Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim bende gece çalışmayı sevdim. Gündüz sürekli bölünüyor kızı okula bırak al, sabah kahvaltı okul hazırlığı vs derken.

İlk defa dün 6 buçuk saat çalıştım.
Regl olsam da bu düzene devam edeyim bu ay diyorum.
Nasıl verim aldığın önemli canim. Öyleyse devam etmen mantıklı tabi😊

Kızlar matematik için kamp videoları izleyenleriniz kimdi? Safransari Safransari canim sen de iziyodun şu an sanki?
Rehber matematkten mi izliyorsunuz?

Şu aşamada aslında bana da çok mantıklı geldi. Ve neden kampın en başında programıma koymadığımi anlamadim😂 günlük rutin 20 30 problem çözüp üstüne 1 2 video harika olurdu. Bi denicem. Nasıl olsa şu an deneme yapmıyorum zamanım kalıyor gün içinde.

Kızlar matematik için kamp videoları izleyenleriniz kimdi? Safransari Safransari canim sen de iziyodun şu an sanki?

Şu aşamada aslında bana da çok mantıklı geldi. Ve neden kampın en başında programıma koymadığımi anlamadim😂 günlük rutin 20 30 problem çözüp üstüne 1 2 video harika olurdu. Bi denicem. Nasıl olsa şu an deneme yapmıyorum zamanım kalıyor gün içinde.
Denemeye ne zaman baslayacaksin canim.
Ben de baslamadim henüz.
Branş denemesi cözüyorum sadece.

Yapamıyorum diye ona çok zaman ayırmam lazım bir de eğitim ve alan da var daha o yüzden çalışmıyorum. Sadece gky hazırlansam uğraşırdım
Matematigi ben de biraktim, şu sürecte zaman alan hicbir seye yönelmemek en mantiklisi diye dusunuyorum..
Bu zamani alan derslerine vermek daha faydali olur.

Canim rehber matematik 49 günde tyt kampı. Ben çok memnun kaldım. Kitaba 70 lira verince için acımıştı ama değdi 😊

Canim sen mühendissin matematik netlerin kötü değildir diye tahmin ediyorum. Kaç net civarı şu an netlerin ?

Denemeye ne zaman baslayacaksin canim.
Ben de baslamadim henüz.
Branş denemesi cözüyorum sadece.
Yok canım ben denemeleri çalışmaya basladigimdan beri çözüyorum. Yani en başında başladım. Sadece son aylarda sıklastirmistim. Ağır geldi bu sefer de tekrarlarımı falan aksatmaya basladim. Onu kastettim yani😊
Ama 2 3 hafta sonra bi seri deneme kampı yaparız 20 gün üst üste gibi..

Bende branş denemesi her dersten birer yayın var sanırım fazla yok genel denemelere yüklenince onlara zaman kalmadi🙈
Canim rehber matematik 49 günde tyt kampı. Ben çok memnun kaldım. Kitaba 70 lira verince için acımıştı ama değdi 😊

Canim sen mühendissin matematik netlerin kötü değildir diye tahmin ediyorum. Kaç net civarı şu an netlerin ?
Ya Canim çok iyi değil açıkçası. Değişiyor denemeye göre bazen fazla dikkatsizlik yapıyorum işlem hatası o bu.. Son denemelerde 16-18 arası gidip geliyodu. Bi tık kolay denemelerde 20 civarı oluyo. Ama onlar da ösym tipi değil ki.. hedefim cikabildigim kadar çıkmak matematikte. 25 civarı hatta üstü..
Ben de başlıyım iyi gelecek. Anneme gitcem yarın iftara ama artık arada derede çalışmaya çalışcam

Yok canım ben denemeleri çalışmaya basladigimdan beri çözüyorum. Yani en başında başladım. Sadece son aylarda sıklastirmistim. Ağır geldi bu sefer de tekrarlarımı falan aksatmaya basladim. Onu kastettim yani😊

Bende branş denemesi her dersten birer yayın var sanırım fazla yok genel denemelere yüklenince onlara zaman kalmadi🙈

Ya Canim çok iyi değil açıkçası. Değişiyor denemeye göre bazen fazla dikkatsizlik yapıyorum işlem hatası o bu.. Son denemelerde 16-18 arası gidip geliyodu. Bi tık kolay denemelerde 20 civarı oluyo. Ama onlar da ösym tipi değil ki.. hedefim cikabildigim kadar çıkmak matematikte. 25 civarı hatta üstü..
Ben de başlıyım iyi gelecek. Anneme gitcem yarın iftara ama artık arada derede çalışmaya çalışcam
Bende ders denemeleri cok fazla onlari cözuyorum. Genel denemeleri arada bir çözuyordum. Mayista gunlük cozmeye baslarim diye dusundum.

