Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Evet yapan yapıyor sonra matematikten 5 net yapıp atanıyor darısı başımıza 😁
Amiiinnn canım, ins bizde bes net yaptik atandık deriz😂

Çıkmış tarih sorularına bakiyorum aslında zor değil ama sınav anında o soruları biz normal okuyup normal anlayamiyoruz ki ondan hep bu yanlışlar 🤷‍♀️🤔

Çıkmış tarih sorularına bakiyorum aslında zor değil ama sınav anında o soruları biz normal okuyup normal anlayamiyoruz ki ondan hep bu yanlışlar 🤷‍♀️🤔
Aynen yorum katıyoruz bide yapmamamiz lazim

Canim bilindik yayınlar var. Benim hocam, pegem.. Bu arada datadan memnun kaldin mi sen ya benim sanki içime sinmedi o bitirdim ama zaman kaybı gibi:KK43:

Tavsiye olarak valla en güzeli yine çıkmış sorular olmaz mi son 10 yil tüm sınavlarda çıkmışlar falan?
karakutu demiyorum o fazla geriye gidiyo malum😀 aklıma gelirse söylerim ama yine.

Senin varmi aklında?

Ailemle aynı şehirdeyim ama çok aramızda 1 1.5 saat var sürekli gitmiyorum canım. Ya zaten şu kpss yüzünden onun bile tadını çıkaramıyorum ki ders çalışıyım diye gitmiyorum fazla

Canim rehber matematikten ben önceden birkaç soru cozum videosu izlemiştim güzel anlatıyor bence izle dene bi. Enerjin tutarsa devam edersin🤗 ben de başlıcam kendi kendime çok sıkılmaya başladım sürekli aynı yerlerde yanlış yapıyorum çünkü. Beraber başlayalım 😚
Canim ben ilk çalışmaya başladığımda Yediiklim data yargı aldım. Ama ucuzlardan atmıştım sepete, komisyon yazarli olanı, bana sınav tarzı gelmedi hiç, çözmek için çözdüm.

Ben son 7 yıl ALES DGS ve karakutu çözdüm ya, başka çıkmış ne çözebilirim ki.

Önümüzdeki günlerde deneme kampı yapacağım ya, ozaman da son 5 yılın çıkmış sorularını da cozeyim diyorum.

Matematik kitabi dün arastirsim, 345 tyt matematik, apotemi problem, problemiks bunlardan birini mi alsam diyorum.

Kaç tane matematik kitabı bitirdin, bir tane daha almayı düşünüyorsun ya canım o yüzden deha dedim. Ben ikinci kitap ne zaman bitecek acaba diye düşünüyorum 🙈
Canim ben geçen sınavda da bu kadar çözdüm, ama düşük puan aldim 😔 kafam kalın sanırım. Daha fazlasını istiyor.

Sınav anında kesinlikle aşırı zormuş gibi geliyor insana.. 2020 kpss de soruları çözerken dehşete kapilisimi asla unutamıyorum 😑 tamam zordu hala aynı fikirdeyim.. ters köşe oldu biraz. Ama o kadar da değildi yapabilirmisim yani evde çözünce bambaşka gördüm soruları..
Canim ben ilk çalışmaya başladığımda Yediiklim data yargı aldım. Ama ucuzlardan atmıştım sepete, komisyon yazarli olanı, bana sınav tarzı gelmedi hiç, çözmek için çözdüm.

Ben son 7 yıl ALES DGS ve karakutu çözdüm ya, başka çıkmış ne çözebilirim ki.

Önümüzdeki günlerde deneme kampı yapacağım ya, ozaman da son 5 yılın çıkmış sorularını da cozeyim diyorum.

Matematik kitabi dün arastirsim, 345 tyt matematik, apotemi problem, problemiks bunlardan birini mi alsam diyorum.
Apotemiyi çok duydum canım o olabilir bak iyi diyolardi. Problemiksi de duymustum👍

Yok kızlar toparlanamıyorum ben yok yani tam kendime geldim diyorum çocuk gene huysuzlanıyor. Zaten ne zaman bir sınava girecek olayım, özel görüşmem vs olacağı zaman veya böyle oruç mu tutacağım tamam işte benim velet bu günler için özel eziyetler hazırlar bana resmen. Orucun ilk 2 günü uykusuzdum zaten ama 3. gün yok anne daha yıkılmadın ayaktasın diyerek bir çıldırdı 3 saatlik uykuyla 17 saat oruç tuttum. En son baş ağrısı, mide yanması yerlerde süründüm 2 gündür oruçda tutamıyorum yani ders çalışmak bir yana dursun ayakta duramıyorum. Moral, motivasyon sıfırım, çok yorgunum ve bir yandan mahkeme işleri var.
Tekrar toparlanınca yazacağım galiba kızlar şu an aşırı yorgunum, sizlere kolaylıklar diliyorum hepinizi öpüyorum

