Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

bunun gibi değişik videoları araştır. çok farklı videolar bulursun

Dün hamiş olduğumu öğrendim ders yarım kaldı bugünde tahlilleri yapıyorum yarın devam sen naptın
Yaaaaaa seni yirim ben,oy çen hamiş misin oyy kuzum benim yaaa çok sevindim bebiş uğurlu gelsin ınş canım benim çok mutlu oldum bende daha başlamadım bugün

Canım süpersin ya ,bende uyandığımdan beri boş boş oyalaniyorum başlayamadım
Sahurdan sonra uyumuyorum canim.
5 te basliyorum calismaya gece 12 ye kadar araliklarla suruyor.
Eşim göreve gidiyor ben de tek basima takiliyorum derslere böyle işte 3 gundur yok, yarin gece gelir buyuk ihtimalle

Sahurdan sonra uyumuyorum canim.
5 te basliyorum calismaya gece 12 ye kadar araliklarla suruyor.
Eşim göreve gidiyor ben de tek basima takiliyorum derslere böyle işte 3 gundur yok, yarin gece gelir buyuk ihtimalle
Uykusuzluğa dayanamiyorum canım daha yeni düzene alışamadım da ben yalnız olunca yapacak en iyi şey ders çalışmak

Uykusuzluğa dayanamiyorum canım daha yeni düzene alışamadım da ben yalnız olunca yapacak en iyi şey ders çalışmak
Zamanla düzene girer canim.
Ramazandan önce 6,5 da basliyordum ona alismistim, simdi de 5 te basliyorum buna da alisirim
Sozel mantikla basliyorum ilk derse zamanin nasil gectigini anlamiyorum hiç
Ben de hafiften uykusuzluk hissediyorum su an, 4 saat uyudum o da parca parça filtre kahvenin etkileri galiba belki biraz uyurum kafam dersi almazsa

Arada uyumak iyi geliyor canim yoksa okudugun masal gibi geliyo

Var kuzum Osmanlı'nın başkentlerini bil, aynı şekilde türk İslam Devletlerininde bil soru gelirse hangi devlete ait olduğunu ordan bulursun oturup ezberleme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…