Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ah be kuzum, ben permustasyon kombinasyon olasılık geometri bakmayı düşünmüyorum 😢 ben ilk konuları yapayım da gerisi kalsın. 🙈
Şey biliyomusun baktım olmuyor benimde es geçtiğim konular merak etme yalnız değilsin canım 😁. Hedeflediğimizi gerçekleştirmeye bakalım boşver gerçekten hayırlısı olsun sonuçta full çekme zorunluluğumuz yok

Ayy sahurdan sonra ben de bi deneme yaptım yapmaz olaydim 😂 Türkçeden hayatımda yapabilecegim en kötü neti yaptim.

Bu aralar zaten panik halindeyim programlarımı çok yoğun yapıyorum ona da bakıyım buna da bakıyım derken doğal olarak yetistiremiyorum..

Allahim şu emeklerimizi gör yarabbim seneye ramazanda bu zamanlar hepimiz puanlarimizi almis rahat rahat ramazanın tadını cikariyo olalım inşallah🤲
Amiiiiiiin amiiiiiin evet amiiin ❤️

Benim de bugün şükür basık agrimadi bugün.
Gündüz 2.5 saat çalıştım. Şimdi yeniden masaya oturdum. Bir saat çalışır kalkarım kızı banyo felan yaptıracam. Gece de 2 ye kadar felan çalışmayı planliyorum.

Kampın ilk haftası tamamlandı sayılır, nasıl geçti canim.
Kolay gelsin Allah zihin açıklığı versin canım 🤩
Ya safran bilmiyorum aslında bol soru çözdüm.. Ama her gün deneme yapmaya çalışmakla hata mı ediyorum anlamadım. Yoğun geliyor program bi oturtamadim.
Ama matematikte yarim kitabın biri temizlendi. Karakutuya geçtim. Tarihte de bitecek. Meçhule giden bi gemi gibiyim bu ara valla bir şeyler yapıyorum ama ne yaptığımı ben de bilmiyorum😂
Canım bende genel kültür fulle yakın yapmak istiyorum. Matematikten çok umudum yok,fazla çıkaramam. Nasıl fulleyebiliriz,ne tavsiye edersin.ben sürekli tekrar yapmaya çalışıyorum ama yinede tam olmadı tarih. Cografyamdan memnunum sadece o hep istedigim gibi geliyor.
Coğrafya için tavsiye alabilir miyim ya hatta tarih için de😢 coğrafya istediğim gibi gelmiyor ve neden gelmiyor anlamıyorum konuyu iyi kavramamaktan galiba.

Çok geçmiş olsun Tosunum ya aynı bizimde öyle oldu zor toparlandık sonra bozulan uyku düzenleri, yeme alışkanlıkları aldı başını gitti tabi yeni güncellenen huyları saymıyorum bile 🥴.
Bu tarih konusu al bendende o kadar ya buna bir çözüm bulamadım yani biliyorum çok soru çözülecek iyi hoş ama gıdım gıdım 1 ayda çözünce o bir ayın başını sonunda hatırlamıyorum 😂. Neyse ama genede bakıyoz be Tosunum hiç bakmamaktan iyidir diyorum 😁.
Sonra birde o deneme olayı bendede yok daha bu yüzden bu gidişle sınava girmeden bir gün önce bi tane yapıp sonucuna bile bakamadan gerçek sınava giricem diye korkmuyor değilim 😂😂. İşte en son bi eğitim denemesi yaptım sonucu gördün rezalet bildiğin beynim sıfırlamış gkgy ye bakarken 😂. Alan denemesi yapsam sen nasıl beni boşlarsın diyerek tokat gibi düşük bir net geleceğini biliyorum. Ay resmen sanki 3 tane sevgilim var gkgy, eğitim, alan 😂 birine bakmasam öteki ağlıyor 😂😂

Evet bu net hepimize gıcık 😂😂
Çok fazla ders var sıra diğerine gelene dek bir başkasını unutuyoruz😁 alan başlı başına ders zaten🥴 Rabbim kolaylık versin inşallah hepimize❤️

