Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

ASSOSyal ASSOSyal canım Mehmet hocanın yayınına şimdi girdim bitiriyordu son 2 dksina yetiştim.
Çözdüğü soruları gösterdi bunlar güzel sorular diye. Sonunda da şey dedi iste bunlar çıkmış dgs ales soruları falan.. Yani çıkmış soruları çözmüs. İçin rahat olsun.
Sorular da işte sırayla ışık yanma sorusu falan vardı oluyoya saniyeyle gıcık sorular. Bir de oklu sorular falan.
Sayısal mantık işte. Ama seçici sorular çözmüş anladığım kadarıyla. Biz de cikmislari cözeriz.

O hoca geçenlerde 2022de çıkan sınavları sırayla çözdüm diye youtube listesi paylaşmıştı sanki ona da bakabilirsin
Hee o zaman bi esprisi yok kuzum. Yayını kaydedecekmis. O 2022 sınavlarını yotubeda paylasmadi yasakmış galiba. Telegram sayfası varmış oraya koydu.

Nasıl gidiyor iyi mi herkes 🥰🥰

Ben bu aralar sayıştay sınavına çalışıyorum. İlk aşamayı geçmiştim şimdi ikinci aşamada hukuk, iktisat, maliye var yazılı usul sınav. Hukuk kendi alanım, oturdum kaç gündür maliye çalışıyorum her şey siliniyor kafamdan çalıştığım gibi. Moralim bozuldu ama hayırlısı olsun :KK43:

Haftaya yeniden gygk, alan çalışmalarıma başlayacağım tekrar, deneme vesaire…

Ben bu aralar sayıştay sınavına çalışıyorum. İlk aşamayı geçmiştim şimdi ikinci aşamada hukuk, iktisat, maliye var yazılı usul sınav. Hukuk kendi alanım, oturdum kaç gündür maliye çalışıyorum her şey siliniyor kafamdan çalıştığım gibi. Moralim bozuldu ama hayırlısı olsun :KK43:

Kolaylıklar diliyorum.
Çalışırken o an aklımda kalmadigini düşünüyor insan ama seçmeli sınav olduğu için seçenekleri görünce hatırlarsınız inşallah.

Çalışacak ders çökmüş, Allah yardımcın olsun

Kolaylıklar diliyorum.
Çalışırken o an aklımda kalmadigini düşünüyor insan ama seçmeli sınav olduğu için seçenekleri görünce hatırlarsınız inşallah.

Çalışacak ders çökmüş, Allah yardımcın olsun
Keşke seçmeli olsaydı canım. Yazılı usul baya. İktisat, maliye ne kadar zormuş. Sistem öyle saçma ki bölümünü okumadığımız dersi bile yapmamız gerekiyor bazen 😕

Sen nasıl minnoş bir kalpsin yaaa🤗💜🥰🤩🍒🍒🍒😘
Niyetler karşılıklı canım benim🤗❤❤❤

İdare etmeye çalışıyorum 🙂
Hadi hayırlısı olsun sana öyle geliyodur silinmez inşallah su gibi akar gider sinavda🙏 moralini bozma şu dönem en önemli olan o.

Keşke seçmeli olsaydı canım. Yazılı usul baya. İktisat, maliye ne kadar zormuş. Sistem öyle saçma ki bölümünü okumadığımız dersi bile yapmamız gerekiyor bazen 😕
Canim nasıl yazılı sınav yani bildiğin elinizle mi yazıyorsunuz cevapları okulda yaptığımız gibi? Allah Allah çok ilginçmiş gercekten.

Sen elinden geleni yapiyorsun canım,gerisi rabbim bilir. İnş cok güzel geçer 🤲💜 insanız elver unutuluyor ama stres yapma daha çok erkilersin kendini 🥰🤩🍒 güzel olacak hepimiz için ins🥰🤩🍒😘

Canim nasıl yazılı sınav yani bildiğin elinizle mi yazıyorsunuz cevapları okulda yaptığımız gibi? Allah Allah çok ilginçmiş gercekten.
Evet canım ilk aşama testti onu geçtim şimdi bu var. Kurum sınavları hep böyle yapıyor kendin cevabı yazmalı şekilde. Sonra da inşallah mülakat yani hayırlısı 😕

Sen elinden geleni yapiyorsun canım,gerisi rabbim bilir. İnş cok güzel geçer 🤲💜 insanız elver unutuluyor ama stres yapma daha çok erkilersin kendini 🥰🤩🍒 güzel olacak hepimiz için ins🥰🤩🍒😘
Yaa canım çok teşekkürler 😍😍 Hepimiz bıktık artık, güzel emek de ettik ama, Allah hepimizin yüzünü güldürsün artık 💞💞

IMG_20220821_131553.jpg

Kızlar ben Enes hoca in kampına bakıp not aldım şimdi.
Ama öğretmenler için daha uygun sanırım.
Bizim alanımız eğitimimiz yok, videoları 2 güne sikistirmamiza gerek yok.

Birde benim elimde ders denemeleri var, her gün onları çözüyorum, bu kampı yaparsam onlar yetişmez. Ben kendi programima devam edeceğim.

X