliss

Canimlar detayları buraya da yazar mısınız videonun piliss
Tabi canım yazarız
Bu fonksiyon sadece yerine yazma mi yani işlem gibi

Canlar fonksiyon da sadece genelde bir fonksiyon mu soruluyor? Yoksa fof da çıkıyor mu
fof fonksiyonu da cikiyo canim da o da yerine yazma zaten
Zaten bi iki soru tipi var genelde birinden birini soruyolar. Bu sınavda da gidip grafik sorcaklarini falan sanmıyorum yine aynı tip olur bence..

Hangi gönderi canım? Hikayesine ve son gönderisine baktım onu mu diyosun?

Hikayede diyor canim, hem yarın sayısal mantık çözümü yapacağını söylüyor. Ben mi yanlış anladım dedigini
Haa tamam ses varmış ben foto sanmıştım dadinledim şimdi de. Sanırım espri yapiyoya

Bu kadar olaydan sonra ben bi soru buldum böyle gelcek diyebilcek kadar da aslan yürekli değildir herhalde

Eğer ayakta olursam bakarım bi ucundan yayına. Ama yine aynı gelir galiba sayısal mantık zaten ucu açık bisey ne yapabilirler ki en fazla.

Yeni nesil sormasınlar

İşte benimde bi yüreğim hopladi kuzu

ASSOSyal canım Mehmet hocanın yayınına şimdi girdim bitiriyordu son 2 dksina yetiştim.
Çözdüğü soruları gösterdi bunlar güzel sorular diye. Sonunda da şey dedi iste bunlar çıkmış dgs ales soruları falan.. Yani çıkmış soruları çözmüs. İçin rahat olsun.
Sorular da işte sırayla ışık yanma sorusu falan vardı oluyoya saniyeyle gıcık sorular. Bir de oklu sorular falan.
Sayısal mantık işte. Ama seçici sorular çözmüş anladığım kadarıyla. Biz de cikmislari cözeriz.

O hoca geçenlerde 2022de çıkan sınavları sırayla çözdüm diye youtube listesi paylaşmıştı sanki ona da bakabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…