Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Çok sağol canım şimdi daha iyiyiz

Yaa asıl sizlerin varlığı bu grubu güzelleştirdi iyiki varsınız canım . Evet gerçekten insan umutsuzluğa kapıldığında burada herkes birbirine el atıp düştüğümüz hayali çukurdan çıkarılıyoruz bu harika bir şey vede kurulan samimi dostluklar paha biçilemez

Çok geçmiş olsun canım Allah ım acil şifalar versin inşallah

Inş canım yaa , benim orayı gerçekten kapatmak gerekiyor yoksa işim gerçekten çok zor. Matematik malum, matematikte hiç 15 net yapayım diyemiyorum sozelden yürümem lazım coğrafyam çok iyi çok şükür tarihte fena değil ama daha iyi olması gerekiyor aslında, o yüzden tarihi çalışmayı hiç bırakmamak gerekecek sanırım yoksa unutuyorum vatda kötü diyemem ama daha iyi olsa güzel olur

Canim bugünkü de böyle geldi ama çok kolay bir denemeydi.
Sınav formatı değildi. 1.5 saatte bitti doğru yanlış kontrolümle. Bu kadar kolay bir denemede yanlışa sinirlendim.
Waaoooww ben bunu rüyamda bile göremem canım sen çok iyi gidiyorsun gerçekten bak

Waaoooww ben bunu rüyamda bile göremem canım sen çok iyi gidiyorsun gerçekten bak
Canimben geçen sene de bu netlerle girdik sinava ama sınavda 67 net yaptım.

Ondan yaptığım denemeler mutlu etmiyor beni, tamam olmuş artık diyemiyirum.

Birde geçen sene piyasa denemelerinde çok farklı geldi ainav, ondan benim denemelerdeki netlerim tutmadı sınavda. Gerçi piyasadaki denemeler belli herkes onları çözdü yapabilen yaptı.

Sınava eş değer deneme bulmakta zor yanı. Benim bugün cozdugum sınav tarzı değildi kesinlikle mesela.

Ben de unutuyorum bak bizim sınava 3.5 ay kaldı hala bazı konuları ilk kez goruyo gibi oluyorum. Bu çok normal bol bol tekrar. Görsel işitsel hafızaya atmak lazım. Hakim olduğum konular mesela kitabın o sayfasi gözümün önüne geliyo ya da duyduğum bi cümle aklima geliyo. Yani bu şekilde kalıcı hafızaya atmak lazım.
Telaş yapma daha vaktin çok. Bol tekrar+soru yaparsin bir de denemeler mis gibi olur.
Genel tekrar kampı öneririm bir de. Yani mesela tarihi atıyorum 3 gün baştan sona bitir sesli okuyarak. Bütün olarak görmek işine yarar çünkü sınavda da bütün olarak geliyo karşımıza.
Rica ederim
İnsan anlama yetisi üzerine soruşturma
Başlığı bile anlayamiyorum yanliz
Gercekten insanın beynini yakıyo felsefi metinler
Allahim emeklerimizi boşa çıkarmasın canim inşallah matematikten de beklediğinden yüksek gelir
Coğrafya bana basit gibi geliyo ama sınavda çok yanlış yapıyorum ya.

Evet canım ya sözel dersleri sürekli tekrar etmek daha mantıklı. Aslında gece uyumadan 15 dk her gün 1 2 üniteyi tekrar etsek bile beynimize kazincak ama işte o rutini oturtamadim bi türlü. Bundan sonra yapmak istiyorum çünkü çok ise yariyo cidden.

Bu arada senin fotokopicinin instagram adresi neydi canim? Bi ondan da fiyat alayım. 2022 tg denemeleri, coğrafyanın karakutusu, vatandasligin karakutusu, çıkmış son 12 sinav ales sorulari, yargi kelebek mat problemler kitaplarını alcam
Ayy böyle yazınca çok geldi ama kamp yapinca hepsi eriyo hesapladim

Kızlar bir şey sorcam.
Şimdi benim elimde matematik soru bankası 2020 karakutu ve benim hocam var yarım.. Bundan önce pegem ve datayi da çözdüm.
20 gün sonra falan bu kk ve benim hocam soru bankaları bitecek az kaldı çünkü.

Yargı problemler kitabını alasım var ama son 2.5 ayda mantıklı bi hareket olur mu.. Ales son 12 sınavı kesin alcam. Hem yargı hem o fazla mı olur ki. Alesi cözsem o da branş denemesi gibi olcak. Kararsız kaldım ya bi fikir verir misiniz.. hatta elimdeki karakutuyu bi tur daha çözesim var.

Yani sorum şu son 2.5 ayda bi tane daha problem kitabi tabi ki katkı sağlar çöz mü? Yoksa bu saatten sonra problem soru bankasındansa ales matematikleri çöz mü? Hangisi

Size sordum ama alesle devam etmek daha mantıklı geldi. Daha elimde branşlar da var zaten. Sınava kadar tam çözebilcegim kadar oluyo.
Kitap yigmaya da gerek yok gerçekçi olmak lazım son 1.5 2 ay zaten denemelere ağırlık vermiş olcam anca biter.

Tamam kendi kararını vermişsin
Piyasadaki en iyi kitap bile ÖSYM nin gerçek sınavının yerini tutmuyor. Bence yeni bir kitap bitirecegine DGS ALES coz daha iyi.

Hangi yayin canim bizde almayalım

Fotokopiiiiii canım sayfanın adı, tg denemelerin tanesi 4 lira normal boyut. Kitaplar değişiyor.

Evet ya o tekrarı ben yapıyordum bıraktım. Dönsem iyi olacak

Hem sorup hem cevaplamak paha biçilemez alesin sorularını çözme hedefin nedir kuzum kamp olarak mi,bence çabuk bitirirsin sen. Ama artık denemeye geçeceğiz

Hem sorup hem cevaplamak paha biçilemez alesin sorularını çözme hedefin nedir kuzum kamp olarak mi,bence çabuk bitirirsin sen. Ama artık denemeye geçeceğiz
Canım alesi şöyle yapcam günlük paragraf ve problem rutinim varya. Onun yerine 30 Türkçe ales, 30 matematik ales çözerim. Bitmese bile sorun değil ama bitecek gibi hesapladım. Her gün 20ser soru cozsem bile kurtarıyor.

Genel denemelerle beraber paragraf da az da olsa çözmeye devam etmeyi düşünüyorum canım ya. Paragrafı bırakınca o da beni birakiyo bilmiyorum belki benim kuruntumdur. 2020de bu zamanlar asiri verimsiz geçirmiştim ama bu sefer son 1 2 ayı yogun gecirmeye niyetliyim ondan. Ales Türkçeyi kesin çözmem lazım çünkü artık kpss ile birebir aşina olmam lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…