Yok kızlar toparlanamıyorum ben yok yani tam kendime geldim diyorum çocuk gene huysuzlanıyor. Zaten ne zaman bir sınava girecek olayım, özel görüşmem vs olacağı zaman veya böyle oruç mu tutacağım tamam işte benim velet bu günler için özel eziyetler hazırlar bana resmen. Orucun ilk 2 günü uykusuzdum zaten ama 3. gün yok anne daha yıkılmadın ayaktasın diyerek bir çıldırdı 3 saatlik uykuyla 17 saat oruç tuttum. En son baş ağrısı, mide yanması yerlerde süründüm 2 gündür oruçda tutamıyorum yani ders çalışmak bir yana dursun ayakta duramıyorum. Moral, motivasyon sıfırım, çok yorgunum ve bir yandan mahkeme işleri var.
Tekrar toparlanınca yazacağım galiba kızlar şu an aşırı yorgunum, sizlere kolaylıklar diliyorum hepinizi öpüyorum
Canimm 😔😔
Zor bir süreçte son, hem de bebek küçük, tam anneyle yapışık yaşadığı dönemler, Allah kolaylık versin. Psikolojini sağlam tut sen, sınav her sene var nasıl olsa.

Canım benim rabbim selamete çıkarsın, yardımcın olsun inş 🤲💜😘

Allah kolaylık versin inşallah.
şu an ders çalışmak çok zor senin için canım.
tahmin edebiliyorum.
kpss çalışırken küçük 1 yaşındaydı. büyük 5 yaşındaydı benim de.

Bir önerim olacak, belki faydası olur sana
mecburen dışarıda da bir süre geçiriliyordu. çocuklar sıkılıyordu. çocukları parka götürdüğümde, ya da
büyük olanı anasınıfına götür getir yapardım. dönüşte market işleri bendeydi küçük oğlumu da bırakacak yer yok. 1 yaşında zaten.

o zamanlar için telefonuma o zaman iyi bir hocanın tarih derslerinin videosunu (sanıyorum 13 videoydu) bir arkadaş yardımıyla mp3 ce çevirip ses kaydına dönüştürmüştük. telefonuma indirmiştik. hakan dede değildi yalnız. onun ders videolarını da izlemiştim . hepsini. o ayrı.
dokunmatik telefonlar yoktu o zaman sanıyorum, en azından yaygın değildir. 9 yıl önce.
çocuklar parkta oynarken. market dolanırken . gece uykuya dalıncaya kadar . (masa başına derse oturamadığım zamanlarda ) kulağıma olurdu. uzun ders videolarıydı.
uykuya dalarken bile kullanırdım. uyurken bile depolar diyerek.

mutlaka farklı hocalardan tarih derslerini dinlemeni de tavsiye ederim
birinin değinmediği ayrıntıyı diğeri değiniyor. o kadar çok video dinlemiş ve izlemiştim ki .sınava az zaman kala bile ilk kez duyduğum bilgiler illa ki olmuştu.

coğrafya . anayasa . bunları da aynı şekilde mp3 e çeviirip her yerde dinleyebilirsin.

yala yut olunuyor sonra. bilmediğin bilgi kalmasın amaç. ne varsa alsın beyin. beyin aç diye düşün. bunu doyurmak lazım.
sonuçta 4 ay kasacağım diyip yapmalı. psikoloji de biraz alt üst oluyor. çocuktan ders çalışma durumun sürekli engelleniyor. bir amacın var ama ona ulaşmak isterken önüne engelin var. çocuksuz kpss adayları gibi olmuyorsun. rakipler güçlü. sonrası kendine bir ödül koyarsın. geçirdiğin yoğun ders günleri için . Allah emekleri karşılıksız birakmasın inşallah.

Canım Rabbım kolaylık versin çocuğum yok ama yegenlerimden biliyorum işte böyle insanı bezdiren bi dönemleri oluyo. Ama geçecek inşallah sabır😔 dersleri düşünme şimdilik herkese her şeye yetişemezsin sen de insansın.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik anneciginin yemeklerinden sonra gelemedin 😊
Sorma canım valla fazla kaçırdık 🤭
Dün gitmeden önce 1.5 saat paragraf ve problem çözdüm başka da çalışamadım 😑
İşin kötüsü yarin aksam iftara misafirim var. Bugün temizlik yemek hazırlığı falan yaparım yarın da..
2 güne bölüp dersi de araya sıkıştırmayı düşünüyorum.. Artık temizlemem gereken soru bankalarından notlarıma bakarak soru çözerim. Konu tekrari yapmam onu yaparsam çalışmam yarım kalabilir zamanım az olcak temizlikten falan.

Şu kpss dönemlerinde 2 şeyi sevmiyorum
1-Misafirlige gitmek
2-Misafir ağırlamak :KK70:

Allah kolaylık versin inşallah.
şu an ders çalışmak çok zor senin için canım.
tahmin edebiliyorum.
kpss çalışırken küçük 1 yaşındaydı. büyük 5 yaşındaydı benim de.

