Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlar herkese merhaba. Geçen haftadan beri temel hukuk bilgisi ünitesini tekrar etmeye çalışıyorum
Oruç olunca gündüz az çalışıyorum , gece de oturduğumuz binada gürültü oluyor onu bahane ediyorum(ses yalıtımı yok ) . Tekrar bitti sorularını çözmeye başlayacağım , neler yapıyor arkadaşlar bakayım dedim. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni de video ile tekrar yapmam. Emrah hocayı açtım o anlattı ben de nottan takip ettim. Şu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmak dileğiyle, verimli çalışmalarınız olsun.:KK200:
Sana yazacaktım tam da gördüm paylaşımını 😍💜🍒😘

Bende matematiğin sevmediğim konulara geldim, kümeler fonksiyon felan. Sürüne sürüne çalışıyorum :KK14:
kolay gelsin safrancım.
permutasyon kombinasyon olasılık sorularına hiç başlamadım kitaptan.
o konuları bir kez video olarak izledim ama . sonradan hepsi çorba oldu.
kümelerin problem şeklinde olanları yapabiliyorum . ama direkt bazı küme soruları var, birleşim, kesişim vs gibi belirtilen. onlara hiç bakmadım açıkçası . bakmayı da düşünmedim. yapamam diye önyargım var.
fonksiyonlar kolay aslında safran. onu yaparsın.

Açıklandı sonuçlar canım 27 martta. Sağol sorduğun için. Ama puanım rezalet olduğundan atanamadım. Grubun en düşük puanlısı benim :KK70:
Keşke o zaman kpss çalışsaymışım diyorum. Okulla birlikte yürümüyor diye bahane ettim falan derken sonuç oturup çalışıyorum. Çalışmaktan başka çarem yokmuş. Yani bu kadar zorlaştırıyorum kafamda halbuki yapan birileri var sonuçta. 3 ay dişimi sıkacağım süre var sonrası özgürlük inşallah. Bölümün atama sayıları da fazla aslında ama tamamen benim tembel tenekeliğimle alakalıydı.
inşallah bu yıl olacak. :KK68:

Valla kendimi çalışmaya zorlayarak gidiyo canim acikcasi🤷🏼‍♀️
İnşallah bu hafta güzel geçecek. Yeni haftaya güzel baslayalim.
Senin nasıl gidiyor?
Programımı yetiştiriyorum canim şükür.
Böyle günlük program yazmak bana iyi oluyor, ne olursa olsun bitirmeye çalışıyorum boş geçmiyor gunum

kolay gelsin safrancım.
permutasyon kombinasyon olasılık sorularına hiç başlamadım kitaptan.
o konuları bir kez video olarak izledim ama . sonradan hepsi çorba oldu.
kümelerin problem şeklinde olanları yapabiliyorum . ama direkt bazı küme soruları var, birleşim, kesişim vs gibi belirtilen. onlara hiç bakmadım açıkçası . bakmayı da düşünmedim. yapamam diye önyargım var.
fonksiyonlar kolay aslında safran. onu yaparsın.
Fonksiyon olasılık yapıyorum canim.
Kumelerden de problemleri yapıyorum. teknik bilgi gerektiren sorular zorluyor

Kolay gelsin bu hafta sanada

X