Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Rabbım emeklerimizin karşılığını versin inşallah canim
Beennn genel deneme yaptım. Onun analizini yapıcam, kalırsa coğrafya tekrarı ve köklü sayılar video
Ben gece etutü dedim ama 12de uyudum olmadi yapamadım
Sahurdan sonra uyumadım deneme yaptım ben de.. gündüze çektim çalışma saatimi bugün son bi şans vercem kendime. Çünkü gece benim algılarım resmen kapanıyor ya

Şimdilik gündüz iyi gidiyo 5e kadar falan devam bakalım inşallah
Bu ölçme öğretmenlerin belası sanırım birkaç yerde daha duydum zorluyo galiba? İnşallah azalır canım zamanla

Merhabalar canlarım kolay gelsin herkese son zamanlarda yine hastalıklar kosturmacalar derken ugrayamadim pek.
hala denemeye geçmedim ama gececgim geç kaldım baya tarihten soru cozEcegim sürekli unutuyorum tarihleri tamam öğrendim derken bakmışım ki unutmusum

Ölçme hepimizin sıkıntısı galiba

Bol soruyla halletmek gerek o konuyu. Çöze çöze hemen görürsünüz
Ya en basit sorulara bile bakarken korkuyorum korkum yaomama engel maya basladi artik . Bu arada o formulleri ezberledim ama nerde kullanacagimi sasiriyorum . Bir formulun 2. Versiyonuda var . Heh su formulu kullanacam diyorum bi bakiyorum bir digerini kullanmislar

Sonuç gelmiyorsa bi diğerini kullan. Korkma yapabilirsin çözdükçe açılırsın

Canım şuan bocalama yaşıyoruz, bende gece çalışmayı çok seviyorum ama uykum geliyor.bir kaç gune alışırız diye düşünüyorum

Aynen canım soru çözmelisin

Canım şuan bocalama yaşıyoruz, bende gece çalışmayı çok seviyorum ama uykum geliyor.bir kaç gune alışırız diye düşünüyorum
Ben bugün şükür iyiydim baş ağrım olmadı canım gündüz çalıştım. Akşam da 2 saat falan bakcam sonra uyurum

Evet ilk 1 hafta bocalama normal bence de.

Bende gündüz branş denemesi çözdüm, akşamda matematik denemesi bakicam
Ayy sahurdan sonra ben de bi deneme yaptım yapmaz olaydim Türkçeden hayatımda yapabilecegim en kötü neti yaptim.

Bu aralar zaten panik halindeyim programlarımı çok yoğun yapıyorum ona da bakıyım buna da bakıyım derken doğal olarak yetistiremiyorum..

Allahim şu emeklerimizi gör yarabbim seneye ramazanda bu zamanlar hepimiz puanlarimizi almis rahat rahat ramazanın tadını cikariyo olalım inşallah

Amiiinnn canım benim, ins panik olmamaya çalış.bende oyleydim toparladım kuzum. Sakin ol. Panik olursan verim alamazsın. Hepsine aynı anda bakmaya uğraşma ki stresin azalsin

Ben bugün şükür iyiydim baş ağrım olmadı canım gündüz çalıştım. Akşam da 2 saat falan bakcam sonra uyurum

Evet ilk 1 hafta bocalama normal bence de.
Benim de bugün şükür basık agrimadi bugün.
Gündüz 2.5 saat çalıştım. Şimdi yeniden masaya oturdum. Bir saat çalışır kalkarım kızı banyo felan yaptıracam. Gece de 2 ye kadar felan çalışmayı planliyorum.

Kampın ilk haftası tamamlandı sayılır, nasıl geçti canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…