Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

yaa ne güzel her pazartesi mi var . cok iyiymiş

hangi yayın acaba . yazabilirsen şifreli yaz anlarım. netlerin nasıl denemelerde. iyi misin. konuların bitti mi hep.
ne durumdasın.
Pegem, 2 haftada bir oldu şimdiye kadar canim ama haziranda seri deneme kampı olacakmış 5 gün art arda olcak son denemeler sanırım..

Konularim biteli çok oldu ama netlerimden hiç memnun değilim canım maalesef..

Ne durumdayım emin değilim ama şu son aylarda gaza bassam güzel bi şekilde çıkarım bu sınavdan gibi geliyo...

Bugün danismanla görüşcem bakalım o ne dicek bu duruma.. çalışmamda bi yerde hata yapıyorum ama nerde..

Bitti canım, misafirim geliyor yatılı. Tam gaza basarım diyordum ama ara vermem gerekecek. Artık gidince başlayacağım. Sen görüşünce mutlaka haber ver canım
Canim görüştüm hocayla..
Senin için şu an genel tekrar ve bol soru daha mantıklı gibi dedi. (Ben acaba denemede yanlış yaptığım sorulara mi yoğunlaşmak demiştim) tam olarak nerde eksik belli olmadığı için konu bütünlüğü yok gibi görünüyor dedi..
Mat icin bi soru bankası daha al dedi(diğerlerinde zaten var benim).. ales almıştım deneme olarak matematiği ordan cozmuyum mu dedim sen soru bankalarını neden birakiyosun daha çok zaman var ki dedi.. denemedeki yanlış konular için de soru bankasından cozceksin soru dedi.. zaman az kitaplar elimde kalmasın dedim zaman az değil daha 3 ay var dedi sağlam caliscaz bu saatten sonra dedi. Ha diyosan 3 4 saat öyle tabi az var dedi

Yani genel hatlarıyla böyleydi canim sana da faydasi olur diye yazıyım dedim. Bana çok mantıklı geldi söyledikleri çünkü.. Ben denemeleri aksatmiyim bol deneme cozuyum diye çok acele ediyorum onu anladım.. daha baştan çalışmak icin zaman var yani.

Bakalim hayırlısı bu hafta 9 saat calisalim dedi
Nasıl geçti bugün beybim
İyi diyelim iyi olsun sosyalimsenin nasıl geçti?

Aynen kuzu ta biz çok acele ediyoruz. Hemen deneme yapıp bitirecez daha çalışmaya devam etmeliyiz. Ben tekrarları bırakmayı düşünmüyorum artık. Demek ki soru bankası bile çözebiliriz. Yeterli zaman oluşunca bende program yapayım bari. Yarım branş denemelerimde var. Sadece denemenin yanına bile b8rseyler eklenir

Ben denemeyi evde yaptığım için rahatım canım

Kesinlikle öyle.. yetişir mi diyince kadın dehşete kapıldı zaten 3 ay boyunca sen napmayi düşünüyorsun ki dedi bol tekrar ve soru cozceksin denemelerle destekliceksin dedi. Ya işte belirsizlik kötü bisey. Netlerimin neden artmadigini anladim şimdi.

Bence de iyi yaparsın tekrara devam ederek inşallah yatılı misafir çok kalmaz da rahat rahat devam edersin

Ins kuzum ya resmen tüy dikti hellederiz

canım deneme analizi yapıyorsan netler illa ki artacak. kaçarı yok
benim de netler çok sabitti çok vasattı ama artmaya başladı sanki. umarım gerçek sınavda da fazla fazla doğru sayısına ulaşırım.
gerçekten istiyoruz
2 haftada bi ise o da iyidir. ama keşke her hafta olsa.
5 gün ard arda olması çok çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…