Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Çözümde böyle gitmiş sekercim de tabi ben anlamadım. 6 farkı düşünemedim. Tabi sen tane tane yazınca daha güzel oldu. Hemen tekrar edicem çözümü 😍 bi de şey üçün katı dediği için 6 fark tmm, peki üçün katı demeseydi meselâ 🤷‍♀️ o zaman napardik, ben galiba üçün katını atlayıp öyle çözmeye çalıştım 😢
Ardışık sayi deseydi +1 olurdu
Ardışık çift yada tek sayı deseydi +2 olurdu

Çok normal de erken başladik sanki 😬🥰
Olabilir canım bünyeden bünyeye farklı olur ama benimde ilk aylar çok uykum geliyordu 5.aydan sonra bulantı, uyku vs hepsi geçti sanki normaldim yani hiç hamile değil gibi kalan 5 ayı devirdim hatta suyumde gelmedi, veletde gelmeye niyetli olmayınca doktor sezeryanla onu yerleştiği yerinden alıverdi 😂😂. Benim tahminim kalırdı karnımda heralde ellemesek bi 3-5 yıl 😂😂

Hep değer ver bu sorularda.
Bak mesela 3 ün katı ardışık deseydi sadece 3, 6,9,12 diye düşün 3 er fark var aralarında.
Ama bunda 3 ün katı tek sayı demiş onun için 6,12 yok 3,9,15 bunlarda da fark 6.
Yani her zaman böyle değer verirsen kaçar arttığını görürsün.

👉🏻 Sadece ardışık deseydi sadece 1 fark olacaktı.
👉🏻 Sadece ardışık tek (1,3,5,7) veya çift (2,4,6,8) deseydi 2 fark olurdu.
👉🏻 4 ün katı deseydi (4,8,12,19) 4 fark olacaktı
👉🏻 5 in katı çift deseydi (5,10,15,20) burdan çiftleri alıp (10,20) 10 fark var diyeceksin

Gibi gibi
Ardışık sayi deseydi +1 olurdu
Ardışık çift yada tek sayı deseydi +2 olurdu
Çok teşekkür ederim canımlar, ben üç farkı düşünmeden çözmeye çalıştım 🙈 soruları da yarım yamalak okuyorum 😖 şimdi anladım, çözüp iyice anlayacağım 🤤 güzel soruymuş 😍

Olabilir canım bünyeden bünyeye farklı olur ama benimde ilk aylar çok uykum geliyordu 5.aydan sonra bulantı, uyku vs hepsi geçti sanki normaldim yani hiç hamile değil gibi kalan 5 ayı devirdim hatta suyumde gelmedi, veletde gelmeye niyetli olmayınca doktor sezeryanla onu yerleştiği yerinden alıverdi 😂😂. Benim tahminim kalırdı karnımda heralde ellemesek bi 3-5 yıl 😂😂
Sabah bulantisina da bu sabah merhaba dedik 😬
Hiç iştahim yok her seyden midem bulaniyor 😅
Çok hizli bir giriş yaptik 😅🥰
Benim de sezeryan olacak nasip olur da o kadar yolu birlikte gidebilirsek 🌼

Benimde iyisi canim.
Türkçede yapabildigim en iyi neti yaptim 😊
Kolaydı cozdugum. 1. Deneme olduğu icin sanırım. Sonlara doğru zorlanır.
Olsun yaa motive oluyor bize canım, bugünde mutlu olduk çok şükür 😍🤭 şimdi akşamki denemeyi merak ediyorum 🤤

Elimdekiler bitince pegemin paket denemesini bende alicam 😍
Benimki 7li pegem denemesi.
Bende 10luyu da alicam.

Pegem, Yediiklim, benim hocam, isem, murat yayınları bunların 10 lu denemelerini alicam inşallah.

Bayramda 1 hafta 10 gün memlekete gitmek çalışmaya ara vermek gozumde büyüyor şimdiden :KK43:

2022 Tg 1 canım, valla türkçeyi bayağı zorlamışlar gibi geldi. Pegemde sanki ilk defa böyle türkçe sorusu görüyorum 🙈
Canim pegem bu sene gercekten çok çok iyi çok beğeniyorum.. İlk başta pişman olmuştum bu kolay neden bunun tglerine yazildm diye ama yok. Eski turkcesinden eser yok tadında zorluyorlar 😍

Canim pegem bu sene gercekten çok çok iyi çok beğeniyorum.. İlk başta pişman olmuştum bu kolay neden bunun tglerine yazildm diye ama yok. Eski turkcesinden eser yok tadında zorluyorlar 😍
Hafta sonu ALES sınavına girenler de matematik kolaydı, Türkçe zordu diye yorum yapmışlar, Türkçe yine bu sene belirleyici olacak.

Bende 10luyu da alicam.

Pegem, Yediiklim, benim hocam, isem, murat yayınları bunların 10 lu denemelerini alicam inşallah.

Bayramda 1 hafta 10 gün memlekete gitmek çalışmaya ara vermek gozumde büyüyor şimdiden :KK43:
Sınavdan sonra gitme şansınız yok mu canım 😔
Ama olsun üzülme dinlenmiş kafanı boşaltmış olursun sonra depar atarsın son zamanlar

Sınavdan sonra gitme şansınız yok mu canım 😔
Ama olsun üzülme dinlenmiş kafanı boşaltmış olursun sonra depar atarsın son zamanlar
Canim ablam da Erzurum'dan geliyor bayram için.
Senede 2 kez görüşebiliyoruz zaten. Gitmezsem tavır alıyor bana. Geçmiş senelerde sınava hazırlanıyorum diye gitmediklerim oldu ama artık kimseye sınava hazırlanıyorum demeye yüzüm yok. 5. Seferdir hazirlandigim için sınava hazirlanmami kimse önemsemiyor artık :KK43: umutsuz vakayim herkes için

Canim ablam da Erzurum'dan geliyor bayram için.
Senede 2 kez görüşebiliyoruz zaten. Gitmezsem tavır alıyor bana. Geçmiş senelerde sınava hazırlanıyorum diye gitmediklerim oldu ama artık kimseye sınava hazırlanıyorum demeye yüzüm yok. 5. Seferdir hazirlandigim için sınava hazirlanmami kimse önemsemiyor artık :KK43: umutsuz vakayim herkes için
Ahh canim benim çok iyi anlıyorum seni😔
Damdan düşeni damdan düşen anlar. Ben inanıyorum sen bu sene gitceksin maşallah çok iyi gidiyorsun.
Ailen de umutsuz vaka olmadığını anlicak 🥰

Hiç sıkma canını en kötü telefondan bile uygulamalardan falan soru cozersin uyumadan kopmamak adına. Cozemezsen de o kadar emek birkaç günde gitcek değil. Sen kafanı boşalt güzelce. Zaten sonrasında yoğun tempoya gircez biliyorsun işte. Onun öncesi dinlenme iyi bile olur🤩

Bende 10luyu da alicam.

Evet canım ya keşke o kadar uzamasa ama hayat işte, bende bayramdan korkuyorum 🙈

Aynen canım inanılmaz değişmiş, farkettim. Senin birinci denemen nasıldı canım 🙈 bana türkçesi bayağı kaliteli geldi🤤

X