Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aaaa şuan çok şaşırdım canım oysa ki çok popüler 🤷‍♀️
Belki de ben çok zekiyim bana çok kolay geldi 😎🤣
6 deneme var canım içinde ben daha 1 tane çözdum.

Bugün de yargınin denemesini çözdüm, Türkçe'den 3 tane yer değiştirme sorusu, 2 tane noktalama sorusu vardı 🤦🏻‍♀️ Türkçede bunlar sınavda 1er tane çıkıyor. İşte bunları görünce bana sınav formatında gelmiyor denemeler.

Canım bu tedarik edilemiyomus da. Digerlerinde en azından kargo ücretsiz. Diğer sitelerde kargo bedava olsun diye uğraşıyorum bi saattir sinir olmustum🙄
Ben bakmayalım kitap fiyatları da uçmuş valla
Fotokobi fiyatları da uçtu canim.

Eve burada kargo bedava bu hafta. Bende kitap alacaktım, kredi kartı sorunundan alamadım. Zaten önümüzdeki aylarda kullanacağım kitaptı kaldı öyle.

Bugün de yargınin denemesini çözdüm, Türkçe'den 3 tane yer değiştirme sorusu, 2 tane noktalama sorusu vardı 🤦🏻‍♀️ Türkçede bunlar sınavda 1er tane çıkıyor. İşte bunları görünce bana sınav formatında gelmiyor denemeler.
O serinin içindeki en kötü deneme oldu benim için de 🙈 denemeye ilk onla başladığımdan oldu ya da ben de sıkıntı var :KK70:

Evet canım çok haklisin, normalde o kadar çıkmıyor .iste o yüzden pegem cok seviyorum🤭 ismail hocanın soru bankasını ikinciye çözmeye karar verdim kampta 🤤

X