Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ben olasılığı kafadan sildim hata mı ettim bilmiyorum ama.. 2 kere falan çözmeye uğraştım cebellestim. Anlıyorum ama kendim çözemiyorum saçma sapan bir şey oldu. Ben de bıraktım. Kombinasyon bi tık yapılabilir. Ama olasılık yok olmuyor.. yapsam bile emin olmadan yapıyorum sallamış gibi oluyo o da..
Programımı yetiştiriyorum canim şükür.
Böyle günlük program yazmak bana iyi oluyor, ne olursa olsun bitirmeye çalışıyorum boş geçmiyor gunum
Bu hafta ben de haftalık yaptım programımı canım.. Yani zaten hangi gün hangi dersi caliscagim seklinde senenin başından beri programım var da.. Bu sefer senin gibi 1 haftalık konuları da yazdım. Yalnız yine yoğun oldu hafif program yapamıyorum asla içim rahat etmiyo
Artık uyabildigim kadar bakalım.. Bu aralar calisabilmek için her şeyi deniyorum.

Bu arada rehber matematik hakkaten güzel sorular çözüyor tam takıldığım denemede boş bıraktığım tipler.. harika oldu bu videolar. İnşallah netlrimizi yükseltmeye vesile olsun.

Çok teşekkür ederim ya gerçekten bunlar kıymetli taktikler . Birde evet tam dediğin gibi hissediyorum ders çalışmak çok zor sanki akıntıya karşı zorla yüzüyormuşum gibi . Ayrıca tarih için o dediğini yaptım ama biraz uzun sürdü ilk 3 üniteyi notlarımdan ses kaydı yaptım. Osmanlı'dan sonrasınıda okurum diye yapmadım öyle kaldı. Gerçektende sözel bir dersi dinlemek daha akılda kalıcı oluyormuş şaşırdım. Tabi ben öyle dışarıda, markette vs dinleyememde ama yatmadan önce vs olabilir çünkü benim çocuğu 5 dk boş koymaya gelmiyor hele aşağıya indirsem hemen yerden birşey alıp ağzına atmaya yelteniyor .
Birde son olarak evet farklı hocalardan dinleme kısmına kesinlikle katılıyorum çünkü dediğin gibi hepsi farklı noktalara değiniyor.
Tavsiyelerini için tekrar teşekkür ediyorum canım deneyeceğim

Çok sağol canım daha iyiyim ama bu seferde 20 lik dişim çekildi yüzümün yarısı iltihaplı gibi hissediyorum sabah akşam ağrı kesici atmaktan bir hal oldum bu yüzden gene doktora gideceğim . Ne dişmiş ya çıkarken hissetmemiştim ama çekildikten sonra o boşluk yeri fena ağrı yaptı .
Sen nasılsın canım neler yapıyorsun?

Ayy çok geçmiş olsun canım ya evet o fena oluyo ben cektirmedim de çevremden biliyorum. İnşallah hemen geçer agrin

Ben de çok şükür diyeyim canım geldi bahar ayları gevşedi akademi yayları gibi bir şeyler oldu ajzjwj

Evet canim çok farklı taktikler ogreniyorum rehber matematikten. Keşke zamanımız olsa da problem kampını da yapsak bu hocayla.

Benim sınava 5. Hazirlanisim olduğu için bazı seneler es geçtim bazı seneler de çalıştım olasılığa. Yüzde yüz bende yapamıyorum.

