Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yaaaaaa seni yirim ben,oy çen hamiş misin 😍😍 oyy kuzum benim yaaa çok sevindim 💜 bebiş uğurlu gelsin ınş canım benim 🤲💜 çok mutlu oldum 😍 bende daha başlamadım bugün 🙈
Olsun yarın birlikte başlarız programa 1 gün ekleriz 😊 Anasının karnında kpss ye çalışıyor bebem nasıl bı makus talih bu 🤣

Dün başladık canım , daha çok yeni. Matematik niye calismiyorsun, ben yapamıyorum ama uğraşıyorum canım 🙈
Yapamıyorum diye ona çok zaman ayırmam lazım bir de eğitim ve alan da var daha o yüzden çalışmıyorum. Sadece gky hazırlansam uğraşırdım

Kızlaar tarih tekrarları yapmaya başladım. Yalnız o kadar detay şeyler var ki kafayı yiyeceğim. Birsürü şey öğrendim bir de üstüne sayfa sayfa türk-islam mimari eserleri çıktı birsürü cami külliye isimleri ve kimlere ait olduğuna dair. Kızlar bunları nasıl ezberliyorsunuz var mıdır bunun bir kodu bir şeyi :cry:
Yani soru çözerek..hala bende de tam oturmuş değil hepsi de.. şifreleme de akılda kalıcı olur. Bir de onlara sınava 1 gün kala tekrar bakcam ben cunku ezber ister istemez unutuluyo😑 en güzeli şifrelemek.
Kampçılar nasil gidiyor😍
Şükür canım düşe kalka 🤣 senin?
Dün hamiş olduğumu öğrendim ders yarım kaldı bugünde tahlilleri yapıyorum yarın devam 😁 sen naptın 😊
AA hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canim🥰
Uykusuzluğa dayanamiyorum canım daha yeni düzene alışamadım da ben🙈 yalnız olunca yapacak en iyi şey ders çalışmak 💪
Ayy ben de tam sahurdan sonra uyumamaya alıştım bu sefer de regl oldum 😂 şu kpss ramazani bile layıkıyla yasatmiyo insana valla😀
Tam zamanında geldi bebe, çekirdekten yetişiyor 🤤🤭😍
Haha bence de anca yetişir şimdiden temel atsın :KK70:

Yani soru çözerek..hala bende de tam oturmuş değil hepsi de.. şifreleme de akılda kalıcı olur. Bir de onlara sınava 1 gün kala tekrar bakcam ben cunku ezber ister istemez unutuluyo😑 en güzeli şifrelemek.

Ayy ben de tam sahurdan sonra uyumamaya alıştım bu sefer de regl oldum 😂 şu kpss ramazani bile layıkıyla yasatmiyo insana valla😀

Benimde bugün çok boş be kuzu😖

Bak yavrucum anne demeden kpss diyeceksin🤭

Bende sahura kadar çalışmaya alıştım ama regl olunca düzen bozulacak aynen

Tarihte o kadar çok ezberlenecek şey var ki artık şifreler bile birbirine karışıyor canım 😬

Neyse umarım halledilir bir şekilde tekrar yapa yapa, aynen sınava bir gün kala bile tarihe göz atıcam asla güvenmiyorum 😅

Tarihte o kadar çok ezberlenecek şey var ki artık şifreler bile birbirine karışıyor canım 😬

Neyse umarım halledilir bir şekilde tekrar yapa yapa, aynen sınava bir gün kala bile tarihe göz atıcam asla güvenmiyorum 😅
Evet tarihte döngüye girmek lazım sürekli tekrar+soru başka yolu yok😬

Ama bugün daha iyi çalıştım biliyo musun. Dün pek iyi degildi ondan mı yoksa karnım tok diye mi bilmiyorum da😬 ne yapalım idare etcez 1 ay kopmadan inşallah❤
Canim bende gece çalışmayı sevdim. Gündüz sürekli bölünüyor kızı okula bırak al, sabah kahvaltı okul hazırlığı vs derken.

İlk defa dün 6 buçuk saat çalıştım.
Regl olsam da bu düzene devam edeyim bu ay diyorum.

X