Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Günaydın kızlar
Dün güya arada derede caliscaktim ama misafir olunca ne mümkün. Kalan zaman da hazırlıkla geçti. Bi ara belim koptu sandım asiri agridi neyse ki atlattık
Bugün toparlanma zamanı
Atlattın canim misafiri
Bir sürü hazırlık yaptın, belinin ağrısı normal, dinleme dinlene ders çalışırsın bugün artık.
Yemeklerden de biraz vardır

Yediiklim yargı pegem, benim hocam, hoca wepte
Yargi ve benim hocam zor mu ? Bende benim hocam var zor geliyor bir tane normal test varken diger iki test problemli sormus ve ben yapamiyorum . Her konuyu problemli sekilde sormaya calismis ama benim ihtiyacim olan daha cok soruyla ic ice olmam dimi

Yargi ve benim hocam zor mu ? Bende benim hocam var zor geliyor bir tane normal test varken diger iki test problemli sormus ve ben yapamiyorum . Her konuyu problemli sekilde sormaya calismis ama benim ihtiyacim olan daha cok soruyla ic ice olmam dimi
Matematik temelinin yoksa hepsi zor gelebilir. Ama bunlar orta zorlukta kaynaklar

Kızlar herkese merhaba. Geçen haftadan beri temel hukuk bilgisi ünitesini tekrar etmeye çalışıyorum
Oruç olunca gündüz az çalışıyorum , gece de oturduğumuz binada gürültü oluyor onu bahane ediyorum(ses yalıtımı yok ) . Tekrar bitti sorularını çözmeye başlayacağım , neler yapıyor arkadaşlar bakayım dedim. Bu kadar uzun sürmesinin nedeni de video ile tekrar yapmam. Emrah hocayı açtım o anlattı ben de nottan takip ettim. Şu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmak dileğiyle, verimli çalışmalarınız olsun.

Sizin tercih sonuçları ne zaman aciklancak belli mi canim

Sizin tercih sonuçları ne zaman aciklancak belli mi canim
Açıklandı sonuçlar canım 27 martta. Sağol sorduğun için. Ama puanım rezalet olduğundan atanamadım. Grubun en düşük puanlısı benim
Keşke o zaman kpss çalışsaymışım diyorum. Okulla birlikte yürümüyor diye bahane ettim falan derken sonuç oturup çalışıyorum. Çalışmaktan başka çarem yokmuş. Yani bu kadar zorlaştırıyorum kafamda halbuki yapan birileri var sonuçta. 3 ay dişimi sıkacağım süre var sonrası özgürlük inşallah. Bölümün atama sayıları da fazla aslında ama tamamen benim tembel tenekeliğimle alakalıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…