Ayy cok kotu denk gelmiş kuzum ya çok geçmiş olsun

Ayy çok geçmiş olsun canım ya evet o fena oluyo ben cektirmedim de çevremden biliyorum. İnşallah hemen geçer agrin
Namı yayılmış demek ki
Ben de çok şükür diyeyim canım geldi bahar ayları gevşedi akademi yayları gibi bir şeyler oldu ajzjwj
Olur öyle ya evet çok haklısın havalarda nasıl ısındı bir anda sanki Nisan değil Hazirandayız gibi oluverdi. Ne yapalım son gücümüzle devamke

Ayy cok kotu denk gelmiş kuzum ya çok geçmiş olsun
Evet öyle oldu canım ya çocuğun huysuzluğu ve bu hepsi üst üste denk geldi . Mesajları bile okuyamıyorum ama merak ediyorum hep aklımdasınız. İnşallah iyi olunca hep okurum hemde sizlere katılırım, detaylıca neler yaptık, yapacağız paylaşımlarız

Kuzum benim ya evet oruç konusunda sana çok hak veriyorum çünkü benide vurdu gerçi beni halleden çocuk oldu yoksa susuzluk, açlık yoktu süperdim . Orucun ilk günleri en son bi 3 saatlik uykuyla oruç tutunca aaa yeter artık benden bu kadar deyip dinlenmeye karar verdim .
Birde o ses olayına alışsan iyi edersin canım maalesef ya . Bizdede aynı sıkıntı varda işte duya duya emin ol bir yerden sonra artık umrunda olmuyor insanın. Umarım en kısa zamanda sende alışırsın .
Çalışmaların içinde kolaylıklar diliyorum canım

Hayırlısı olsun canım vardır bundada bir sebep belkide 2022 de atanman gerekiyordur. Her şeyin hayırlısı olsun en mutlu olacağın şekilde olsun inşallah

Bende tıpkı bu kısımlardan zorlanıyorum . Neyse full çekecek değilim ya

Bende tıpkı bu kısımlardan zorlanıyorum . Neyse full çekecek değilim ya
hahah. aynı mantıktayım. hepsini yapamayacağıma göre. bir de geometri hiç bakmıyorum.
onu da yetiştirmek imkansız. konu öğrenmek yetmiyor zaten.
bugün nasıl çocuk . fırsat veriyor mu sana. kız mı erkek mi . kaç yaşındaydı.

hahah. aynı mantıktayım. hepsini yapamayacağıma göre. bir de geometri hiç bakmıyorum.
Evet bende bakmıyorum ya yaparsam yaparım yapamazsam canım sağolsun diyorum .
onu da yetiştirmek imkansız. konu öğrenmek yetmiyor zaten.
bugün nasıl çocuk . fırsat veriyor mu sana. kız mı erkek mi . kaç yaşındaydı.
Kız 1.5 yaşında ve tam bir fırıldak . Sağol canım daha iyi doktor bi ilaç verdi o uyutuyor geceleri o yüzden bende o da iyi olduk . Şimdide dişçideyim 20 lik dişim çekildi ama çok kötü iltihap yaptı muayene için geldim . Gördüğün gibi birimiz iyi olsa diğerimiz kötüyüz . Sen nasılsın neler yapıyorsun nasıl gidiyor genel olarak?

çok da küçükmüş annesi
uyusun yeter ki. rahat çalış. nefes almaya ihtiyacın var . şu yaşlar eziyetli yaşları.
ne uyku . ne düzen .

kızlar biraz fırıldak oluyormuş biz de gördük. en küçük kız bizde.

diş çekildikten hemen sonra antibiyotik verirler normalde. benim çekildiğinde öyle yapmıştı doktor.
ihtihap olayı kaçınılmaz oluyor galiba 20 lik de

ikiniz de iyi olun hemencecik.

ben ise fırsat buldukça soru çözmeye çalışıyorum.
sorular testler ilerledikçe zorlaştı. yapamıyorum.
çözüm videosu izlemekten başka bi şey yaptığım yok

hava soğudu . yazlıkları çıkarmıştım tam da.

Yarın kese görmeye gidicez kaçıncı haftadayiz bilmiyorum buradaki uygulama 5 gösteriyor
Aşağı yukarı böyle bir şey çıkabilir belkide ama kesin olan bir şey varsa minicik . Hayırlısı olsun canım benim ya inşallah hamileliğinde kolay geçer ve sağlıcakla kucağınıza alırsınız .
Ha birde bez stoğu yapın bezler çok pahalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…