Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

canım yalnız mi gideceksin memlekete . eşin gelemiyor muydu.
halledersin safran cım sen . temelin de sağlam.

Bu sayfaya katılıp indirebilirsin
sağ ol canım benim .

osym nin kendi sitesinden yüzde 10 luk olanlara bakabildim. lisans düzeyi bile basit tutmuşlar sanki. gerçi çok az soru görüyoruz yüzde 10 ne ki. diğer soruları bilmiyorum ama .

hakkımızda hayırlısı sınava az kaldı.
benim yaklaşık 2 ayım var. ki çok da bir ilerleme yok kanımca. zorlanıyorum. ya da sorular zor bilemedim.
geçmiş dgs sorularını çıktı alıp çözmek lazım.
soru tarzına alışmak için. hakkımızda hayırlısı.
sonra zaten kurban bayramı.
nasipse 1 ay yokuz . tatil için pansiyonu ayarladık. kapora yolladık. inşallah sınav sonrası güzel bir tatil yaparız hepimiz

E kpss normal sınavlara göre basit oluyor.

Geçen seneki pansiyon mu yine ?

E kpss normal sınavlara göre basit oluyor.

Geçen seneki pansiyon mu yine ?
geçen seneki pansiyonu 3 aylık olarak veriyorlarmış bu yıl. tadilata girdiler. sonrasında böyle karar almışlar.
bu da çok yakınlarda bir daire. sezonluk pansiyona veriyor sahibini geçen yıldan da tanıyoruz. eski pansiyona 20 mt falan. o yerden pek ayrılmak istemedik.
güzel geçmişti geçen yılımız.
inşallah yine güzel geçiririz .
çok bir ilerleyemiyorum . konular ağır gelmeye başladı safran neden bilmiyorum. uykum da geliyor sürekli.
bırakmak istemiyorum ama o beni bırakmak istiyor

Canim şöyle yap. 5 soru çözüp ara ver böyle yap bir gün.
Ertesi gün 7 ser soru çöz ara ver.

Böyle böyle odaklanma sureni artirabilirsin.

ve çok çok zorlanmaya başladım. sanki hepsi çorba oldu.
sil baştan biraz bakmak mı lazım.
zaten denklem kurmada hiç iyi değilim. bilemiyorum yaa. moral bozuk bugün bende
Vakitte azaldi. Bir hocayı bastan sona izle diyecek ama zaten kısıtlı zamanda ders çalışıyorsun, soru çözmeye vakit kalmayacak

Ayy kesinlikle sınavdan sonra tatili dört gözle bekliyorum çok ihtiyacim var kafa dağıtmaya. yorulduk hepimiz.

Canim şöyle yap. 5 soru çözüp ara ver böyle yap bir gün.
Ertesi gün 7 ser soru çöz ara ver.

Böyle böyle odaklanma sureni artirabilirsin.
Tamam canim. 1 günde 5 soru mu çözeyim sadece .
Vakitte azaldi. Bir hocayı bastan sona izle diyecek ama zaten kısıtlı zamanda ders çalışıyorsun, soru çözmeye vakit kalmayacak
Evet ya. Stresten mi acaba böyle oldum. Daha iyi değilim. Hizlanma yok hala Vs vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…