Coğrafya için tavsiye alabilir miyim ya hatta tarih için de😢 coğrafya istediğim gibi gelmiyor ve neden gelmiyor anlamıyorum konuyu iyi kavramamaktan galiba.
Aynen canim iyi kavramamaktan. Coğrafya aslında ilk konudan son konuya kadar birbiriyle bağlantılı. Bir sebzenin yetişmesini mesela coğrafi konum konusuna bağlayabilirsin. Engin hoca sayesinde temelim oluştu ve bu dersi sevdim canım. Çok komik ama iki netle başladım ben coğrafyaya. Sonra tekrarlar, haritalar, derken soru çözerek istediğim noktaya geldi. Söylemesi çok kolay biliyorum ama benim yaptığım bu kadar. Tarih için henüz istediğim yerde değilim. Ama onda da soru çözerek ilerletmeye çalışıyorum. Özellikle inkilapta da bağlantılı gitmek gerek sanırım. Kafamda bağlantı kurmaya çalışıyorum şuan. Zincir olusturursam kopmaz gibi geliyor. O tam olmadı bakalım kuzum 🤔 bende matematikte hepinize soruyorum, neden olmuyor diye ya aslında b8r yerde hepimiz aynı durumdayız canim🙈

Kolay gelsin Allah zihin açıklığı versin canım 🤩
Ya safran bilmiyorum aslında bol soru çözdüm.. Ama her gün deneme yapmaya çalışmakla hata mı ediyorum anlamadım. Yoğun geliyor program bi oturtamadim.
Ama matematikte yarim kitabın biri temizlendi. Karakutuya geçtim. Tarihte de bitecek. Meçhule giden bi gemi gibiyim bu ara valla bir şeyler yapıyorum ama ne yaptığımı ben de bilmiyorum😂

Canim sen bu programa deneme koymasaydin keşke
Zaten ramazandan sonra 3 ay kaliyor. Bu sürede seri denemelere geçilecek muhakkak. Şimdi elindeki kıtaplari bitirmeye odaklanmak daha doğru olurdu.

Coğrafya da tarihtende ben 20-25 günde bir kitap bitirerek, her konu öncesi de konu anlatımlı kitaptan tekrar ederek ilerledim. Yani 25 günde bir okudum notları kitabı. Benim bu sene taktiğim bu oldu.

Oo erkenci birileri var burada🤭 turkce branş denemesi çözüp mutlak değer videosu izleyeceğim 💪gecede tarih ilk konu sorusu çözeceğim canım. Sen naptin😍
Mutlak değer videosu izliyorum sonra tarihe gecicem akşamda Türkçe çözerim 1 saatte coğrafya bakmayı dusunuyorum 😁

Aynen canim iyi kavramamaktan. Coğrafya aslında ilk konudan son konuya kadar birbiriyle bağlantılı. Bir sebzenin yetişmesini mesela coğrafi konum konusuna bağlayabilirsin. Engin hoca sayesinde temelim oluştu ve bu dersi sevdim canım. Çok komik ama iki netle başladım ben coğrafyaya. Sonra tekrarlar, haritalar, derken soru çözerek istediğim noktaya geldi. Söylemesi çok kolay biliyorum ama benim yaptığım bu kadar. Tarih için henüz istediğim yerde değilim. Ama onda da soru çözerek ilerletmeye çalışıyorum. Özellikle inkilapta da bağlantılı gitmek gerek sanırım. Kafamda bağlantı kurmaya çalışıyorum şuan. Zincir olusturursam kopmaz gibi geliyor. O tam olmadı bakalım kuzum 🤔 bende matematikte hepinize soruyorum, neden olmuyor diye ya aslında b8r yerde hepimiz aynı durumdayız canim🙈
Evet canım herkesin eksik olduğu noktalar var tabi. İnşallah sınava kadar kapatırız. Ben de engin hocadan dinledim coğrafyayı ama🤦🏼‍♀️ dediklerini uygulucam teşekkür ederim pratik ve tekrar eksik her derste olduğu gibi demek ki😊
Canim sen bu programa deneme koymasaydin keşke
Zaten ramazandan sonra 3 ay kaliyor. Bu sürede seri denemelere geçilecek muhakkak. Şimdi elindeki kıtaplari bitirmeye odaklanmak daha doğru olurdu.

