Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım napiyon,ben çalışmıyorum bu bayram dolayısıyla napicaz
Napiyim sosyalim annemlere geldim ben de çalışmıyorum bugün bosver kafa iznimiz olsun
Yarın nasipse yeniden başlamayı düşünüyorum ben. Ramazanın son günleri de çalışamadım doğru düzgün

İnşallah mayis ayını çok güzel geciririz❤
Sen nasılsın napiyosun nerelerdesin bu aralar pek aktif degildin

Internetim yoktu kuzum ondan, bende saldım biraz ama son güne kadar tekrarı yapmaya karar verdim çünkü ben unutuyorum canim soru bankası yerinde debeme şeklinde gideyim diyorum.. şuan elimde yarım branş denemesi var,tekrar yaparken onları bitirecem 20 günde kuzu sonrası bilmiyom

İnşallah çok verimli geçer canim

Bende bilmiyorum da deneyip göreceğim kuzu s3nin planın ne
Canim açıkçası benm hedefim su selami Yalçın tarih videolarına basladim en kısa sürede soru çözerek o videolarla tarih tekrarını bitirmek.. aralarda deneme çözmek. Vatandaşlık ve coğrafyada da her gün 1 ünite tekrar+soru ya da branş deneme..
Mat ve Türkçe de her gün çözmek..
Mayısın 3. Haftası gibi (en geç haziranda) bu programı tamamlayıp artık seri denemelere geçme+ sürekli tekrar+eksiklerin üzerine gitme..

Yani benim de kafam karışık hepsini bi arada yürütmek zor olacak ama başka çare de yok gibi..

Seninki daha güzel tabiki canım ama bogmakta istemiyorum off zaman geçtikçe insan karisiyor kuzu

Seninki daha güzel tabiki canım ama bogmakta istemiyorum off zaman geçtikçe insan karisiyor kuzu
Kesinlikle öyle
Bu sefer bi danışmanlık almayı düşünüyorum kazanmış birinden. Son 3 ay hem koçluk yapiyo hem program çalışma konusunda destekliyo. Belki ise yarar 1 hafta denicem bi..
Eğer onunla düzen tutturursam sana da neler yaptığımı söylerim.
Çünkü geçen sınavda son aylar çok saçma çalıştım sistemi oturtamadim aynı hatayi yapmak istemiyorum

Amin canım ben de basladm bugün yeniden. Oruç da bitti inşallah çalışalım

Sınava 3 ay var o zaman bu sene girecekseniz.. Ben olsam genel kültürde en çok soru çıkan konulardan başlardım Osmanlı inkılap gibi.. zaman kalırsa ilk konulara dönerdim. Eleyici olmak gerekebilir
Evet ben de Osmanlı kültür ve medeniyet ten başladım sonra inkılap yapacağım, sonra coğrafya diye düşünüyorum kalan vakitte tarih diğer konulara bakmalı mıyım? Onun yerine vatandaşlık mı çalışmalıyım? Sizce

Kac puan sizi kurtariyo bölümümüzün taban tavan puanı ne?
Yani bence ders ders gitmek değil de hepsini bi arada götürmek daha mantıklı şu süreçte.. çünkü soru çözüp uygulama da yapmak lazım.
Vatandasligi son aya bırakan var ama bende o cesaret yoktu bırakmadım bırakmayın isterseniz

Dediğim gibi yapmak istediğiniz netler hedefiniz bunlar çok önemli.. eğer 70 puan yetiyorsa başka 90 almanız gerekiyosa başka şekilde çalışılır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…