Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

3 saat 300 mü ayy inanamıyorum 😲. Epeydir uzun yol yapmıyordum gerçekten çok pahalı olmuş. Ben mesajı yeni görüyorum canım iyi, mutlu, huzurlu tatiller diliyorum. Hiç kitap filan almadıysan youtubedan tekrar videoları izleyebilir ve internetten testler çözebilirsin mutlaka yararı olur en azından bilgiler taze kalır.
canım nasıl netlerin ne durumda.
çalışmaya devam edebiliyor musun.
bebiş izin veriyor mu bu aralar nasıl durum.

inşallah olmamıştır kaydırma sıkma canını.
Ediz sınava girdiğinde tablet verildi. tabletten işaretleme yaptılar . yanı soru geldikçe doğru şıkkı işaretleyince bir sonraki soruya geçti ekran. optik işaretleme yapılmamıştı.
yapamadığı soru olursa pas geçme hakkı vardı.
sizde neden öyle olmadı . bunlar 1. sınıf daha kaydırma yapan çok olmaz mı

hiç öyle düşünme . belki son soruda yaptı kaydırmayı yaptıysa da. dolayısıyla kaybı olmaz.
Canim tableti bu sene kaldırmışlar.
PVC kaplı kitapçıklar vermişler, bunun üstüne cizmeyin tekrar kullanılacak demişler.

Biz anlatmıştık yapamadığin soruyu boş bırak diye ama optik nasıl olacak bilmiyorduk. A-b-c şeklinde değilde mesela 1-2-3 şeklindeymis cevaplama.
İşte bir aoruyu ya 2 kez isaretledi yada isaretlemeyi unuttu derken kaydırma olmuş.

Hayırlısı olsun artik

Canım stabilize gidiyor aslında yaa, bazı denemelerde bayağı iyi çıkmıştı. Digerleri hep stabil🤔

Sen naptin senin nasıl kuzu🥰
İyi canim şükür.
Dün pek calisamadim bugün programa uymaya çalışıyorum.
Memlekete gitme olayı çok motivemi düşürdü, 1 hafta önceki gibi motivasyonla çalışamıyorum
10 gün memleket, sonraki hafta 3 gün şehir dışından arkadaşım gelecek( uzun zamandır gelmek istiyordu hayır diyemedim) derken son 3 ay kala benim nerdeyse 15 günüm boşa geçecek 😔

İyi canim şükür.
Memlekete gitme olayı çok motivemi düşürdü, 1 hafta önceki gibi motivasyonla çalışamıyorum
10 gün memleket, sonraki hafta 3 gün şehir dışından arkadaşım gelecek( uzun zamandır gelmek istiyordu hayır diyemedim) derken son 3 ay kala benim nerdeyse 15 günüm boşa geçecek 😔
Canım bazen hayata müdahale edemiyoruz, vicdan yapıyoruz. Biraz da kısmet ama ben senin toparlayacagina eminim🤲 en azindan kafan dağılıp enerjik döneceksin daha çok asilacaksin🤲🥰🍒😘

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik senin nasıl gidiyor canim ?
Kitaptaki soruları azaltttin mi baya ?
Canim o sistemi oturtamadim ben ya yani bi süre sonra sürekli aynı sorular dönüyor boşa gidiyo zamanım gibi geldi.
Aslında yine devam ediyorum ama günde 500 600 soru zorlamiyorum cözebildigim kadar.
Selami yalcinin videolari eşliğinde tekrar+soru çözümü yapıyorum.
Coğrafya ve vatandasligin karakutusunu sipariş ettim gelsin onları öne alcam. Diğerlerini de artık sınav gelene kadar çözerim. Zaten son kitaplarım artık bitiyo..
Sen napiyosun nasıl gidiyo? Denemelere devam mı?
Ekpss sınav sorularinda detay tarih ve cografya sormuşlar canlar haberiniz olsun
Evet canım bugün ben de çözdüm.. coğrafyayı net hatırlamıyorum da tarihi detaydi. Ama yapilmicak gibi de değildi dimi?🤔
Bu da gösteriyor ki tarihi sağlam tekrar etmeliyiz yorumdan çok bilgi soruları var gibi geldi bana?

Bu arada sen nasılsın nasıl gidiyo💚

İyi canim şükür.
Canim sen toparlarsin merak etme zaten fazla eksiğin yok. Bence bunda da vardır bi hayır de napalim bunlar oluyo maalesef😑
Sınav zamanı da nasıl güzel ayarlıyorlar gelcekleri günü yaa bu misafirler🤦🏼‍♀️
Ben de geçen yaz o kadar bekledim gelen varsa gelsin dedim kimse gelmedi bu yaz da maşallah sıraya girdiler😒

Neyse inşallah dinlenmiş olursun deşarj olup daha güçlü dönersin son 3 aya💚

Canim o sistemi oturtamadim ben ya yani bi süre sonra sürekli aynı sorular dönüyor boşa gidiyo zamanım gibi geldi.
Aslında yine devam ediyorum ama günde 500 600 soru zorlamiyorum cözebildigim kadar.
Selami yalcinin videolari eşliğinde tekrar+soru çözümü yapıyorum.
Coğrafya ve vatandasligin karakutusunu sipariş ettim gelsin onları öne alcam. Diğerlerini de artık sınav gelene kadar çözerim. Zaten son kitaplarım artık bitiyo..
Sen napiyosun nasıl gidiyo? Denemelere devam mı?

