Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hee o zaman bi esprisi yok kuzum. Yayını kaydedecekmis. O 2022 sınavlarını yotubeda paylasmadi yasakmış galiba. Telegram sayfası varmış oraya koydu.

Nasıl gidiyor iyi mi herkes

Ben bu aralar sayıştay sınavına çalışıyorum. İlk aşamayı geçmiştim şimdi ikinci aşamada hukuk, iktisat, maliye var yazılı usul sınav. Hukuk kendi alanım, oturdum kaç gündür maliye çalışıyorum her şey siliniyor kafamdan çalıştığım gibi. Moralim bozuldu ama hayırlısı olsun

Haftaya yeniden gygk, alan çalışmalarıma başlayacağım tekrar, deneme vesaire…

Kolaylıklar diliyorum.
Çalışırken o an aklımda kalmadigini düşünüyor insan ama seçmeli sınav olduğu için seçenekleri görünce hatırlarsınız inşallah.

Çalışacak ders çökmüş, Allah yardımcın olsun

Keşke seçmeli olsaydı canım. Yazılı usul baya. İktisat, maliye ne kadar zormuş. Sistem öyle saçma ki bölümünü okumadığımız dersi bile yapmamız gerekiyor bazen

Sen nasıl minnoş bir kalpsin yaaa
Niyetler karşılıklı canım benim❤❤❤
İdare etmeye çalışıyorum
Hadi hayırlısı olsun sana öyle geliyodur silinmez inşallah su gibi akar gider sinavda moralini bozma şu dönem en önemli olan o.

Keşke seçmeli olsaydı canım. Yazılı usul baya. İktisat, maliye ne kadar zormuş. Sistem öyle saçma ki bölümünü okumadığımız dersi bile yapmamız gerekiyor bazen
Canim nasıl yazılı sınav yani bildiğin elinizle mi yazıyorsunuz cevapları okulda yaptığımız gibi? Allah Allah çok ilginçmiş gercekten.

Sen elinden geleni yapiyorsun canım,gerisi rabbim bilir. İnş cok güzel geçer insanız elver unutuluyor ama stres yapma daha çok erkilersin kendini güzel olacak hepimiz için ins

Canim nasıl yazılı sınav yani bildiğin elinizle mi yazıyorsunuz cevapları okulda yaptığımız gibi? Allah Allah çok ilginçmiş gercekten.
Evet canım ilk aşama testti onu geçtim şimdi bu var. Kurum sınavları hep böyle yapıyor kendin cevabı yazmalı şekilde. Sonra da inşallah mülakat yani hayırlısı

Sen elinden geleni yapiyorsun canım,gerisi rabbim bilir. İnş cok güzel geçer insanız elver unutuluyor ama stres yapma daha çok erkilersin kendini güzel olacak hepimiz için ins
Yaa canım çok teşekkürler Hepimiz bıktık artık, güzel emek de ettik ama, Allah hepimizin yüzünü güldürsün artık

Kızlar ben Enes hoca in kampına bakıp not aldım şimdi.
Ama öğretmenler için daha uygun sanırım.
Bizim alanımız eğitimimiz yok, videoları 2 güne sikistirmamiza gerek yok.

Birde benim elimde ders denemeleri var, her gün onları çözüyorum, bu kampı yaparsam onlar yetişmez. Ben kendi programima devam edeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…