Coğrafya da tarihtende ben 20-25 günde bir kitap bitirerek, her konu öncesi de konu anlatımlı kitaptan tekrar ederek ilerledim. Yani 25 günde bir okudum notları kitabı. Benim bu sene taktiğim bu oldu.
Evet aslında 20 25 günde tarih, coğrafya tekrarı yapıp kitap bitirmek çok mantıklı.. işte konularim bitince böyle bi bocaliyorum ben.. Bir de sınava girmeden 100 150 deneme çözmüş olun diyolarya. O sayıya ulasiyim diye kendimi parcaliyorum 🤦🏼‍♀️

Dediğin gibi yapıp bizim kamp bitene kadar denemelere ara veriyorum. Çünkü olmuyor moralim bozuluo yetismeyince. Ben de senin gibi tekrar+soru bankasi bitirme hedefli gidicem..

Kamp ne zaman bitiyodu bizim bir de ya ben başladığımız günü unuttum da😑

Evet canım herkesin eksik olduğu noktalar var tabi. İnşallah sınava kadar kapatırız. Ben de engin hocadan dinledim coğrafyayı ama🤦🏼‍♀️ dediklerini uygulucam teşekkür ederim pratik ve tekrar eksik her derste olduğu gibi demek ki😊

Evet aslında 20 25 günde tarih, coğrafya tekrarı yapıp kitap bitirmek çok mantıklı.. işte konularim bitince böyle bi bocaliyorum ben.. Bir de sınava girmeden 100 150 deneme çözmüş olun diyolarya. O sayıya ulasiyim diye kendimi parcaliyorum 🤦🏼‍♀️

Dediğin gibi yapıp bizim kamp bitene kadar denemelere ara veriyorum. Çünkü olmuyor moralim bozuluo yetismeyince. Ben de senin gibi tekrar+soru bankasi bitirme hedefli gidicem..

Kamp ne zaman bitiyodu bizim bir de ya ben başladığımız günü unuttum da😑
Bugün 8. Gün canim. Ama kitapların ne zaman biterse o zaman bitsin kamp. Herşey elimizde 😉

Dün ben de kampa başladim.
Burda da başlanmiş takip edemedigimden bilmiyordum.
Ilk günüm baş agrisi ile sonlandi ama verimli bir çalişmaydi.
Uyku tutmadi sabah nasil derse başlarim bilmiyorum 😬
Dün yaptiklarim.
Sözel mantik soru
Paragraf
Tarih tekrar soru
Cografya tekrar soru
Vatandaslik tekrar soru
Eski Türk edb soru

Kızlaar tarih tekrarları yapmaya başladım. Yalnız o kadar detay şeyler var ki kafayı yiyeceğim. Birsürü şey öğrendim bir de üstüne sayfa sayfa türk-islam mimari eserleri çıktı birsürü cami külliye isimleri ve kimlere ait olduğuna dair. Kızlar bunları nasıl ezberliyorsunuz var mıdır bunun bir kodu bir şeyi :cry:

Kızlaar tarih tekrarları yapmaya başladım. Yalnız o kadar detay şeyler var ki kafayı yiyeceğim. Birsürü şey öğrendim bir de üstüne sayfa sayfa türk-islam mimari eserleri çıktı birsürü cami külliye isimleri ve kimlere ait olduğuna dair. Kızlar bunları nasıl ezberliyorsunuz var mıdır bunun bir kodu bir şeyi :cry:
şifreleme teknikleri oluyor . kendin de şifreleyebilirsin.
o şekilde unutulmuyor.

X