Evet canım bugün ben de çözdüm.. coğrafyayı net hatırlamıyorum da tarihi detaydi. Ama yapilmicak gibi de değildi dimi?🤔
Bu da gösteriyor ki tarihi sağlam tekrar etmeliyiz yorumdan çok bilgi soruları var gibi geldi bana?

Bu arada sen nasılsın nasıl gidiyo💚
Denemeler günlük rutin devam canim.
Ama dilbilgisi vicdanım rahat etmedi baktım ama olmadı gibi.
Tekrar 3 konuya yogunlasacagim sadece, ses bilgisi, yazım yanlisi, noktalama.
Kaç gündür video izleyip soru çözüyorum ama çok detay var dilbilgisinde, bende oturmadı hala. Keşke hiç baslamasaydim, onun yerine paragraf çözmeye devam etseydim.

E kpss sorularını indirdim ama bakmadım daha. Bayramda gidip geldikten sonra deneme gibi çözerim hepsini inşallah.

Tarihin bir kaç sorusuna baktım yanlız, çok çok zor değildi ama bir kaç detay soru vardı, hiç duymadığım terimler vardı. Mutlaka eleyici bir kaç soru koyuyorlar

Canim sen toparlarsin merak etme zaten fazla eksiğin yok. Bence bunda da vardır bi hayır de napalim bunlar oluyo maalesef😑
Sınav zamanı da nasıl güzel ayarlıyorlar gelcekleri günü yaa bu misafirler🤦🏼‍♀️
Ben de geçen yaz o kadar bekledim gelen varsa gelsin dedim kimse gelmedi bu yaz da maşallah sıraya girdiler😒

Neyse inşallah dinlenmiş olursun deşarj olup daha güçlü dönersin son 3 aya💚
Sıralamayı 8. Aydan sonra yap canim, evine gelecek kadar samimiyseniz anlayacaklardır sınav telaşını

Canım stabilize gidiyor aslında yaa, bazı denemelerde bayağı iyi çıkmıştı. Digerleri hep stabil🤔

Sen naptin senin nasıl kuzu🥰
Denemelerde öğrendiklerine odaklan canim iyi analiz et.
Denemeden sonra hemen analizi otirma. Araya başka dersler köy bir kaç saat sonra analiz et.
Bilgi daha kalıcı oluyor böyle.

Denemeler günlük rutin devam canim.
Ama dilbilgisi vicdanım rahat etmedi baktım ama olmadı gibi.
Tekrar 3 konuya yogunlasacagim sadece, ses bilgisi, yazım yanlisi, noktalama.
Kaç gündür video izleyip soru çözüyorum ama çok detay var dilbilgisinde, bende oturmadı hala. Keşke hiç baslamasaydim, onun yerine paragraf çözmeye devam etseydim.
Dilbilgisinde ses bilgisinde genelde soru kacirmiyorum ama yazm yanlışı ve noktalama değişiyor benim de.. dilbilgisine ayrı bi kitap çözmedim inşallah patlamam🤦🏼‍♀️ artık kitap almak istemiyorum ya🤦🏼‍♀️
Yazım yanlışı için bi yerde görmüştüm tdk nin sitesinde 3 4 sayfalık hani karıştırılan kelimeler varmis. Onları çıktı alcam. Su an hatırladım. Göz asinaligi olursa belki başarırım dedim 🤷🏼‍♀️ gerçi genelde mantığa göre bakınca da cikiyo ama.

Öyle deme canım bence iyi yapmışsın 👍çünkü sınavda bakarsın dilbilgisinden önceki yillara göre daha basit gelir ya da videoda izlediğin örneklerden biri gelir aklında kalir.. belli olmaz. 1 net 1 nettir biliyorsun.

Dilbilgisinde ses bilgisinde genelde soru kacirmiyorum ama yazm yanlışı ve noktalama değişiyor benim de.. dilbilgisine ayrı bi kitap çözmedim inşallah patlamam🤦🏼‍♀️ artık kitap almak istemiyorum ya🤦🏼‍♀️
Yazım yanlışı için bi yerde görmüştüm tdk nin sitesinde 3 4 sayfalık hani karıştırılan kelimeler varmis. Onları çıktı alcam. Su an hatırladım. Göz asinaligi olursa belki başarırım dedim 🤷🏼‍♀️ gerçi genelde mantığa göre bakınca da cikiyo ama.

Öyle deme canım bence iyi yapmışsın 👍çünkü sınavda bakarsın dilbilgisinden önceki yillara göre daha basit gelir ya da videoda izlediğin örneklerden biri gelir aklında kalir.. belli olmaz. 1 net 1 nettir biliyorsun.
Bulunca burada da paylaş canim tdk sayfalarını.

Evet gerçekten zor ve bu yüzden seni o kadar iyi anlıyorumki ancak mecburuz maalesef mecburuz sürünerekde olsa 70 75 neyse alacağız. İşte dediğin gibi insanın elinde dursun yarın ne olacağı belli olmaz diye. O yüzden nolur canım sakın pes etme inan bende sürünüyorum ama seninle aynı düşünüyorum sırf elimde puanım olsun diye uğraşıyorum. Allahım emeklerimizin karşılığını versin inşallah

Çok teşekkür ederim 😍🤗
Bu güzel ve motive edici mesaj için çok teşekkür ediyorum❤️❤️❤️

X