Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Haklısın canım.
Ama herkes için geçerli, kimsenin çalışması aynı tempo motivasyonla devam etmiyor, çalışmalarda kesintiler mutlaka oluyor.

Haftaya da benim kızın okulu tatil, o evdeyken verimli çalışamıyorum, istekleri soruları bitmiyor.
Elimizden geleni yapalım da ❤
Haha hele minnoş😂

Kızlar ben hala çalışamadım tüm gün temizlik yaptım, evi toparladım. Şimdi oturcam masaya artık uyuyana kadar çalışırım. Kopmak istemiyorum derslerden😔 yüzyıllardır calismiyo gibi hissediyorum şu an🤦🏼‍♀️
Uzun süre aralıksız çalışınca öyle oluyor 😊
Yarınki menü ne misafirlere 😉

Uzun süre aralıksız çalışınca öyle oluyor 😊
Yarınki menü ne misafirlere 😉
Mercimek çorbası
Fırında sebzeli sulu köfte
Pirinç pilavı
Ortaya Yaprak sarma, içli köfte, yoğurtlu köz patlıcan, salata
Tatlı güllaç

Çayın yanina; haşhaşlı poğaça, yalancı su böreği, çikolatalı pasta. Böyle😀

Mercimek çorbası
Pirinç pilavı
Tatlı güllaç

🤤🤤🤤
Menü harikaaa
Çayın yanına yapmadan da olurdu canim, yapman çok iyi olur o ayrı 😊 misafirlerin yarın sahir yapmasınlar artık bu kadar şey yetip 😊

Mercimek çorbası
Pirinç pilavı
Tatlı güllaç

Hem zeki hem hamarat😍🍒😘

Ben zaten normalde de sesli okuma seklinde tekrar yaptığım için zaman almadı canım açıp yanıma koydum. Ama tabiki tekrarlarını daha hızlı yapan zamanı olmayan bi insan için zaman alır.

İnşallah inşallah🤲
ne güzel yapmışsın zamanında.:rapci:

Mercimek çorbası
Pirinç pilavı
Tatlı güllaç

ellerine sağlık. mis gibi menü. neler neler var öyle çayın yanına. ne ara yaptın bunları. :KK19:

ellerine sağlık. mis gibi menü. neler neler var öyle çayın yanına. ne ara yaptın bunları. :KK19:
Poğaça börek falan önceden yapıp buzluğa atmıştım canım. Ani misafir falan gelince iyi oluyo😬 afiyet olsun demek isterdim siz de yiyebilseydiniz🥰😘
Günaydın
Bugün 3.5 ta uyudum 6 da kızım ateşlendi kalktım. Nasıl ders calisacam, bugün nasıl geçecek bilmiyorm 🥱
Çok geçmiş olsun:KK43:

Screenshot_20220408-123550_Instagram.jpg
Kizlar:KK70: bizim kamp hocası değil mi bu hoca🤣 matematikten fenalık geçirenlere kolonya tutuyorsa demek🤣

X