Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

çok da küçükmüş annesi
uyusun yeter ki. rahat çalış. nefes almaya ihtiyacın var . şu yaşlar eziyetli yaşları.
ne uyku . ne düzen .

kızlar biraz fırıldak oluyormuş biz de gördük. en küçük kız bizde.
Ay evet ya sen daha iyi bilirsin 🥴. Gerçekten bazen çok yorgun hissediyorum sanki hep 1-1.5 yaşında kalacakmış gibi. Sağlıkları yerinde olsunda inşallah geçecek bu zamanlarda
diş çekildikten hemen sonra antibiyotik verirler normalde. benim çekildiğinde öyle yapmıştı doktor.
ihtihap olayı kaçınılmaz oluyor galiba 20 lik de
Yaa bana yazmadı çekti gönderdi 🥺. Bide özele gitmiştim hani devlet olsa neyse diyeceğimde. Bende böyle kıvrandım 3 gündür işte 😑. Daha şimdi yazıldı öyle kullanıcam 🥴
ikiniz de iyi olun hemencecik.
İnşallah 🌺
ben ise fırsat buldukça soru çözmeye çalışıyorum.
sorular testler ilerledikçe zorlaştı. yapamıyorum.
çözüm videosu izlemekten başka bi şey yaptığım yok
Olsun oda birşeydir ya birde onları izlemeden seri çözmek imkansız o yüzden izlersin sonrada belki kısa zamanda soru çözümüne geçersin. Yapamadığın olduğunda atabilirsinde aslında kızlar gerçekten güzel ve farklı bakış açılarıyla çözüyorlar ben çok sevdim ❤️.
hava soğudu . yazlıkları çıkarmıştım tam da.:confused:
Evet bende dün tişört giydim bugün kabanla dolaşıyorum 😂

Ay evet ya sen daha iyi bilirsin 🥴. Gerçekten bazen çok yorgun hissediyorum sanki hep 1-1.5 yaşında kalacakmış gibi. Sağlıkları yerinde olsunda inşallah geçecek bu zamanlarda

Yaa bana yazmadı çekti gönderdi 🥺. Bide özele gitmiştim hani devlet olsa neyse diyeceğimde. Bende böyle kıvrandım 3 gündür işte 😑. Daha şimdi yazıldı öyle kullanıcam 🥴

İnşallah 🌺

Olsun oda birşeydir ya birde onları izlemeden seri çözmek imkansız o yüzden izlersin sonrada belki kısa zamanda soru çözümüne geçersin. Yapamadığın olduğunda atabilirsinde aslında kızlar gerçekten güzel ve farklı bakış açılarıyla çözüyorlar ben çok sevdim ❤️.

Evet bende dün tişört giydim bugün kabanla dolaşıyorum 😂
* hiç merak etme zaman çok hızlı geçecek.
şimdi çok zorlandığın için hiç geçmez gibi gelir.

* yapamadıklarımın videosu var ya. oradan bakayım yine. buraya atsam soruyu, baya zor . çözümsüzlük içinde bırakmak da istemiyorum kimseyi.
moral de bozan cinsten sorular çünkü.

Bir tanecik attim.
20220411_163433.jpg

Aşağı yukarı böyle bir şey çıkabilir belkide ama kesin olan bir şey varsa minicik 😍. Hayırlısı olsun canım benim ya inşallah hamileliğinde kolay geçer ve sağlıcakla kucağınıza alırsınız 🤗.
Ha birde bez stoğu yapın bezler çok pahalı 😂😂
Kalp atışını duyunca baslicaz mecbur 🤣😁

Namı yayılmış demek ki 😁

Olur öyle ya evet çok haklısın havalarda nasıl ısındı bir anda sanki Nisan değil Hazirandayız gibi oluverdi. Ne yapalım son gücümüzle devamke 😂
Bu mesajı yazdıktan sonra dolu yağdı buraya :KK70:
Yüce Rabbım ders çalışalım diye havayı bozuyo daha ne olsun 😂

Evet öyle oldu canım ya çocuğun huysuzluğu ve bu hepsi üst üste denk geldi 😣. Mesajları bile okuyamıyorum ama merak ediyorum hep aklımdasınız. İnşallah iyi olunca hep okurum hemde sizlere katılırım, detaylıca neler yaptık, yapacağız paylaşımlarız 😘🤗
İnşallah sağlıcakla aramıza dön canim

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik canim benim 3-4 gune kadar bitiyor bu programım. 20 günlük seri denemeye baslayacagim. Son eksiklerimi görüp, son konuları onlara yoğunlaşarak çalışayım diye.