Ailenin olduğu şehirde misin ? Ne güzel.

Ben bu sene geometri çalışmamaya karar verdim, çünkü matematik hedefim sınavda 20 üzeri, yapabildiğim bunlara odaklanayim bari dedim.

Bu arada bu son matematik kitabi olsun demiştim ama bir kitap daha mı bitirsem acaba diyorum. Hatta son güne kadar denemelerde birlikte matematik ve paragraf kitabı çözmeyi birakmasam mi diyorum. Matematik sınavda 18 isaretleyebilmistim son sınavda, Türkçe'den de 13 yanlışım vardı ondan bu iki ders beni korkutuyor. Gerçi tarihten de 10 yanlışım vardı 🤦🏻‍♀️ bunu da bırakmamam gerek son güne kadar, eeee ne kaldı geriye 🥺

Önereceğin matematik kitabi var mı canim, kamp bitmeden sipariş vericem, 10 güne kadar ancak geliyor kargolar.

Canim ben senol hoca ve gerçel matematiğe baktim. Ama safranın dedigi rehber matematikte bi cezbetmedi değil 🤔

Ben bu sene geometri çalışmamaya karar verdim, çünkü matematik hedefim sınavda 20 üzeri, yapabildiğim bunlara odaklanayim bari dedim.

Bu arada bu son matematik kitabi olsun demiştim ama bir kitap daha mı bitirsem acaba diyorum. Hatta son güne kadar denemelerde birlikte matematik ve paragraf kitabı çözmeyi birakmasam mi diyorum. Matematik sınavda 18 isaretleyebilmistim son sınavda, Türkçe'den de 13 yanlışım vardı ondan bu iki ders beni korkutuyor. Gerçi tarihten de 10 yanlışım vardı 🤦🏻‍♀️ bunu da bırakmamam gerek son güne kadar, eeee ne kaldı geriye 🥺

Önereceğin matematik kitabi var mı canim, kamp bitmeden sipariş vericem, 10 güne kadar ancak geliyor kargolar.
Vay arkadas sen nasıl bir dehasin :KK57:

Canim bilindik yayınlar var. Benim hocam, pegem.. Bu arada datadan memnun kaldin mi sen ya benim sanki içime sinmedi o bitirdim ama zaman kaybı gibi:KK43:

Tavsiye olarak valla en güzeli yine çıkmış sorular olmaz mi son 10 yil tüm sınavlarda çıkmışlar falan?
karakutu demiyorum o fazla geriye gidiyo malum😀 aklıma gelirse söylerim ama yine.

Senin varmi aklında?

Ailemle aynı şehirdeyim ama çok aramızda 1 1.5 saat var sürekli gitmiyorum canım. Ya zaten şu kpss yüzünden onun bile tadını çıkaramıyorum ki ders çalışıyım diye gitmiyorum fazla
Canim ben senol hoca ve gerçel matematiğe baktim. Ama safranın dedigi rehber matematikte bi cezbetmedi değil 🤔
Canim rehber matematikten ben önceden birkaç soru cozum videosu izlemiştim güzel anlatıyor bence izle dene bi. Enerjin tutarsa devam edersin🤗 ben de başlıcam kendi kendime çok sıkılmaya başladım sürekli aynı yerlerde yanlış yapıyorum çünkü. Beraber başlayalım 😚

Canım bu haftaki tarih konularını bugün bitirdim. Gelecek haftaki konulardan devam ederim ben birikmesin🙈 Mavigrill Mavigrill
Nasıl bitirdin kız o kadar şeyi bittiyse devam et zaten konularına ya da bitirdiklerinle ilgili bolca soru çöz tam otursun 😊

X