Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım ales paragraf ve matematik bazı soruları çok kolay soruyorlar. Ben alesi daha zor bir sınav sanıyordum. Bence yetisir yaparsın sen,ne olacaksa son iki ayda olacak

Canım ales paragraf ve matematik bazı soruları çok kolay soruyorlar. Ben alesi daha zor bir sınav sanıyordum. Bence yetisir yaparsın sen,ne olacaksa son iki ayda olacak
Aynen aynen alesin tek sıkıntısı zaman
İnşallah dişimizi sıkalım az kaldı canım
Siz naptiniz başladınız mı deneme kampina?

Sen de ALES al mi dicektin
Bana da öyle geldi canım. Ahh zaman olsa her şeyi çözesim var.
Evet ALES hatta vaktin varsa DGS diyecektim canim. Hatta 12 yıl ALES alacağına son 7 ser yıl ALES DGS de alabilirsin. Ben yargı vip ales DGS almıştım 23 er lira. Kağıt kalitesi sarı kağıt uygun baskı diye ama farketmez, çözüp geçiyoruz zaten.
Bugün başlıyoruz kuzum ama ben daha hiçbir şey yapmadım
Sabah denememi yapıp kızıma bayramlık almak için çarşıya çıktık. Çok kalabalıktı birşey de bulamadım. Gezdik geldik yorulduk

Oo canım maşallah çok hızlısın kafam sersem gibi şuan, iftardan sonra artık aynen bende çıktım sadece kalabalık canım yaa zaten herşey ateş pahası Oyyy ınş kuzuya birşeyler bulursunuz çocuklar bayramlık giymeli ben bu yasta bile bayramlık alırım kendime alışkanlık

Canım ales son 12 yıl değil benim alacağım son 12 sınav. Yani 2016 sınavıyla basliyo.
Hmm ayrı ayrı ales dgs son 7 yıl diyosun. O da olabilir aslında.
Dgs nin pdf i yok ama fotokopiciden çıkartcam alesi. Pdfi buldum o şekilde.
Bi bakıyım canım sağ ol
Zamanım yeter mi bilmiyorum vatandasligin karakutusuyla coğrafyanın karakutusunu cözcem bir de. Gerçi o 1 haftalık iş de.
Maalesef sınav psikolojisi her şey demek gercekten. Algılama seviyem düsüyo resmen benim..

Atmak lazım o psikolojiyi üstümüzden.. Bu sefer okullar açıklanınca içeri sokarlarsa gidip sınıfta deneme çözmeyi düşünüyorum ortama uyum sağlamak için

Alırlar mı içeri kuzu acaba

Canim benim dediğim kitaplar ciktidan daha ucuza geliyor. ALES son 7 sınav, DGS son 7 yıl.

Nasıl gidiyor hanımlar

Ben halen gygk tekrar ve soru çözme safhasını bitirebilmiş değilim, daha alana girişmem lazım (hukuk).

Son 2 ay full denemeye ayırırım diye düşündüm merkezi ve alanda.

Pegem tarih soru bankası zorluyor beni, değinmeden edemeyeceğim. Konu anlatımlıda olmayan şeyler de çıkıyor çıldırıyorum öyle zamanlarda… Gerçek sınava göre zorluğu nasıldır bu soru bankasının acep?

Canım sen hangi siteden almıştın bunları? Baktim şimdi de var ama uygun değil fiyatlari
Kitapsec ten almıştım. Bak son 11 sınav bile 22 lira.kitabin direk üstüne yazmışlar fiyati, tek fiyat, diğer sitelerde de bu fiyattır

Eklentiler

• Screenshot_2022-04-16-21-35-08-500_com.android.chrome.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 18
Pegem gerçek sınava yakın
Ne tarih ne coğrafya ne de anayasa tek kitaptan konu anlatım yeterli olmuyor malesef.

Bir de ayni yayinevinden konu anlatım bireysel hazırlanıyor, soru bankasını kurul hazırlıyor derken kopukluklar oluyor, yada tam tersi.

Instagramda sürekli tarihin pusulasını görüyorum, onun konu anlatımlısından destek alsam nasıl olur yeterli gelir mi sizce?

Kitapsec ten almıştım. Bak son 11 sınav bile 22 lira.kitabin direk üstüne yazmışlar fiyati, tek fiyat, diğer sitelerde de bu fiyattır
Canım bu tedarik edilemiyomus da. Digerlerinde en azından kargo ücretsiz. Diğer sitelerde kargo bedava olsun diye uğraşıyorum bi saattir sinir olmustum
Ben bakmayalım kitap fiyatları da uçmuş valla

Instagramda sürekli tarihin pusulasını görüyorum, onun konu anlatımlısından destek alsam nasıl olur yeterli gelir mi sizce?
Tarihin pusulasını ben çok beğeniyorum, yazarı benim dershane hocamdı(İsmail Adıgüzel). Başka kaynaktan çalışacaksanız bile tekrar için görselini eklediğim kitabı tavsiye ederim,kısa ve öz çok güzel .

Eklentiler

• 2CE99077-3F0A-414B-B3B8-0C1EA6050D4F.jpeg
    110,5 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…