Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Tamam canim. 1 günde 5 soru mu çözeyim sadece .

Evet ya. Stresten mi acaba böyle oldum. Daha iyi değilim. Hizlanma yok hala Vs vs.
Yok canim 5 soru çözüp mola ver başka bir işini yap, öyle öyle artır soru sayılarını yavaş yavaş.
Günde 50 matematik sorusu altına düzme bence. Ama 50 sini de anlayacak çözümlerini iyice analiz ederek cozmelisin

anladım canım. 5 soru da bir dinleneceğim. bir şeyler ile ilgileneceğim.
50 nin altına düşmemek lazım evet haklısın.
onu yaptığım için bunaldım ama ara vermedim. iş yerinde olduğğumdan en ufak boşlukları dolduruyorum. ondan bunaldım bence.
haftaya evde daha relax olabilirim diye düşünüyorum.

2012 dgs çıktı aldım çözdüm dün ama soru sayısı çok fazla ve kolay sorular yoğunlukta o yüzden.
yine de boş durmamak için çözdüm. bir katkısı olur diye düşündüm.
bu günlerde geçmiş yılların dgs lerini çözceğim. planım bu.
sonra elime geçen denemeleri . netten bulup çıktı alıp.

2017 dgs sayısal sorularını çözdünüz mü . ne kadar zorlamışlar diye düşünüyorum o yıl . inşallah bu yıl böyle yapmazlar.
2022 ales sayısal soruarını çözdüm de çok çok güzel. kolaymış
inşallah bize de böyle sorular gelir.

Çözdüm canim 2017 alesi. Ama nasıldı hatırlamıyorum.
2022 ALES sorularına da daha bakmadım, bir gün ayırmam gerek oturup çözmek için hem Türkçe hem matematik.

Bayramdan sonra artık.

Çözdüm canim 2017 alesi. Ama nasıldı hatırlamıyorum.
2022 ALES sorularına da daha bakmadım, bir gün ayırmam gerek oturup çözmek için hem Türkçe hem matematik.

Bayramdan sonra artık.
2017 dgs safrancım. ales değil.
2022 ales için ise matematik kolay türkçe çok zordu denmiş hep.

Selam kızlar

Bayramdan sonraki programımı yaptım.
Çok yoğun bir program oldu.
İnsallah uygulayabilirim.
10 günün açığını kapatmam icin yoğun bir program yaptım ki biraz vicdanım rahatlasın diye.
inşallah canım. nasıl bir program ki bu. normalde günlük 6 saat çalışıyordun.

Elinden geleni yap canim bu sene olmasa bile seneye için ön hazırlık olur.

Bende ders çalışacağım bir kaç saat, sonra valiz hazırlığı, akşam yemeği hazırlığı.

Yarın öğlen 2 de otobüs. Yarın sabahta bir deneme çözebilirim inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…