Var mısın sende :KK66:
Safranim olmasına varım da. Benim daha bitmedi soru bankaları.. hoş hepsini bitirmeye kalksam sinav gelir daha Cook var da.. Ben de 1 hafta sonra başlıyım. Bu hafta da 2-3 deneme çözerek eşlik ederim sana.

Safransari Safransari canım ya benim elimde aşırı soru bankası var. Daha elimdekileri bitirince 5li kaynak fotokopileri kalıyor. Gerçi bastirsam onları da bitiririm sanırım 🤔

Bu 5li kaynağı kenara koyup tarih ve mat katakutulari bi tur daha mı çözsem ya?bir de coğrafya ve vatandaşlığın karakutusunu?
Sınav yaklaştıkça panik hali oluşmaya başladı. Tecrübelerinden yola çıkarak bi yol göster 😑
Branş denemesi sanırım fazla çözemicem zaten..

Bu kampta elimdeki matematikler bitecek. Sadece 1 brans denemesi kalacak. Ondan da yargı kelebek serisi problemler soru bankasını alasım var.

Ayy bilmiyorum hem hepsini alasım hem hepsini birakasim var:KK43:

Safranim olmasına varım da. Benim daha bitmedi soru bankaları.. hoş hepsini bitirmeye kalksam sinav gelir daha Cook var da.. Ben de 1 hafta sonra başlıyım. Bu hafta da 2-3 deneme çözerek eşlik ederim sana.
Canim ben deneme + soru bankası şeklinde ilerleyecegim. Sadece deneme az olur zaten.

Sen soru bankalarını bitirmeye odaklan bence. Yoksa aklının bir köşesinde onlar kalacak.
Eki Görüntüle 3045964
Kızlar bence bu sorunun cevabı yanlış.. siz de bi bakın ben bir şey kacirmisimdir belki diye sorayım dedim.
Cevap D olmali

Safransari Safransari canım ya benim elimde aşırı soru bankası var. Daha elimdekileri bitirince 5li kaynak fotokopileri kalıyor. Gerçi bastirsam onları da bitiririm sanırım 🤔

Bu 5li kaynağı kenara koyup tarih ve mat katakutulari bi tur daha mı çözsem ya?bir de coğrafya ve vatandaşlığın karakutusunu?
Sınav yaklaştıkça panik hali oluşmaya başladı. Tecrübelerinden yola çıkarak bi yol göster 😑
Branş denemesi sanırım fazla çözemicem zaten..

Bu kampta elimdeki matematikler bitecek. Sadece 1 brans denemesi kalacak. Ondan da yargı kelebek serisi problemler soru bankasını alasım var.

Ayy bilmiyorum hem hepsini alasım hem hepsini birakasim var:KK43:
Canim seri denemelere Haziran ayında başlasan bile olur. Sen elindeki kitaplari bitirmeye odaklan.

Genel kültür dersleri daha kızlı çözülüyor, sıkı bir planla o 15 kitabı bir ayda bitirirsin bence.

Hani geçen aylarda Enes hocanın yaptığı bir kamp vardı, günde 500-1000 arası soru cozuluyordu. Bu kamp programindan yap, 5li karma serinin coğrafya tarih anayasasını bitir 1 ayda. Bu genel kültür netlerini de şaha kaldırır.

Bu bir aya güne 2 test Türkçe, 2 test matematikte ekle, bunlardan da kopmamis olursun. Hatta matematik kitabi elinde yoksa yargının o problem kitabından al. Geçen semra dilekçi paylaşmıştı, kitapta 25 problem testi var. Her gün bir test çözerek bile 1 ayda biter kitap.

