Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Benide matematik çıldırtıyor canım, diğer dersleri unuttum galiba

Kızlar ben de branş denemesi ve bol soru çözüyorum ama boşlukta gibiyim ya program yapmıştım gecen icim biraz daha rahat önümü görüyorum ama yine de o boşluk hissi. Ben su an napiyorum ki hissi bırakmıyor hem her şeyi biliyor hem hicbisey bilmiyor gibiyim..
Tek iyi yanı tarihi fazla unutmamism galiba soruları görünce hatırlıyorum. Çok enerjim düşük ya bi çare bulmak lazım. Boş durmak iyi gelmiyo daha çok çalışmam lazım düşünmemek için

Canim bende bir program yaptım ama iyi mi kötü mü bilmiyorum, aklim hep yapamadiklarimda

Ama en kotu program programsizliktan iyidir. Hiç olmazsa günlük yetiştirmem gereken bir hedefimiz var önümüzde.

MEB kazanim testlerini çözmek istiyorum, zaten gün içinde tarih video, ders denemesi ve soru çözüm videosu izliyorum. Bir de kazanım testlerine vakit ayirsam tarihe heosinden çok vakit gidecek. Ama cozmesem de aklim orada kalıyor. Ne yapacağımı bilemez haldeyim.

10 günlük bir program yaptım, 5. Gundeyim. Bu program bitsin de belki değiştiririm programı bilmiyorim

Meb kazanımları indirmiştin inşallah? Kaldırmışlar galiba çünkü.

Evet ben de zaten son 10 13 gün falan kamp yaparım tekrar kampı. Sadece branş deneme genel deneme tekrar seklinde giderim. Önceki sınavda bayağı iyi gelmişti o bana.
O zamana kadar da böyle devam haftaya biraz daha video+soru ağırlıklı giderim bu hafta kendim bi topluyum dedim kendim tekrar edip soru çözdüm.

Bilmiyorum ya hayırlısı olsun tabi önceki 1 ay kala süreçle aynı değiliz hiçbirimiz normal olarak. O zaman daha bi sıkı tutuyodum şimdi çok zorlaniyorum

Canlaaarrr size komik bir şey soracağım ama gülmeyin olur muuu

Ben iptal olan sınavda altı soru yapabilmistim biliyorsunuz ama görünen o ki yetmeyecek bu bir aylık süreçte nasil ona çıkartırım komik biliyorum ama strese giricem yine sınava giderken iki hap birden mi yutsam

Grafik sorusunu stresten birini yapıp birini yapamamistim. Grafik sorularına bakıyorum. Olasılık soruları yine bi nebze kolay gibi

Canim matematiği grafik olasılık sorularından önce sayı soruları daha kolay
Bir gün çıkmış rasyonel soruları videosunu izle. Her soruda durdurup kendin çözmeye calis. Cozemeyince videoyu izle. 3 video izlesen 4. Yu kendin yaparsin zaten.
Üstlü köklü sayı vs böyle boyle git her gün bir konuyu. Çok ogretici olacaktır.

Bunu yapıyorum kuzum. Öğretici sayı soruları kolay ama osymnin soruları uzun oluyor ya orada problemi bolemiyorum

Canim olasılık yapabiliyor musun? Eğer oturmadiysa direkt bırak bence. Zaten bir soru geliyo boş geçersin.
Yani onun dışında sayısal mantık, cebir, küme problemleri, sayı problemleri, fonksiyonlar bunlardan mutlaka en az birer soru geliyor ve bana diğerlerine nazaran basit gelen konular.
Mesela fonksiyonlar hep klasik soru kaçırmazsın.. belli konuları seçip onlardan bol soru çözmek daha iyi olasiliktir hız problemidir bırak cözemiyosan bence şu an.

Geometri çalıştın mı bilmiyorum ama kare paralelkenar ücgene bakabilirsin ondan da. Çember de her yıl geliyo bi tane..
Ücgende açı gelirse kesin yaparsın bence..

6 soru yaptığına göre sanırım rasyonel sayı üslü sayı falan yaptın?eğer yaptığın sorular ordan değilse onlardan da soru çözebilirsin. Köklü üslü..
Sosyal inan ki üstüne egilmekten geciyo. Ben zaten yapamıyorum diyip bırakma sakın 1 ay var daha kocaman. Zaten çok zor sormuyolar gördük.

Bende de önyargi var ya bu hani sayılarda ösymnin uydurduğu sorular oluyoya özellikler veriyo buna tersel sayı denir falan diyo.

Ben onları direkt boş bırakıyorum ilk turda. halbuki çok basit oluyo bazen baksam yapcam. Bu sınavda da boş bırakmıştım dönemedim sonradan çözümlerine baktım gerçekten kolaymış.

Yok canım geometri de fonksiyon da hiç bakmadım. Olasılığın mantığını anladım aslında çok kolay ama sınav anı soruyu anlamıyorum ki

Yok canım geometri de fonksiyon da hiç bakmadım. Olasılığın mantığını anladım aslında çok kolay ama sınav anı soruyu anlamıyorum ki
Canim fonksiyonu az çok biliyo musun peki?
Direkt yerine yazma yani ondan dedim.

Ben olasılığı direkt boş bırakıyorum da ondan dedim ama yapabiliyosan tabi ki yap neden olmasın.

Kızlar enes hoca son 1 ay için kamp videosu cekecekmis. Nedense bi mutlu oldum görünce
Kendi programimdan devam ediyorum ama bi boşluktayım sanki. O programla harmanlarim olmazsa.
Baktım biraz konu tekrarı kalan zamanda soru çözümü falan diyo. Son 10 gün napcaz şimdi bunu yapınca acaba. Neyse paylascakmis size de söyluyum dedim yapmak isterseniz

Canim son 1 ay ise son 10 gün de vardır içinde
Bende heyecanla bekliyorum videoyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…