Bir önerim olacak, belki faydası olur sana
mecburen dışarıda da bir süre geçiriliyordu. çocuklar sıkılıyordu. çocukları parka götürdüğümde, ya da
büyük olanı anasınıfına götür getir yapardım. dönüşte market işleri bendeydi küçük oğlumu da bırakacak yer yok. 1 yaşında zaten.

o zamanlar için telefonuma o zaman iyi bir hocanın tarih derslerinin videosunu (sanıyorum 13 videoydu) bir arkadaş yardımıyla mp3 ce çevirip ses kaydına dönüştürmüştük. telefonuma indirmiştik. hakan dede değildi yalnız. onun ders videolarını da izlemiştim . hepsini. o ayrı.
dokunmatik telefonlar yoktu o zaman sanıyorum, en azından yaygın değildir. 9 yıl önce.
çocuklar parkta oynarken. market dolanırken . gece uykuya dalıncaya kadar . (masa başına derse oturamadığım zamanlarda ) kulağıma olurdu. uzun ders videolarıydı.
uykuya dalarken bile kullanırdım. uyurken bile depolar diyerek.

mutlaka farklı hocalardan tarih derslerini dinlemeni de tavsiye ederim
birinin değinmediği ayrıntıyı diğeri değiniyor. o kadar çok video dinlemiş ve izlemiştim ki .sınava az zaman kala bile ilk kez duyduğum bilgiler illa ki olmuştu.

coğrafya . anayasa . bunları da aynı şekilde mp3 e çeviirip her yerde dinleyebilirsin.

yala yut olunuyor sonra. bilmediğin bilgi kalmasın amaç. ne varsa alsın beyin. beyin aç diye düşün. bunu doyurmak lazım.
sonuçta 4 ay kasacağım diyip yapmalı. psikoloji de biraz alt üst oluyor. çocuktan ders çalışma durumun sürekli engelleniyor. bir amacın var ama ona ulaşmak isterken önüne engelin var. çocuksuz kpss adayları gibi olmuyorsun. rakipler güçlü. sonrası kendine bir ödül koyarsın. geçirdiğin yoğun ders günleri için . Allah emekleri karşılıksız birakmasın inşallah.
Aa evet bu arada bu çok güzel bi tavsiye.. bunu 3 çocukla atanan bi kadın da söylemişti. Kendi sesinle ya da başka bi hocanın ders videosunu ev işi yaparken falan kulaklıkla dinlemek...

Ben de kendi sesimle vatandaşlık konularni kaydettim yemek yaparken falan dinliyorum arada bi. Sesim iğrenç ama zafere giden yolda her şey mübahtir :bicak::KK70:

Çok haklısın bu kpssde psikoloji çok çok önemli... sağlam durmak lazım da işte.. 😑insanın sinirleri yipraniyo

Aa evet bu arada bu çok güzel bi tavsiye.. bunu 3 çocukla atanan bi kadın da söylemişti. Kendi sesinle ya da başka bi hocanın ders videosunu ev işi yaparken falan kulaklıkla dinlemek...

Ben de kendi sesimle vatandaşlık konularni kaydettim yemek yaparken falan dinliyorum arada bi. Sesim iğrenç ama zafere giden yolda her şey mübahtir :bicak::KK70:

Çok haklısın bu kpssde psikoloji çok çok önemli... sağlam durmak lazım da işte.. 😑insanın sinirleri yipraniyo
kendi sesini kaydetmek zaman alabilir.

inşallah atanırsınız . burdan da kutlarız .:rapci:

kendi sesini kaydetmek zaman alabilir.

inşallah atanırsınız . burdan da kutlarız .:rapci:
Ben zaten normalde de sesli okuma seklinde tekrar yaptığım için zaman almadı canım açıp yanıma koydum. Ama tabiki tekrarlarını daha hızlı yapan zamanı olmayan bi insan için zaman alır.

İnşallah inşallah🤲

Canım Rabbım kolaylık versin çocuğum yok ama yegenlerimden biliyorum işte böyle insanı bezdiren bi dönemleri oluyo. Ama geçecek inşallah sabır😔 dersleri düşünme şimdilik herkese her şeye yetişemezsin sen de insansın.

Sorma canım valla fazla kaçırdık 🤭
Dün gitmeden önce 1.5 saat paragraf ve problem çözdüm başka da çalışamadım 😑
İşin kötüsü yarin aksam iftara misafirim var. Bugün temizlik yemek hazırlığı falan yaparım yarın da..
2 güne bölüp dersi de araya sıkıştırmayı düşünüyorum.. Artık temizlemem gereken soru bankalarından notlarıma bakarak soru çözerim. Konu tekrari yapmam onu yaparsam çalışmam yarım kalabilir zamanım az olcak temizlikten falan.

Şu kpss dönemlerinde 2 şeyi sevmiyorum
1-Misafirlige gitmek
2-Misafir ağırlamak :KK70:
Haklısın canım.
Ama herkes için geçerli, kimsenin çalışması aynı tempo motivasyonla devam etmiyor, çalışmalarda kesintiler mutlaka oluyor.

Haftaya da benim kızın okulu tatil, o evdeyken verimli çalışamıyorum, istekleri soruları bitmiyor.

X