Bu karma kitaplarda
Anayasa 3000 soru var, günde 500 le 6 günde biter
coğrafya 3400 soru var, günde 500 le 7 günde biter
Tarih 6000 soru var, günde 500 le 12 günde biter.

Yani 25-30 günde biter bu kitaplar.

Bu programa yarın baslasan mayis 15 te biter. Sonrasında 75 gunde de 75-100 arası deneme çözersin sınava kadar.

E değil mi 1946 da gecildi..Pardon değildir diye algıladım 😁 B derdim

Canim ben deneme + soru bankası şeklinde ilerleyecegim. Sadece deneme az olur zaten.

Sen soru bankalarını bitirmeye odaklan bence. Yoksa aklının bir köşesinde onlar kalacak.

Cevap D olmali
Kızlar cevap D.
Ama sanayi planı ataturk döneminde kalkınma planı ataturkten sonra değil mi ya? Değildir dese neyse dicem de nasıl oluyo🤔
Canim seri denemelere Haziran ayında başlasan bile olur. Sen elindeki kitaplari bitirmeye odaklan.

Genel kültür dersleri daha kızlı çözülüyor, sıkı bir planla o 15 kitabı bir ayda bitirirsin bence.

Hani geçen aylarda Enes hocanın yaptığı bir kamp vardı, günde 500-1000 arası soru cozuluyordu. Bu kamp programindan yap, 5li karma serinin coğrafya tarih anayasasını bitir 1 ayda. Bu genel kültür netlerini de şaha kaldırır.

Bu bir aya güne 2 test Türkçe, 2 test matematikte ekle, bunlardan da kopmamis olursun. Hatta matematik kitabi elinde yoksa yargının o problem kitabından al. Geçen semra dilekçi paylaşmıştı, kitapta 25 problem testi var. Her gün bir test çözerek bile 1 ayda biter kitap.

Bu karma kitaplarda
Anayasa 3000 soru var, günde 500 le 6 günde biter
coğrafya 3400 soru var, günde 500 le 7 günde biter
Tarih 6000 soru var, günde 500 le 12 günde biter.

Yani 25-30 günde biter bu kitaplar.

Bu programa yarın baslasan mayis 15 te biter. Sonrasında 75 gunde de 75-100 arası deneme çözersin sınava kadar.
Ayy çok güzel tavsiyeler vermişsin yine😍
Kafamda netleşti bir şeyler gerçekten şu an.. Ben öyle yapıyım doğru söylüyorsun. İnsanın gözünde büyüyor ama bitebilcek şeyler aslında. Karmalar tamamen boş değil zaten bi kısmını çözmustum.

Coğrafyayla vatandasligin karakutusunu da duruma göre son 2 ay kala çözerim tekrar deneme seklinde giderken..

Evet canım problemler kitabını zaten semra dilekcinin kampında gördüm çok hoşuma gitti.bol pratik yapmak için ideal. Bir de kolaydan zora gidiyormuş.

Ayy bu sefer 2020deki hatayı yapmıcam kitapları temizlicem diyodum son aylar gelince yine panik oldum😑
Senin söylediğin program şunu gösteriyor artık ciddi ciddi derse daha çok vakit ayırmak gerek..
Çok teşekkür ederim canım inşallah hayirlisiyla atanirsin aminn :dua:en güzel dua şu an bu galiba :halay:
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik canim datanin denemesini sen mi cozuyordun ? Nasıldı deneme ?
Canım ben ondan fazla değil 3 4 tane 2018 tg cozmustum.. fazla fark yoktur zaten de.. Yani basit gelmişti sanki yanlış hatırlamıyorsam bayağı oldu cozeli çünkü.. bir de 2 tane sözel mantık sorusu vardı mesela denemesinin birinde saçma gelmişti. Ama tabi deneme denemedir🤗
Sen çözdün mü ne düşünüyorsun?

Eklentiler

• 20220412_100137.jpg
    20220412_100137.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 34
X