Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kızlaar tarih tekrarları yapmaya başladım. Yalnız o kadar detay şeyler var ki kafayı yiyeceğim. Birsürü şey öğrendim bir de üstüne sayfa sayfa türk-islam mimari eserleri çıktı birsürü cami külliye isimleri ve kimlere ait olduğuna dair. Kızlar bunları nasıl ezberliyorsunuz var mıdır bunun bir kodu bir şeyi :cry:

bunun gibi değişik videoları araştır. çok farklı videolar bulursun

Dün hamiş olduğumu öğrendim ders yarım kaldı bugünde tahlilleri yapıyorum yarın devam 😁 sen naptın 😊
Yaaaaaa seni yirim ben,oy çen hamiş misin 😍😍 oyy kuzum benim yaaa çok sevindim 💜 bebiş uğurlu gelsin ınş canım benim 🤲💜 çok mutlu oldum 😍 bende daha başlamadım bugün 🙈

Canım süpersin ya ,bende uyandığımdan beri boş boş oyalaniyorum başlayamadım 🙈
Sahurdan sonra uyumuyorum canim.
5 te basliyorum calismaya gece 12 ye kadar araliklarla suruyor.
Eşim göreve gidiyor ben de tek basima takiliyorum derslere böyle işte 3 gundur yok, yarin gece gelir buyuk ihtimalle 😊

Sahurdan sonra uyumuyorum canim.
5 te basliyorum calismaya gece 12 ye kadar araliklarla suruyor.
Eşim göreve gidiyor ben de tek basima takiliyorum derslere böyle işte 3 gundur yok, yarin gece gelir buyuk ihtimalle 😊
Uykusuzluğa dayanamiyorum canım daha yeni düzene alışamadım da ben🙈 yalnız olunca yapacak en iyi şey ders çalışmak 💪

Uykusuzluğa dayanamiyorum canım daha yeni düzene alışamadım da ben🙈 yalnız olunca yapacak en iyi şey ders çalışmak 💪
Zamanla düzene girer canim.
Ramazandan önce 6,5 da basliyordum ona alismistim, simdi de 5 te basliyorum buna da alisirim 😊
Sozel mantikla basliyorum ilk derse zamanin nasil gectigini anlamiyorum hiç 😬
Ben de hafiften uykusuzluk hissediyorum su an, 4 saat uyudum o da parca parça filtre kahvenin etkileri galiba 😅 belki biraz uyurum kafam dersi almazsa

Zamanla düzene girer canim.
Ramazandan önce 6,5 da basliyordum ona alismistim, simdi de 5 te basliyorum buna da alisirim 😊
Sozel mantikla basliyorum ilk derse zamanin nasil gectigini anlamiyorum hiç 😬
Ben de hafiften uykusuzluk hissediyorum su an, 4 saat uyudum o da parca parça filtre kahvenin etkileri galiba 😅 belki biraz uyurum kafam dersi almazsa
Arada uyumak iyi geliyor canim yoksa okudugun masal gibi geliyo

Kızlaar tarih tekrarları yapmaya başladım. Yalnız o kadar detay şeyler var ki kafayı yiyeceğim. Birsürü şey öğrendim bir de üstüne sayfa sayfa türk-islam mimari eserleri çıktı birsürü cami külliye isimleri ve kimlere ait olduğuna dair. Kızlar bunları nasıl ezberliyorsunuz var mıdır bunun bir kodu bir şeyi :cry:
Var kuzum Osmanlı'nın başkentlerini bil, aynı şekilde türk İslam Devletlerininde bil soru gelirse hangi devlete ait olduğunu ordan bulursun oturup ezberleme 😁

X